Sekulárnohumanistická pliaga sa prihlásila ku komunizmu! HANBA!

Portál Humanisti.sk dal priestor na propagáciu politickej strany propagujúcej ideológie potláčajúce slobody a usilujúce o rozvrat demokracie. Som šokovaný, že stránky, ktoré tak vehementne búšia do pána Kotlebu, dali svoje meno do služieb postkomunistických vyvrheľov. Strana VZDOR je na portále Humanisti.sk hýčkaná.
humanisti.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
A kto sú vlastne členovia strany VZDOR? Čo je to za stranu?
vzdor.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

plagat-2-724x1024
Samy sa definujú ako marx-leninská politická strana. Títo hajzli považujú najväčšie vzopätie v novodobých dejinách Slovenska v roku 1989 “iba” za puč.
Gratulujem sekulárni humanisti – k takémuto politickému odpadu sa hlásite??? K systému, ktorý vraždil nevinných?

10 thoughts on “Sekulárnohumanistická pliaga sa prihlásila ku komunizmu! HANBA!

 1. A čo v tom rámcovom programe irituje kresťanov katolíkov? Socialne spravodlivá spoločnosť – socializmus? Ochrana chudobných cez zastupiteľstvá a odbory? Podporovanie ľudskosti? Či odpor voči vojnám ? Veď je to strana, ktorá rešpektuje princípy kresťanskej spravodlivosti a morálky. Mal By ju voloiť každý kresťan a katolík zvlášť.

  Like

 2. TU sú :Samy sa definujú ako marx-leninská politická strana. Títo hajzli považujú najväčšie vzopätie v novodobých dejinách Slovenska v roku 1989 “iba” za puč.
  Gratulujem sekulárni humanisti – k takémuto politickému odpadu sa hlásite??? K systému, ktorý vraždil nevinných?

  Like

 3. K systému, ktorý vraždí nevinných sa VZDOR, ani humanisti, nehlásia. Skôr ide o cirkevníkov a vojny, ktoré chápu ako boží trest. Humanisti aj ostatní slušní ľudia, sú v súlade s cirkevníkmi proti nerozvážnym potratom, ale aj vojnám.

  Like

  • Ak si prejdete na stránku strany Vzdor, nájdete tam aj článok s názvom Kontrarevolúcia 1989. Systém pred rokom 1989, za ktorým sa tak cnie marx-leninským sekulárnym humanistom zo strany Vzdor, povraždil stovky ľudí a tisíce stíhal.
   Vojna je dôsledok morálnych zlyhaní. Po vine nasleduje trest. Berte to ako podobenstvo. Ak sa budete rovnako bezohľadne správať k prírode, budete vystavený dôsledkom poškodenia prírody. Migračná kríza je dôsledkom takého sebectva.

   Like

 4. Politických vrážd za socializmu bolo okolo 30. Vždy, v každom systéme sa najdu ľudia nehodní, ktorí dokážu slúžiť zlému a vymýšľať zákony na krminalizovanie občanov a stíha ích. Vojny genereje zlá výchova v spoločnosti, spoločenský systém. A migračná kríza je vyvolaná a nielen tá, výbojným americkým imperializmom, voči ktorému sa v súčasnom svete nemá kto ideologicky postaviť.Viď napr. aj toto :http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx
  Ba naopak americká vojnová politika je servilne (aj zo strachu) podporovaná mnohými aj mierumilovnými štátmi. Je to farizejstvo a napomáhaniu ZLU.

  Like

  • Podľa ÚDV bolo v priebehu komunistického režimu v Česko-Slovensku popravených pre politické trestné činy 248 osôb (247 mužov a Milada Horáková), asi 4 500 osôb zomrelo vo väzení a najmenej 282 pri pokuse utiecť cez železnú oponu. Ďalej v rokoch 1948 – 1989 zomrelo pri výkone služby najmenej 584 pohraničníkov (len 11 z nich však v dôsledku stretu s narušiteľmi hranice).

   Do väzenia bolo z politických dôvodov odsúdených vyše 205 000 ľudí, do táborov nútených prác bolo bez súdu zaradených asi 20 000 ľudí a do Pomocných technických práporov z politických dôvodov asi 22 000 osôb. Do zahraničia utieklo v rokoch 1948 – 1987 170 938 občanov. ÚDV zdôrazňuje, že čísla nie sú konečné, mnoho materiálov sa doteraz nepodarilo spracovať alebo jednoducho zmizlo, navyše štatistiky nezahŕňajú niektoré nezákonné internácie, utajené vraždy a ľudí zomrelých na následky väznenia po prepustení – možno predpokladať, že skutočné počty obetí sú vyššie a, že doteraz uverejnené čísla môžu byť ešte upravené smerom nahor. Ďalej bolo podľa českého Ústavu pre štúdium totalitných režimov len v rokoch 1948 – 1953 uväznených asi 200 mladistvých.

   Mnoho ľudí z politických alebo náboženských dôvodov nemohlo študovať, bolo vyhodené zo školy alebo zo zamestnania

   Like

 5. Spamätaj sa !!! Socializmus je najhumánnejší spoločenský systém so spoločenským vlastníctvom a spravodlivým rozdeľovaním výsledkov spoločenskej práce pre všetkých občanov. Ak vzdor o to usiluje, je to bohumilá činnosť. Či, že by si Boh želal vojny a vraždenie?

  Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s