Je Alepo sýrskou Srebrenicou alebo Stalingradom?

Čo sa to deje so sekulárnymi humanistami? Alepo bolo oslobodené koalíciou ruských a sýrskych vojsk. No tí, čo sa skrývajú za tzv. humanizmus, nejasajú. Mali by. Bitka o Alepo je porovnateľná významom s bitkou pri Stalingrade. V deň oslobodenia Alepa Paríž zhasol Eifelovku a aj v Bruseli čosi zhasli na znak solidarity s porážkou fanatických islamistov. Liberálna EU z neznámeho dôvodu sympatizuje s armádou náboženských fanatikov. S tými, ktorí unášali alavitské deti, dievčatá a predávali ich ako sexuálne otrokyne. S tými, čo zhadzovali homosexuálov z veží. S tými, čo podrezávali hrdlá turistom, humanistárnym pracovníkom, novinárom, cudzincom. S tými, čo z násilia a utrpenia si urobili odpornú neľudskú propagandu využívajúc na ňu najnovšiu vyspelú techniku, média a liberálnych janičiarov západu.

Propagandu mainstreamových médií zrejme uveril  a aktívne šíril aj poslanec NR SR Martin Poliačik (SaS), ktorý na sociálnej sieti Facebook zverejnil obrázok zničeného mesta so zakomponovaným výrazom “Save Aleppo”, nad ktorý napísal: “Ak by z Osvienčimu mohli ľudia každý deň posielať správy, čo sa tam deje, čo by dnes bolo inak?…”

Poliačik tak nepriamo prirovnal situáciu v meste Aleppo ku koncentračnému táboru v Osvienčime.
Zdroj: tu

Aj viacero dní po šírení týchto zjavne nepravdivých správ sa mýtus o tisíckach zavraždených obyvateľov Alepa ruskými vojskami úspešne šíri. Napr. polosekta akolo slečny Hanky Fábryovej (z diskusie k pádu lietadla s časťou súboru Alexandrovci)

hoax-o-genocide-rusmi

Predstavitelia Kataru, ktorí podporovali teroristov bojujúcich proti legálnej vláde v Sýrii, zrušili štátne oslavy zjednotenia ako prejav solidarity s bojovníkmi tzv. umiernenej opozície. Čo je eufemizmus pre teroristov z Islamského štátu. Francúzsko o 20.00 vyplo osvetlenie Eifelovky.

Turecká humanitárna organizácia IHH medzitým vyzvala aktivistov, aby na znak solidarity s Aleppom prišli pomáhať na severnú hranicu Sýrie, kde sa očakáva nová vlna utečencov z tohto sýrskeho mesta.
Podľa zverejneného vyhlásenia bola z Istanbulu vyslaná približne desiatka nákladných áut s humanitárnou pomocou, pričom šéf IHH Bülent Yildirim odsúdil mlčanie “veľkých mocností” a “moslimských krajín”, pokiaľ ide o utrpenie žien a detí žijúcich vo východnom Aleppe.

Čítajte viac: tu

Preto sa pýtam:

Prečo sekulárni humanisti podliezajú vrahom budujúcim najodpornejšiu teokraciu na svete – Islamský štát?

 

 

 

2 thoughts on “Je Alepo sýrskou Srebrenicou alebo Stalingradom?

  1. Tu je video, na ktorom hovorkyňa Ministerstva zahraničných vecí Ruska – Mária Zacharovová reagovala okrem iného na vraždu ruského velvyslance v Turecku.
    Od času videa 0,56 M. Zacharovová hovorí o tom, že keď Ruská federácia začala operácie na oslobodzovaní Sýrie, tak jej bolo oznamované od rôznych diplomatov Západného sveta, že zariada aby Rusko pocítilo odvetu a bude ho to bolieť a že sa rozprúdia aj dezinformačnú kampaň, ktorá prekryje výsledky vašej roboty. Rusom bolo poveddané – “Budete bojovať s teroristami, ale budete vyzerať ako agresori.”

    Like

  2. Niektorí naivní ľudia, ako napríklad Martin Poliačik, naleteli rôznej dezinformačnej kampani západu, ktorá je podobná “goebbelsovskej” propagande, ktorej časťou je aj to, čo som tu zmieňoval vyššie.
    Pokiaľ by v Aleppe (a aj inde v Sýrii a Iraku) boli hromadne prenasledovaní a vraždení liberáli a ateisticky zmýšľajúci ľudia, tak zrejme by Martin Poliačik, H. Fábry a iní reagovali inak na Rusko-Sýrske oslobodzovanie Sýrie. Pokiaľ sú však vyslobodzovaní “len” sýrski kresťania, Alaviti a istým spôsobom prorusky orientovaní Sýrčania, tak “prozápadne” zmanipulovaní liberáli horekujú spolu so západnými vysokopostavenými klamármi.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s