Dúhová kresťanofóbia Inakosti

Facebook Inakosti sledujem len zriedka. Zosieťované stránky kultúry smrti totiž šíria navzájom skopírované texty. Podobne ako stránky neonacistov okolo pána učiteľa Kotlebu bývajú zdrojom hanlivých výrokov, a podobne je vhodné mapovať aj fašistické výroky z druhej strany. Aby si takpovediac títo extrémisti nezávideli.

Ani fcb Inakosti sa nezmieňuje o nepríjemnom podozrení na sexuálnu orientáciu páchateľa masakry v USA. Tak si to opäť zopakujme. Masový vrah moslim Omar Mateen, potomok afgánskych emigrantov, ktorého otec je aktívny sympatizant Talibanu, navštevoval gejkluby, bol na homozoznamkách a nadväzoval písomné aj skutočné kontakty s homosexuálmi … zaútočil na nekonfliktnú spoločnosť homosexuálne orientovaných ľudí a 5 desiatok z nich zastrelil. Ďaľšie desiatky boli zranené. Motív jeho činu sa vyšetruje.

Prispievateľ Milan Kľačko píše:

Náboženský terorizmus ohrozuje našu civilizáciu večšmi ako globálné oteplovanie alebo atomové ohrozenie.Biskup Zvolenský hostí največšieho afrického zaostalca ,večšieho ako Turkson,aby nás obral o pocit bezpečia a obrátil koleso dejín do stredovku.Ak chcete žiť v stredovekej špine,nevedomosti tak sa klanajte bohu predkom alebo zadkom.Uctievanie vyblúzneného boha je to isté ako uctievanie diabla.

Inakosť a Milan Kľačko

Návšteva kardinála Turksona onoho času vzbudila rozruch na Slovensku. Zaujatí homoaktivisti a sekulárni humanisti sa snažili vyvolávať strach a mediálny lynč s cieľom šírenia kresťanofóbie. Nenávistné ťaženie proti najznámejšiemu predstaviteľovi katolíckej cirkvi dosiahlo rozmery paranoji. V tejto hanebnej hystérii vynikal najmä neslávne známy homosexuál Ondrášik. Tiež patrí medzi tých, ktorí slušnú a vecnú diskusiu so mnou nezvládli a z diskusie utiekli. Keďže Braňo Ondrášik sa podľa mojich vedomostí doposiaľ neospravedlnil za podnecovanie k náboženskej nenávisti, tak aspoň ako pripomienku odkaz na sekciu venovanej tejto hystérii: Po druhýkrát príde na Slovensko najvyšší predstaviteľ Cirkvi z afrického štátu, kardinál Peter Turkson

Milan Kľačko dospel k prečudesnej súvislosti masovej vraždy v Orlande s kardinálom Turksonom, RKC a Zvolenským. Toto je už patologická vypatlanosť zachádzajúca do duševnej choroby. Zastávam názor, že poniektorých homosexuálov by bolo vhodné prinajmenšom preventívne vyšetriť na psychiatrických klinikách, možno by prospela aj nejaká tá vhodná terapia alebo aspoň ľadová sprcha na ochladenie. Nie pre ich sexuálnu neškodnú úchylku, ale práve pre patologickú nenávisť.
Možno pán Kľačko sa zamyslí nad svojou zaujatosťou, ak mu pripomeniem jeho, teda Turksonove, výroky na adresu homosexuálov. Citujem:

“…največšieho (sic!) afrického zaostalca ,večšieho ako Turkson,aby nás obral o pocit bezpečia a obrátil koleso dejín do stredovku…”

Tým zaostalcom má pán Kľačko na mysli návštevu vzdelaného černošského guinejského kardinála a spisovateľa Roberta Saraha.

Turkson:„Katolícka cirkev oficiálne učí, že homosexuálne osoby „treba prijímať s úctou, súcitom a jemnocitom a vyhýbať sa akémukoľvek náznaku nespravodlivej diskriminácie voči nim.”
“Presadzujeme nedotknuteľnosť dôstojnosti každej ľudskej osoby”

“Fašistický portál Inakosti svojou návštevou podporuje aj Lucia Žitňanská. Pokiaľ niekoho dráždi použitie prívlastku fašistický v spojitosti s Inakosťou, rád vám to mailom vysvetlím. Môj mail: TvojOponent@gmail.com

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s