Suterénne prejavy sekulárneho humanizmu

Pravdepodobnosť, že ateisti skĺznu do argumentácie útočiacej na najnižšie pudy a krčmového slovníka, narastá s dĺžkou diskusie ako aj s trpezlivosťou oponenta čeliť zavádzaniam. Je to paradox. Argumentácia exkrementami nie je cudzia ani vysokoškolsky vzdelaním ľuďom bez vyznania. Badať tu teda dva hlavné prúdy. Kým len nepatrná časť ateistov unesie konštruktívny dialóg  napr. Chmelár, Voskár, Rajen) a rozhovor s takými ľuďmi je ako balzam na dušu, 99% ateistov presvedčených o výlučnosti svojej pravdy a patente na tzv. zdravý rozum skĺzne do nepochopiteľného suterénu ponižujúceho elementárnu ľudskú dôstojnosť. Pár príkladov:

Portál Ateisti.sk a  pridružená sekta bigotných ateistov okolo správcu zmieňovanej komunity,vysokoškoláka snívajúceho o kariére učiteľa žijúceho z daní nás všetkých, je zdrojom priam učebnicovej suterénnej kresťanofóbie. Ich písomné prejavy a sdieľané názory  doporučujem všetkým študentom psychiatrie a mentálnej patológie. Príklad zo včera (17.06.2016):

Ateisti moč

 

 

Ukájanie sa sdieľaním obrázku s hanlivým textom je pre mňa nepochopiteľné. Čo za duševnú poruchu môže viesť ateistu k napísaniu viet dehonestujúcich ľudskú dôstojnosť mŕtveho milovaného človeka Jána Pavla II. To už nesie znaky sadistickej nekrofílie. Zvrátená predstavivosť umocnená túžbou excelovať v stáde hlúpych a úchylných ľudí. Dovolím si pripomenúť, že takémuto konaniu tlieskajú vysokoškolsky vzdelaní ľudia. Tí, ktorí majú byť elitou spoločnosti. Čo je to za morálny osobný kódex človeka, ktorý dovolí haniť iného človeka len preto, že je iného svetonázoru?

Pápež Prometheus

 

 

 

 

Mediálna hystéria znevažovania ľudskej dôstojnosti neobišla ani stránky Spoločnosti Prometheus. Aj oni neodolali a zverejnili fotomontáž pápeža intelektuála Benedikta XVI, ktorý urobil  záslužný kus práce v zbližovaní názorových smerov rôznych komunít. Jeho jazyku ateisti neporozumeli a tak im nezostávalo nič iné na práci len siahnuť po sadistických poznámkach a prejavoch koprofílie. Také konanie a slovník nazývajú ľudskou dôstojnosťou.

Sperma ako protest Kohouta

Ďaľším v rade ateistických primitívov je Milan Kohout. Je to vysokoškolský učiteľ. Ani jemu vzdelanie nezabránilo správať sa ako psychopat. Nenávisťou voči katolíkom motivovaný nalial do svätenej vody v poľskom kostole rozmixovaný bielok a predstieral, že je to jeho vlastný ejakulát. Milan Kohout prestrelil. Namiesto očakávaného uznania v komunite ateistickej lúzy dosiahol opak. Tlieskali mu len tí najväčší ateistickí fanatici. Od jeho činu sa dištancovala dokonca aj česká komunita ateistov – OSACR. Milan Kohout je v tom sám – postmoderní čaroděj není zástupce nikoho jiného, než sám sebe. Peter Tomek, autor toho textu, však zavádza, ak tvrdí, že “…jej musím komentovat, protože se samozřejmě brzy ozvou křesťané (kterým nevadily obrovské počty dětí znásilněných kněžími) aby připomněli na tomto příkladu, že ateisté jsou nechutní a dělají divné věci…”. Ateisti naozaj robia divné veci. Peter Tomek onoho času poprial kresťanskej diskutérke dlhú a bolestivú menštruáciu len preto, že je veriaca. Písal som o tom už tu: “Prajem ti dlhú a bolestivú menštruáciu!” – vrieskal na diskutérku prominentný ateista Peter Tomek z OSACR a článok sa vtedy dostal na titulku mienkotvorného slovenského portálu Sme.sk. Tomek sa doteraz neospravedlnil.

