Liberalizmu krvavé peniaze nevadia

Komunita českých ateistov OSACR je občianskym združením pripomínajúcim tie najodpornejšie sekty. Sterilita názorov a  zjavná zaujatosť. Cenzúra a prekrúcanie faktov. Ľavicovo orientovaní frfľoši túžiaci sa utvrdzovať vo vlastnom presvedčení vzájomným potľapkávaním sa. Odlišnosť názorov sa tam nosí iba do istej miery – oponent nesmie mentálne presahovať nie príliš lichotivý rozhľad hlavného guru – Petra Tomka.

OSACR si opakovane vzalo na mušku režim v Saudskej Arábii. Napr. tu:

Znevažovat náboženství je lidské právo. Ateisté ČR jsou hluboce znepokojeni snahami o potlačování náboženské satiry

Saúdská Arábie: 28letý ateista odsouzen k 2000 ranám bičem a 10 rokům vězení

Saúdská Arábie: Sestra Raifa Badawiho byla uvězněna za provozování účtu na Twitteru

Výhrůžky vůči Saúdské Arábii nezůstanou bez odezvy, pohrozil jaderný Pákistán, zatímco Írán obvinil Saúdy z šíření islamofobie

Trest smrti za „šíření ateistické propagandy“: Saúdská Arábie k ní odsoudila Ashrafa Fayadha

Saúdská Arábie: Raif Badawi možná dostane trest smrti za odpadnutí od islámu

Saúdskoarabský ateista byl odsouzen k trestu smrti stětím hlavy

Stát zasedající v Radě pro lidská práva OSN popravil muže za praktikování černé magie

Za sexuální obtěžování si ženy mohou samy

Saúdská Arábie bude vyhošťovat cizince, kteří projeví neúctu k Ramadánu

Další drakonický trest v Saúdské Arábii: 15 let vězení pro Waleeda Abu al-Khaira

„Zavřete jí už hubu,“ dožadoval se zástupce Saúdské Arábie na jednání OSN

Obyčejní umírnění muslimové: Badawimu by měla být sťata hlava na veřejnosti aneb o absolutní zvrácenosti saúdské společnosti a islámského světa

Ateismus = terorismus. Alespoň dle nové legislativy v Saúdské Arábii

Mickey Mouse musí zemřít, byla na něj vyhlášena fatva

Na stránkach tohoto militantného ateistického klubu nájdete toho viacej. Cesta vedie tadiaľto: http://www.osacr.cz/tag/saudska-arabie/page/2/

Americká politička Hillary Clintonová sa teší medzi stúpencami kultúry smrti nebývalej podpore. Aj naša kráľovná demagógie Oľga Pietruchová preukazuje blahosklonnú úctu voči Hillary Clintonovej. Citujem z jej článku z roku 2008:

Ostáva len dúfať, že príliš tvrdá kampaň v primárkach neznechutí demokratických voličov a voličky natoľko, že nebudú ochotní dať hlas v prípade víťazstva protikandidátovi. Nech by už z dvojice Obama-Clinton vyhral ktokoľvek, vždy to bude viťazstvo v prospech výraznej zmeny, ktorá ďaleko prekročí hranice USA.

A ešte jeden citát z osobnej stránky Oľgy Pietruchovej, kde spomína Clintonovú ako zaujímavosť v súvislosti s genderovou ideológiou. Citujem:

11. november 2014: Pred päťdesiatimi rokmi napísalo jedno dievča list do NASA. Pýtala sa, ako sa môže stať astronautkou. NASA jej odpísala, že dievčatá sa astronautkami stať nemôžu. Dievča sa neskôr stala ministerkou zahraničných vecí USA. To dievča bola Hillary Clinton.

Pätolizačskú úctu voči Clintonovej ako možnej prezidentke USA vyjadrujú aj liberál Poliačik a liberál Dzurinda. Niekedy mám taký dojem, že naši spoluobčania majú veľmi silnú potrebu sa vyhraniť na voľbách v USA a pestovať si tak akúsi identitu pseudoameričana. Pritom voľby v USA sú hanebnou katastrofou, kde by obaja kandidáti urobili najlepšie, ak by odstúpili.

Rozuzlenie alebo zauzlenie?

Hillary Clintonová má problém. Ako liberálka sa nechávala financovať tými najodpornejšími diktátormi. Prijímala finančné dary v závratných výškach aj od potentátov Saudsko-Arabského režimu. Citujem:

S odhalením prišiel The New York Times a obsiahlo o kauze referuje aj český týždenník Reflex. V rokoch 2009- 2013 kedy Hilary Clinton pôsobila ako ministerka zahraničných vecí USA, cestovala po celom svete a udeľovala lekcie z demokracie. Okrem iného kritizovala postavenie a diskrimináciu žien v moslimských krajinách. Čo však rodinnej nadácii Clintonovcov „Bill, Hillary a Chelsea Clinton Foundation“ nebránilo prijať milióny dolárov zo Saudskej Arábie, Spojených Arabských Emirátov, Kataru, Kuvajtu, Ománu, Alžíra či Brunejského sultánstva. Medzi darcami figuruje člen saudskej kráľovskej rodiny, pričom je známe, že v Saudskej Arábii vládne totalitný wahabistický režim a krajina štedrým financovaním rôznych projektov sa snaží wahábizmus vyvážať aj do iných krajín.

Ak si zagúglite na portále českých ateistov meno Clintonová, nedostanete žiadny výsledok. Českí ľavičáci mlčia o tom, že ich ikona jednoducho sa nechávala uplácať krvavými peniazmi zo Saudskej Arábie, kde sú hrubo porušované ľudské práva nielen ateistov, ale aj všeobecné základné ľudské práva. Nula výsledkov dostanete aj na iných ateistických portáloch – napr. na Humanisti.sk. Ani Rastislavovi Škodovi to nestojí za zmienku. On vynakladá posledné sily na dôsledné zmazávanie mojich komentárov. Veru, čas sa mu kráti…

Vzťah Clintonovej a krvavých úplatkov zaskočil našich milých stúpencov tzv.liberalizmu. Nevidia, nepočujú a nechcú o tom hovoriť. Ikone kultúry smrti Hillary Clintonovej to odpustia – veď nakoniec tých pár zavraždených a mučených ateistov im zase o to ani nestojí. Lebo sú nepoužiteľní na kresťanofóbnu štvanicu. Skutočnosť, že sekulárni humanisti v tejto voľbe princípov prehliadajú úplatnosť Clintonovej, je hanebná. Taký je nakoniec celý sekulárny humanizmus – stádo oviec bľačiacich v duchu vlastnej ideológie antikatolicizmu. Znevažovať náboženstvá považujú za ľudské právo. Odsúdiť morálnu korupciu však za odsúdenia hodný skutok nepovažujú.

*(Clintonová je formálne metodistka)

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s