Ateista a člen OSACR vyzýva k vraždeniu moslimov!

Citujem:

Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění k islámu je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže památných míst, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je – taková je odměna muslimů!

A přáli by si, abyste se stali muslimy, jako jsou oni, a abyste byli stejní. Neberte si mezi nimi přátele, dokud se nezřeknou Aláha! A jestliže se obrátí zády, pak je chyťte a zabte, kdekoliv je naleznete! A neberte si z nich ani přátele, ani pomocníky.

A najdete i jiné pokrytce, kteří chtějí získat důvěru vaši i důvěru svého lidu. Kdykoliv se pokusí vás svést k islámu, budou v tom odraženi. A jestliže se nebudou držet stranou od vás a nevzdají se vám na milost a nesloží své ruce, tedy je chyťte a zabte, kdekoliv je naleznete! A nad těmito vám dáváme pravomoc zřetelnou.

A až uplynou dny klidu, pak zabíjejte muslimy, kdekoliv je najdete, zajímejte je, obléhejte je a chystejte proti nim všemožné nástrahy! Jestliže se však kajícně obrátí, přestanou vyznávat islám a dávat almužnu, nechte je jít cestou jejich, buďme odpouštějící a slitovní.

A vyzýva:

Pokud je za svá slova stíhán Martin Konvička, měl by za ně být stíhán kdokoliv, kdo tu šíří Korán nebo islám. A nakonec se hrdě hlásím k tomu, abych byl za své věty stíhán i já, protože si nemyslím, že cokoliv Martin napsal je horší, než to co teď napíši.

Zdroj citácií: http://www.osacr.cz/2015/11/25/osobni-podotek-k-obvineni-martina-konvicky/Google drive

Takže toto je sekulárny humanizmus v praxi. Hnutie založené na odkaze Francúzskej revolúcie a ľudskosti. S ľudskosťou, no bez boha. Čo ateisti?

Reklamy

9 thoughts on “Ateista a člen OSACR vyzýva k vraždeniu moslimov!

 1. Ak som správne pochopil zámer autora citovaného článku, tak chcel určitým extrémnym spôsobom zrejme poukázať na to, že ak nie je Islam považovaný za spoločensky nebezpečné náboženstvo, PREČO by potom malo byť európskou jurisdikciou považované za trestné, ak občan použije vety z Koránu takým spôsobom, že v nich len vymení “osoby a obsadenie” o tom, kto má koho zabíjať, avšak podstata viet zostáva rovnaká, aká je v Koráne, ktorý v určitých pasážach vyzýva k vraždeniu nevercov?
  __
  Myslím, že pokiaľ Islam uznáva Korán ako knihu podľa ktorej má vraj Moslim žiť, tak by mal byť islam postavený na roveň s fašizmom, ktorého propagácia je trestným činom.
  __
  Nestotožňujem sa však s tým, aby sa v reakcii na nehoráznosti Islamu vytvárali akékoľvek náznaky vyzývajúce k vraždeniu kohokoľvek, nech už by si ich človek obhajoval akokoľvek.
  Poukazovať na nezákonnosť niektorých pasáží Koránu a vyvolanie spoločenskej diskusie o Islame, sa dá aj iným spôsobom a existujú aktivity, ktoré to robia.

  Like

  • Korán je knihou s textami zo 7. storočia. Koľko kníh by sme museli spáliť v našich múzeách, aby tam mohlo zostať len to politicky korektné?
   Text pána Černého je ale z tohoto desaťročia. To je rozdiel.
   Islamské štáty podpísali Deklaráciu ľudských práv a slobôd. Aj Česko.

   Like

   • Lenže výzvy na aplikovanie vraždiacich pasáží koránu odznievajú v niektorých mešitách (alebo inde od imámov) aj dnes a sú aj dnes realizované, keď sú napríklad v mene Islamu vyvražďovnaní alebo prenasledovaní kresťania v niektorých oblastiach, kde má Islam prevahu… A teda nejde len o 7. storočie.

    Like

   • Nuž veď som v prvom komentári napísal – “Nestotožňujem sa však s tým, aby sa v reakcii na nehoráznosti Islamu vytvárali akékoľvek náznaky vyzývajúce k vraždeniu kohokoľvek, nech už by si ich (tie výzvy k vraždeniu) človek obhajoval akokoľvek.”

    A napísal som som to preto, lebo neuznávam paušálne aplikovanú zásadu – “Oko za oko…” Som za múdre a adekvátne a opodstatnené reakcie.

    A preto sa pýtam – Ak napríklad Česká legislatíva považuje propagáciu fašizmu za trestnú, prečo propagácia Islamu nie je trestným činom, ak Islam v súčasnosti vyzýva k vraždeniu “inonevercov” a na niektorých miestach aj vykonáva vraždenie “inovercov”?

    Like

   • Lenže okrem tých problematických veršov v Koráne, je tu aj iný závažný problém – zakladateľ Islamu – Mohamed – okrem viedol vojnové výpravy a vraždil s cieľom rozšírenia Islamu, ktorý vyzýva k nasledovaniu “proroka” Mohameda. Preto pravoverný Moslim môže ľahko dôjsť k presvedčeniu, že zabíjať v mene Alaha je správne. (pokiaľ sa Islam ako celok nedištancuje od vražedného a vojnového Mohamedovho príkladu, tak je Islam problematický)
    ____
    Kdežto vzor veriacich v Ježiša – samotný Ježiš – nikde nevyzýval k vraždeniu… a oponoval napríklad chorým prejavom Judazmu a preto bol niektorými najvyššími náboženskými predstaviteľmi Židovstva prenasledovaný a ani v takej situácii nevyzýval učeníkov k používaniu zbraní… Takže v tomto je výrazný rozdiel medzi odkazom Ježiša a odkazom Mohameda.

    Like

   • Vo vete, na ktorú reaguješ som nepísal o tom, čo chcem, ale písal som podmienkovú vetu v tom zmysle, že POKIAĽ je Islam založený ako nasledovanie príkladu Mohameda, TAK potom aj všetky odnože Islamu sú (buď zjavne alebo potenciálne) problematickými formami náboženstva… A v tej problematickosti sa síce niektorí Moslimovia (alebo odnože Islamu) môžu dištancovať od nasledovania Mohamedových príkladov a výziev k vraždeniu “nevercov”, avšak ani to nie je zárukou toho, že všetci tí dištancujúci sa Moslimovia vraždiť nebudú, pretože Islam napríklad dovoľuje Moslimovi rôzne oklamávať nepriateľov a nevercov, ak (pri snahe o expanziu Islamu) si to situácia z taktických dôvodov nejak vyžaduje…
    _
    Čo teda navrhuješ v dnešnej európskej situácii?
    – Čakať kým tých vraždení motivovaných Islamom bude v Európe toľko, až to vyvolá rôzne občianske nepokoje a až potom sa zaoberať problematickosťou Islamu?
    – Alebo iniciovať verejnú diskusiu o Islame v snahe o hľadanie nejakých múdrych riešení v čase, kým tu k závažným nepokojom ešte nedošlo?
    – Alebo niečo iné navrhuješ?

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s