Femen

 

To, že nenávisť možno inštitucionalizovať, je možné potvrdiť hnutím FEMEN. Úplatné a pojašené dievčatá sa vyzliekajú na verejnosti a útočia na bezbranných a nekonfliktných ľudí. Robia to za peniaze, popularitu. Disciplína sekty a politická podpora takémuto konaniu dáva znak prípustnosti správania ponižujúceho ľudskú dôstojnosť.  Tento druh štátom podporovaného porušovania ľudskej dôstojnosti sa nazýva fašizmus. FEMEN má takýchto vystúpení niekoľko desiatok a milióny ateistických obdivovateľov na celom svete. O úrovni ich konania svedčí aj iná akcia, počas ktorej sa vyčúrali priamo v kostole. Podrobnejšie v článku tu: Členka hnutia femen sa vymočila pred oltárom v chráme sv. Márie Magdalény v ParížiFenen

 

Aj Slovensko má svojich “femenistov”. Niekdajší kandidát na slovenského prezidenta pán Kalmus a jeho priateľ Lorenz chodia po Slovensku a so spasiteľským komplexom ničia všetko to, čo je z ich pohľadu nemorálne. Svoj názor nastavili na normu spravodlivosti a morálky a všetko, čo rozporuje ich videniu sveta, dostáva nálepku fašistické, boľševické, komunistické. Ich skutky ničenia pamätných miest prezidenta Tisa alebo ničenie pamätníkov komunistickým pohlavárom sú však prejavom anarchokomunizmu. Komunizmus je však len iná mytológia fašizmu, ktorá uznáva iné hodnoty a má iných stúpencov.

13335538_1048083948582810_5444447305102538979_n

Títo ľudia nie sú schopní polemizovať a vysvetľovať. Bol som svedkom na fcb profile pán Lorenza, ako vulgárne jednal so ženou  vtipne a pohotovo reagujúcou na fanatizmus sekty okolo týchto “umelcov”. Je smutné, že títo anarchokomunisti majú politické krytie či otvorené sympatie v pánovi Lipšicovi a žiaľ aj u ikony súdnictva pani Žitňanskej.

Žitňaská Lorenz

Súznenie politiky, moci súdu, práva a ľubovôle jedinca je totiž fašizmus. Fašizmus v skratke je totiž silný štát. Zmieňovaní páni síce ničia symboly diktatúry, no robia to rovnakým štýlom ako komunisti ničiaci sochy Štefánika alebo kríže na kostoloch. A tak sa z bojovníkov proti komunizmu stali komunisti. Symboly neubližujú a sú to len prázdne gestá v hmote. Ich významom ich napĺňajú ľudia samotní. Ubližuje konanie a konanie Kalmusa je presne ten druh komunizmu, proti ktorému obyvatelia našej krajiny vystúpili v najväčšom občianskom odpore v roku 1989. Budú títo páni ničiť aj sochy Napoleona, lebo bol masovým vrahom? Vycestujú do Nemecka a budú ničiť pamätníky osádkam nemeckých vojenských nacistických ponoriek? Zájdu si do Čilistova a zničia sochu vraha Atillu?  Urobia teroristický útok po vzore toho z Orlanda na folklórnych slávnostiach v Terchovej, lebo Jánošík bol vrah?

123785-busta-ferdinanda-durcanskeho-nestandard2

Protest proti ideologickým sochám s ľahkým zápachom exkrementizmu má za sebou aj Eduard Chmelár.V porovnaní s exhibicionizmom anarchokomunistov Kalmusa a Lorenza sa však správa výrazne ale výrazne kultúrnejšie. Ateizmus aj prejavy Chmelára nie sú deštruktívne, ale počinmi vedúcimi k dialógu. A tak by to malo byť. A to píšem ako veľmi tvrdý kritik Chmelára. (Obrázok z Pravdy z článku Ďurčanského zahalili do toaletného papiera)

Znevažovanie štátnych symbolov je prejavom šovinizmu.  Sekta okolo anarchokomunistov Kalmusa a Lorenza sa rozrastá aj jej stúpenci strácajú zmysel pre dôstojnosť každej ľudskej bytosti. Eduard Chmelár správne upozorňuje, že naša spoločnosť vykročila k vojne. Keď onoho času bol na návšteve Slovenska americký prezident Bush, odporci zapálili americkú zástavu. Polícia konala a Vladimír Palko tento zásah polície obhájil. Tvrdil, že protestovať je samozrejme správne a v súlade so základnými ľudskými právami. No pálenie vlajok už uráža aj tých ľudí, ktorý sú síce členmi nejakého štátu, no s pranierovanými skutkami nemajú nič spoločné. Pálenie vlajok nie je len o proteste voči niekomu, ale zasahuje celý národ, aj nevinných. Je to skutok zraňujúci nevinných. Uvedomia si to aj LGBT aktivisti na Slovensku, ako napr. slečna Hanka Fábryová?

13327518_1164757060214652_6186449128313577374_n

Pôvodne som chcel obrázok upraviť a na porovnanie namiesto slovenského štátneho znaku dať dávidovu hviezdu a pána zasadiť na pozadie koncentračného tábora Osvienčim. Na porovnanie. Aby tí, čo tomu nadšene tlieskajú,pochopili zraňujúci počin takéhoto divadelného správania. No neurobím to. Nie som ako oni. Roztáčanie špirály nenávisti nie je moja cesta argumentácie. Primitivizmus a vulgárnosť nech nie sú znakmi ľudí budujúcich spoločnosť ľudskosti.

