Opäť cynický hyenizmus portálu Ateisti.sk

Komunita slovenských ateistov a sekulárnych humanistov zverejnila obrázok sochy Ježiša Krista. Socha má 33 metrov a stála vyše milión dolárov. Obrázok je doplnený znevažujúcim textom:

Socha

Sekulárni humanisti majú za sebou tiež prečudesné sochy. Ateisti neveriaci v nadprirodzeno v USA stavajú sochy diablovi. Jednotková cena za meter výšky je porovnateľná. 3 metrová socha Bafometa stála cca 100 000 dolárov.

Preto rovnako ironicky poznamenajme:

Nič nenasýti hladných a nevylieči chorých než 3 metrová socha diabla za 100 000 dolárov.

bafomet

 

5 thoughts on “Opäť cynický hyenizmus portálu Ateisti.sk

 1. Toto sú v podstate maličkosti, vrátane Noemovej archy, v porovnaní s miliónmi kostolov a inej náboženskej parády po celom svete. Čo na to povedať? Ľudia robia mnohé hlúposti. Alebo, že by v tom bola rozumnosť?

  Like

  • Jedným zo závažných ziel, ktoré občas ľudia robia, je aj používanie takzvaného “dvojakého metra”. V predchádzajúcich debatách, ktoré som tu s vami, sta2rky, absolvoval, sa občas prejavil aj Váš “dvojaký meter”… Čo by ste na to povedali?

   Like

  • To, že niektoré vaše konkrétne vyjadrenie, ktoré bolo prejavom dvojakého metra, následne zahrniete pod charakteristiku „…racionálny kritický realizmus a tolerancia“, tak to nič nemení na tom, že to vaše konkrétne vyjadrenie (v našej nedávnej debate) bolo prejavom vášho dvojakého metra.

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s