O strane SKOK…

Po volebnom úspechu zatúžili aj odídenci zo strany SaS – napr. Juraj Miškov. Postavil predvolebnú kampaň na ľúbivých heslách útočiacich na najnižšie pudy človeka v núdzi – na závisti a egoizme. Jeho predvolebná kampaň s heslami “Nech si politici žijú za svoje!” a “Nech si Cirkev žije za svoje!” zaujala zopár ateistických militantov ako Parada alebo Búran. No nakoniec ho vyniesla z parlamentu so ziskom pár desatín percenta. Výsledok žalostný. Poučenie? Téma odluky ako motto kampane sa neosvedčila. Odluka nikoho nezaujíma. Okrem ateistického “fašistu” Sládečka zo strany SOĽ a vyššie menovaných ateistov. Cirkvi totiž stojá len pár drobných a ich prínos pre spoločnosť vidia aj ľudia z ateistického prostredia.

Tak aspoň ako bodku za snahou kariéristov zo SKOKu:

87e8c1c3e641b8aaa90480a16240bedd

 

Zdroj: http://ko.gulas.sme.sk/79247/skok.html

2 thoughts on “O strane SKOK…

 1. Váš blog je úbohá náboženská propaganda plná klamstiev a hlúpostí a mali by ste sa hanbiť za to, že veríte 2000 starým hlúpostiam.

  Like

  • Ďakujem za reakciu, nick Adam.
   Len tak na okraj, zvolili ste si ako ateista zaujímavý nick – ADAM. Je to slovo židovského pôvodu s významom “stvorený z hliny”. To len ako perličku na úvod.

   Rozoberiem Vašu žlčovitú reakciu na úrovni spamu podrobnejšie.
   Propaganda – ovplyvňovanie širokého okruhu ľudí určitými myšlienkami a názormi, ich oboznamovanie s opatreniami štátnych či vládnych orgánov; šírenie ideí a názorov s cieľom získať pre ne prívržencov.
   Toľko slovník cudzích slov. Je na propagande niečo zlé? Nie je.
   Vy ale dodávate, že moja propaganda je plná klamstiev. Tak skúste ich určiť! Vediem s ateistami aj neateistami slušný dialóg s cieľom im porozumieť a predostrieť svoj pohľad na vec. Príspevky sa tu necenzúrujú. Je tu sloboda slova pred, počas aj po prejave.

   Použili ste slovo “hlúposť”, Čo to je hlúposť? Skúste ju zadefinovať len tak bez gúglenia.

   Píšete, že by som sa mal hanbiť preto, lebo verím, Lenže aj ateizmus je viera. Tiež sa za ňu hanbíte?

   Slovným spojením “veríte 2000 starým hlúpostiam” máte zjavne na mysli kresťanstvo. Mýlite sa! Moja viera siaha do trojnásobku tejto doby. Trúfnete si rovnako napísať o židoch, že veria na 6000 rokov staré hlúposti?

   Tento blog je o ateizme. Špeciálne a cielene vytvorený pre ateistov, aby mohli vysvetľovať a zdôvodňovať svoje postoje a objasňovať rozpory vyplývajúce z ateizmu. Ak hladáte náboženskú propagandu z mojej klávesnice, nech sa páči, skúste tu:
   https://sites.google.com/site/tvojoponent/ateizmus
   http://tvojoponent.blogspot.sk/
   http://pohladobcana.blogspot.sk/

   Nie je veľa ateistov schopných obhajovať svoj ateizmus. 99% z nich (všetkých) je len tupým stádom ženúcim sa v čase a dobe modernosti. Z ateizmu sa stal súbor povykov a plytkých fráz. Vy patríte k akým ateistom? K tomu nepatrnému percentu schopnému viesť dialóg alebo len bľačíte s davom? 🙂
   Prajem Vám pekný deň, pán stvorený z hliny. A bacha na infarkt 😀

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s