Odraz masakry homosexuálov v USA na stránkach komunity ateistov

Počuli ste o tragédii v Orlande, kde údajný moslimský homosexuál postrieľal niekoľko desiatok ľudí? Písali o tom médiá. Všetky. Najprv to bol šok. No ako sa začalo ukazovať, že strelcom bol pravdepodobne gej, téma zmizla z tzv. mienkotvorných liberálnych médií. Zločiny páchané homosexuálmi sú pre tieto médiá nepríjemné. Vytláčajú ich z mediálneho priestoru ignoráciou, zavádzaním a prekrúcaním. Dokonca ani cca 50 povraždených homosexuálov a ďaľšie desiatky zranených nie je dostatočným dôvodom na to, aby si masaker zaslúžil primeranú pozornosť.

Vraždil homosexuál. Teda vlastne sa nič nestalo.

Pozrime sa na portál Ateisti.sk. Česko-slovenská komunita ateistov – ako sa samy definujú, vo svojej podstate sekta ateistov bez slobody prejavu, v dobe masakry a krátko po nej k udalosti zverejnila nasledovné:

V čase masakry v Orlande

 

Homofóbia je vďačná téma pre ateistických sektárov združených v klube Ateisti.sk. No iba v prípade, ak je možné túto prepojiť s Cirkvou a kresťanmi. Inak ani vraždenie homosexuálov nezaujme túto partičku obmedzencov. Je to dôkaz, že na prvom mieste slovenskej ateistickej komunity, jej členov v zmieňovanom združení, je nenávisť. Nie pseudopráva LGBT kounity. Je to nenávisť skrývajúca sa za vznešené ideály ľudskosti, hoci vo svojej podstate ide o rovnaký druh nenávisti, ktorý doviedol desaťtisíce kresťanov a miliony židov do plynových komôr. Ten druh nenávisti, pre ktorý sú vraždení obyvatelia Sýrie. Komunita Ateisti.sk nie je o ľudskosti, humanizme. Je to primitivizmus, cynizmus a hyenizmus inštituciovaný do združenia. Je to sekta.

Ani slovenský mienkotvorný portál ateistov Humanisti.sk nevenoval tejto masakre jedinú zmienku. Rezignovali slovenskí ateisti na tému humanizmu tak, že vraždenie bezbranných ľudí ich nezaujíma a je pre nich okrajová téma?

Nebe a dudy. To je krátke príslovie našich priateľov spoza rieky Morava. Týmito slovami opustím úbohosť česko-slovenského ateizmu a nazriem na stránky Nadácie Richarda Dawkinsa. Nebe a dudy – tak sa dá popísať mentálny rozdiel medzi svetonázorom ateistov v USA a ateistických obmedzencov spod Tatier. Zmieňované stránky Richarda Dawkinsa prinášajú v niekoľkohodinových odstupoch odkazy na stanoviská k tragédii v Orlande. napr. tu, tu alebo tu.

Keď som pred pár mesiacmi zakladal tento necenzúrovaný blog, robil som to s cieľom vziať ateistom našej vlasti základný alibistický argument, že sú vytláčaní z verejného priestoru, diskriminovaní, obmedzovaní. Nie je to pravda. Ateisti samy utekajú z verejného priestoru v okamihu, keď narazia na argumentanče zdatného oponenta.  Slovenskí ateisti sa dožadujú verejného dialógu. No aj tento portál, ktorého sa ateisti boja ako čert kríža, je dôkazom, že ateisti sa dožadujú monodialógu. To je dialóg samých ateistov so sebou samými. Teda to je taký dialóg, kde nie sú prítomní oponenti alebo ešte lepšie, nie je prítomný nikto iný, okrem samoľúbosťou posadnutého jedného ateistu.

Kapitálnym úlovkom orlandského moslimského homosexuálneho masového vraha sa tak stali česko-slovenskí ateisti.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s