Učitel z VŠ vylil v kostele sperma do svěcené vody. Ultra de*il, prase, úchyl, kritizují ho lidovci na Twitteru

Citujem:

Vysokoškolský učitel, chartista, který odešel do Ameriky, buřič a muž s vizáží bezdomovce Milan Kohout se rozhodl pro podivný a nechutný čin. V jednom velkém polském kostele vylil do křtitelnice vodu smíchanou se svým spermatem. Tohle někde učí? Diví se lidovecký ministr Marian Jurečka, který Kohoutovo počínání bez obalu označil za nápad hodný ultra de*ila. Ke kritice se přidal i jeho stranický kolega Zdechovský.

Pokračovanie tu: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/337068/ucitel-z-vs-vylil-v-kostele-sperma-do-svecene-vody-ultra-de-il-prase-uchyl-kritizuji-ho-lidovci-na-twitteru.html

Akáže je to morálka ateistov? Čo na to mienkotvorné portály ateistických komunít ako OSACR, Humanisti.sk, Ateisti.sk alebo Zošity humanistov? Prípadné reakcie s radosťou odlinkujem.

Aktualizácia o 12:06

Skutok Kohouta, ako som predpokladal, inšpiruje ateistickú sektu OSACR. Citujem:

Třeba by propagaci ateismu a boji proti náboženství ještě více než debaty pomohl tento způsob:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-FOTO-Milana-Kohouta-jak-rozleva-sve-sperma-v-kostele-Souvisi-to-s-Martinem-Konvickou-395016

OSCAR Kohout

Aktualizácia 15.08.2015, 13:35
Čin sekulárneho humanistu odsúdil na svojom portále Humanisti.sk v článku Ateistický bludár Kohout sa „umelecky“ predvádza aj mienkotvorný ateista Ján Parada. Citujem:

Kohout je ukážkový hlupák. Teda ukážkový hlúpy ateista. Má primitívnu predstavu, že mém je obsiahnutý v jeho génoch. Mémom je tu jeho militantný ateizmus.

Pán Milan Kohout koná v skutočnosti tak, ako si to v duchu predstavujú mnohí ateisti. Pán Kohout vo vulgárnosti prekonal správcu portálu Humanisti.sk a posunul tak laťku tolerancie zase o kúsok dolu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s