Sterilizácie rozdelili ateistov na ľavicových a pravicových

Ateistický extrémista Weisenbacher čo by riaditeľ akéhosi nepotrebného ľudskoprávnehu subjektu nešetril slovami kritiky voči pravicovému liberálovi a ateistovi Sulíkovi, Nicholsonovej a ich materskej strane SaS. Dôvodom je návrh uľahčujúci viacpočetným matkám prístup k bezplatným sterilizáciám. Na svojom fcb narieka, citujem:

Sulík by tú vládu aj postavil, len Kotleba dostal málo percent, nabudúce mu zaplatí lepšiu kampaň, na grcanie tieto existencie. Nechápem ako ich slušní a rozumní ľudia môžu podporovať
Zdroj: https://www.facebook.com/weisenbacher/posts/10154242508979224?pnref=story

Keď onoho času sekulárny humanista Štefan Sládeček prišiel s návrhom zákona umožňujúcom nútené sterilizácie cigániek, celý inštitút ľudských práv strčil hlavu do piesku. Aj Monika Fľašíková aj Beňová aj Ateisti.sk aj humanisti z portálu Humanisti.

Pritom Sládeček požadoval úpravu zákona po vzore NSDAP. Denník Pravda celý môj blog následne zmazal bez udania dôvodu. Za hanebnú cenzúru nakoniec dostala redakcia Pravdy ocenenie Humanista roka. Na zvracanie. Pripomeňme si text, ktorý pálil ľavicových exkomunistov, tzv. liberálov dúhy:

Zavedie SR program nútených sterlizácií po vzore nacistov?
15.mája 2014

Zaiste ste zaregistrovali zbieranie podpisov pre vyhlásenie referenda o odluke cirkví na Slovensku. Nie je tajomstvom, že viac ako o skutočnú odluku ide o politickú reklamu Strany občianskej ľavice, v predsedníctve ktorej stojí podnikateľ Štefan Sládeček – je jej zakladateľom a predsedom.

Pán Sládeček sa dlhodobo snaží dostať do politiky. Jedným z jeho projektov bola Strana Dnes vychádzajúca z o.z. Dnes. Sládeček v nich zastával vedúce miesto. Zaujal ma materiál s názvom Riešenie “Cigánskej otázky”, ktorého autorom je zmieňovaný pán podnikateľ Štefan Sládeček. Okrem iného sa v ňom píše, citujem:

 

My občania SR platíme neprispôsobivým občanom priamo peniaze na starostlivosť o ich deti, na čo ale tieto peniaze využité nie sú! Práve táto skutočnosť musí byť konečne po množstve „sociálnych pokusov” podľa metódy „pokus/omyl/odstránenie omylu = ďalší pokus/ ďalší omyl/….” dôvodom pre razantné zákonné obmedzenie počtu detí u asociálnych rodičov, čo bude určite menšie porušeniezákladných ľudských práv (ak sa na to vôbec dá takto nazerať), než je zneužívanie maloletých detí na námedznú prácu pre svojich asociálnych rodičov..

Čo si môžem predstaviť pod slovným spojením zákonné obmedzenie počtu detí ?

V jeho rozšírenej verzii s názvom Referát Cigánska problematika z 10.9.2011 (pdf dokument) je priamo stať podporujúca uzákonenie nútených sterlizácií, citujem:

 

OZ DNES považuje za potrebné otvoriť diskusiu na tému zapracovania možnosti sterilizácie do zákonov SR (Trestný zákonník, sociálne zákony) ako formy postihu tých matiek, ktoré preukázateľne privádzajú na svet deti iba preto, aby na ne brali rodinné prídavky a využívali teda svoje vlastné deti ako námedznú pracovnú silu pre uspokojovanie svojich potrieb, pretože pre samotné deti nezabezpečujú ani vzdelanie a ani výchovu, zodpovedajúcu súčasnej úrovni spoločnosti, v ktorej žijú. Zároveň je potrebné zákonmi regulovať počet podporovaných narodených detí bez zabezpečenia ich potrebnej starostlivosti zo strany rodičov tak, aby sa aj týmto spôsobom nepodporovali mnohodetné rodiny, ktoré sú od začiatku zakladané s tendenciou zneužívať príliš benevolentne sociálny systém štátu. Je demograficky dokázané, že pri súčasnej úrovni sociálnej a najmä zdravotnej starostlivosti o občanov postačujú na rozšírenú reprodukciu obyvateľstva v priemere rodiny s tromi deťmi

Pokiaľ mi je známe, s programom nútených sterilizácií prišiel Adolf Hitler už v roku 1933. No cieľovými osobami nútených sterilizácií NSDAP boli ľudia s dedičnými ochoreniami. Organizátor Petície za odluku, súčasný prominentný člen strany SOĽ a jej predseda a niekdajší predseda strany DNES, pán podnikateľ Štefan Sládeček však zašiel do absolútne neprijateľného extrému, keď sa dožaduje uzákonenia sterilizácií pre de facto zdravých ľudí žijúcich v hmotnej núdzi. Je to po prvýkrát od ukončenia Druhej svetovej vojny, keď sa politik zasadzuje o zavedenie programu nútených sterilizácií v demokratickej krajine.

Ano, je to staré z roku 2011. Lenže…Strana SOĽ pána Sládečka kandiduje vo voľbách do EP.

Takže už máme nielen ateistov ľavicových a pravicových, máme aj liberálov ľavicových aj pravicových. Nič nové pod slnkom. No títo páni objavili aj nechcené deti a delia ich čuduj sa svete na ľavicové a pravicové.
Predstavte si svet bez náboženstiev Toto je jeho pravá tvár. Moc a boj o ňu ako dôsledok evolučného zápasu zvierat. A spomeňte si aj na najväčšie hrôzy poslednej svetovej vojny. Ateizmus dosiahol svoj skutočný vrchol práve v táboroch smrti a holokauste. Šoa – ako vravia židia – je vyvrcholením sekulárneho humanizmu. Šoa civilizovanej spoločnosti budúceho veku bude o to sofistikovanejšia, o čo bude vyšší vedecký pokrok a dokonalejší priemysel. Pritom ateizmus nemá žiadne morálne páky ani filozofické nástroje takému vývoju zabrániť. Ateizmus je ako odtrhnutý vagón rútiaci sa do priepasti. A takú tragédiu nazýva cynicky fyzikou a neexistenciou slobodného rozhodnutia.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s