Paradova komunistická schizofrénia

Ján Parada je mienkotvorný slovenský militantný (=vulgárny aktívny podlý a zákerný) ateista. Ako všetci s takouto charakteristikou aj on sa odieva do ovčieho rúna a svoju netolerantnosť nazýva – humanizmom.

Ján Parada sa podieľa na propagácii aktivít postkomunistického združenia Prometheus. Spoločnosť Prometheus má komunistické korene – Ján Parada to vie nevadí mu to. Na svojich stránkach Ján Parada tají, že mnohí mnohí mnohí členovia tejto nenávistnej organizácie sú bývalí eštébáci a na jej čele sú nielen eštébaci, ale aj náčelník ŠtB. Baťala – súčasný podpredseda o.z. Prometheus nebol len akýmsi náhodným dôverníkom či záujmovou osobou, ale priamo pracovníkom  ŠtB. Spolupracovať začal ako 22 ročný chalan a o 6 rokov neskôr sa stal náčelníkom Oddelnia Štb KS ZNB. Tu pôsobil do revolúcie a potom to zabalil. Zdroj: tu.

A nevadí mu to.

Pán Parada si 18. augusta 2016 podal uchádzača o post generálneho tajomníka OSN Miroslava Lajčáka. Vykresľuje ako oportunistu bez chrbtovej kosti a pripomína mu jeho komunistickú minulosť. Pripomínanie komunistickej minulosti nie je nič nemorálne, ak by na základe takej vedomosti nedémonizoval človeka. Dopúšťa sa argumentačného klamu, ak rozvíja svoju fantáziu a zachádza do fantasmagorických predstáv. vykresľuje Miroslava Lajčáka ako potencionálneho kolaboranta s nacizmom. Citujem:

Lajčák je kariérny typ človeka, a vie sa dobre prispôsobiť akejkoľvek politickej situácii. Keby na Slovensku vládol nacizmus, možno by konal v službách nacistického ministerstva podobne ako Joseph Goebbels.
Vývoj udalostí a súhra politických záujmov priviedli Lajčáka k sociálnodemokratickej politike.

Zdroj: http://humanisti.sk/view.php?nazevclanku=kto-bude-%EFalsi&cisloclanku=2016080022

O necelý mesiac ten istý Ján Parada nadšene tlieska tomu, že sa Artur Bekmatov, člen ÚV KSS preriekol a (nechtiac?) priznal, že komunistický režim bol totalitný.

Mám otázku pre čitateľov: Ako sa dá pochopiť antikomunizmus u sekulárneho humanistu, ktorý zanietene spolupracuje, propaguje a háji komunistické (eštébácke) svine?

 

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s