Kristus v moči

 

V roku 1987 fotograf a umelec Andres Serrano zverejnil fotografiu s názvom Piss Christ . Je to fotografia plastového kríža s ukrižovaným Ježišom Kristom v moči samotného autora.

Zraňovanie citov nábožensky zmýšľajúcich ľudí sa stalo charakteristickou črtou ateizmu. Ateizmus tak nahrádza totalitné ideológie potláčajúce ľudské práva. Kým európski socialisti sa usilujú v roku predsedníctva Slovenska v EU premiéra našej vlasti Roberta Fica a jeho politickú stranu Smer-SD vylúčiť zo spoločenstva socialistických politických strán pre premiérove hanlivé výroky voči islamu, tí istí socialisti nezdvihli protestný hlas proti hanlivým výrokom znevažujúcich slobodu vyznania kresťanov. Práve naopak.

Znevažujúca karikatúra Šútovca

V roku 2005 v čase zomierania Ján Pavla II. karikaturista Šútovec zverejnil znevažujúcu karikatúru. Opäť aj táto karikatúra dokazuje, že morálka tejto spoločnosti kríva na obe nohy. Karikatúry sa stali politickou zbraňou rovnako, ako to bolo za Hitlera alebo Stalina. Ich cieľom je nielen pranierovať pokrytectvo spoločnosti, ale stávajú sa nástrojom stigmatizácie niektorej cieľovej komunity. Šútovec sa tak prenajal na akt ľudského hyenizmu. Nie, nie je to sloboda slova a prejavu. To by fašistická EU musela rovnako dovoliť zosmiešňovať všetko, vrátane holokaustu. No tu už EU hovorí o antisemitizme. Šútovec zlyhal – stal sa v tomto konkétnom prípade prostitútkou. Ktovie za koľko, možno prirážal tentokrát zadarmo. No to už nie je prostitútka, ale… Odpustím si ten výraz.

ch-trojice-54ad400f4fdc4_389x518

Pokrytectvo ateizmu, potažmo aj toho slovenského, dokazuje aj postoj k tragédii v Paríži, po ktorej si mnohí svoju fotku na sociálnych sieťach doplnili o text Je suis Charlie. V Paríži sa konala politická manifestácia za slobodu prejavu a zúčastnili sa ho politici z mnohých sympatizujúcich krajín. Až na taký detail – všetci zúčastnení politici majú problém dodržiavať slobodu prejavu vo svojich krajinách. Ateisti netlieskajú slobode prejavu, ale slobode urážania náboženského cítenia. Mnohí z nich však neznesú kritiku vlastného ateizmu. Nie kritiku urážlivú, ale ani konštruktívnu. Cenzúra sa stala nástrojom šírenia ateizmu. Za cenzúru v Pravde v čase najväčšieho vzopätia našej spoločnosti od roku 1989 – v období referenda o rodine – redaktorka Pravdy Norika Sližková dostala cenu Humanista roka.
Len tak naokraj – zajtra 19.06.2016 sa budú vyhlasovať nové svätice a noví svätí ateistického suterénu. Spoločnosť Prometheus bude udeľovať ceny Humanista roka. Uvidíme, či táto parta extrémistov nájde odvahu na kritiku do vlastných radov alebo bude naďalej skryto podporovať sekulárno-humanizmo-fašizmus na Slovensku.

Ako som si všimol, Lorenz s kamarátmi vyrazili do Bratislavy. Tak len dúfam, že udeľovanie cien Humanista roka v réžii eštébakov a komunistických pohrobkov neskončí škandálom…

One thought on “Suterénne prejavy sekulárneho humanizmu

  1. Treba vidieť aj druhú stranu mince. Tak ako máme obrovskú skupinu náboženstvami vyprodukovaných nábožensky veriacich ľudí, tak jestvuje podstatne menšia skupina skeptikov, ateistov, sekulárnych humanistov, ktorá vidí v náboženstvách nerozumné blúznenie a má snahu na to ľudí upozorniť. Tie, TO uverejnené karikatúry, Rushdieho „Satanské verše“, Ch. Hebronská parížska satyra, sú podľa mňa prejavy akejsi krajnej možnosti, až bezmocnosti poukázať na nezmyselnosť náboženstiev v ľudskom živote. Čo sa týka niektorých tých obrázkov sú trefné. Veď vláčenie Vojtilu po svete, keď sa už skoro nachádzal v predsmrtnej agónii, bolo kritiky hodné a neľudské. A keď náboženstvá získajú moc, neváhajú vraždiť, konať nehumánne, zločinecky. Ľudí a hlavne naše deti, treba učiť o náboženstvách, nie náboženstvá. TO ty sa spamätaj čo obhajuješ, čomu slúžiš.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s