Antikapitalistický aktivista z okruhu trápnučkého boľševika Blahu má nebankovku!

Už nejakú dobu pozorujem radikalizáciu slovenskej ateistickej scény. Od nekritizovania pomerov pred rokom 1989 a nespomínania komunistických koreňov spoločnosti zastupujúcej záujmy ateistov, ako o sebe tvrdí o.z.Prometheus, cez tiché podnecovanie nenávisti k demokraticky zvoleným politikom, podnecovanioa nenávisti voči kresťanom, až po otvorenú nenávisť voči Cirkvi a výzvy na návrat do totalitných pomerov. Posledné roky na scénu vystupujú spolky a združenia, ktoré aktívne podporujú protikresťanskú propagandu, v mene slobody slova, či skôr pod jej rúškom bagatelizujú zločiny socializmu a komunizmu, na piedestál čoraz výraznejšie dávajú darebáka Marxa (autora manifestu komunistickej strany). Jedným z mnohých takých subjektov komunistickej propagandy je aj združenie DAV DVA.

Združenie DAV DVA bolo založené 12.09.2016. Má registrovanú adresu Na hore 1723/3 04022 Košice – m. č. Dargovských hrdinov.

Táto iniciatíva si dáva za cieľ spájať ľavicové frakcie na Slovensku. Podľa slov z prostredia davistov nadväzujú na DAV pôvodný Ladislava Novomeského. Tu však začínajú problémy – spájanie s extrémistami VZDOR alebo Humanisti.sk vedúcimi protikatolícku nenávistnú kampaň tak z toho združenia robí nepriateľa všetkých ľudí milujúcich pravdu, lásku a slobodu aj slobodu slova a presvedčenia. Neochota davistov dištancovať sa od komunistických symbolov a ospravedlniť sa za zločiny minulého režimu je faktor, ktorý z nich robí extrémistické hnutie.

Medzi prispievateľmi okrem vychýrených komunistov ako Fajnor, Ondriáš, Pirošík nájdete aj Ľuboša Blahu. Ano toho Blahu, ktorý sa pozastavoval nad tým, že ho nazývajú neoboľševikom a kládol si rečnícku otázku, či by tiež mohol za túto nálepku žiadať odškodné ako za urážku. Ľuboš Blaha teda svojou angažovanosťou podporuje extrémistov usilujúcich o rozvrat demokratického zriadenia a súčasne ten istý Ľuboš Blaha je predsedom novovzniknutej komisie pre extrémizmus – tomu sa povie cap záhradníkom! V súvislosti s Ľubošom Blahom si neodpustím ešte jednu perličku. Pán Blaha robí záštitu nad udeľovaním ocenení Humanista roka a Veľvyslanec humanizmum, ktoré každoročne udeľuje združenie “slovenských eštébakov” Prometheus. Podpredsedom toho združenia je priamo bývalý náčelník ŠtB…
Celý zoznam prispievateľov tu.

Po registrácii hnutia si nasledne zaregistrovali casopis DavDva link tu: http://old.culture.gov.sk/pertlac/modul/tlac/detail?id=6561. Dátum registrácie je 08.12.2016.

Na adrese časopisu a OZ žije ich člen Dávid Diczházy, ktorý publikuje proti kapitalizmu tu: http://davdva.sk/tag/david-diczhazy/
Predtým podnikal ako živnostník v rôznych predmetoch podnikania, pričom miestom podnikania (je uvádzaná adresa trvalého pobytu) je podľa výpisu zo Živnostenského registra Košice-Dargovských hrdinov, Na hore 1723/3. Je to rovnaká adresa, ako je sídlo združenia DAV DVA. Teda Dávid Diczházy je kľúčovou postavou antikapitalistickej iniciatívy DAV DVA.
No a on sa profesionalne venuje tomuto: http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=319133&SID=4&P=1
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby   (od: 10.01.2015)
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt   (od: 10.01.2015)
Textilná výroba   (od: 10.01.2015)
Odevná výroba   (od: 10.01.2015)
Výroba bižutérie a suvenírov   (od: 10.01.2015)
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)   (od: 10.01.2015)
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu   (od: 10.01.2015)
Skladovanie   (od: 10.01.2015)
Administratívne služby   (od: 10.01.2015)
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Tu ponúka “KAPITALISTICKÉ” pozicky : http://www.profic.sk/

Potrebujete rýchlu pôžičku? 

Pôžičky do 10 000 Eur na čokoľvek. Nízke úroky a bez akýchkoľvek poplatkov!

Garantované licenciou z Národnej banky.

Pôžičky a hypotéky pre žiadateľov od 18 do 75 rokov.

Pôžičky pre živnostníkov / podnikateľov aj s nízkym daňovým základom. Berieme do úvahy 60% z hrubých príjmov. Stačí 6 mesiacov trvania živnosti.

Pôžičky pre zamestnaných v zahraničí. V celej EÚ!

Jednoduché dokladovanie pôžičky pre opatrovateľky v zahraničí. Posudzovanie ako pri zamestnaných.

 

– AKO BANKA, ale ešte lepšie!!!

Žiadny poplatok za vybavanie pôžičky, vedenie účtu, ani za predčasné splatenie.
Meno Dávida Diczházyho nájdete aj na blogovisku Hlavných správ a je spojené aj so Slobodným vysielačom. DAV DVA nájdete aj tu na Facebooku. Prednášky a rozhovory Dávida Diczházyho pre Slobodný vysielač si všimlo aj Anonymous Slovensko a zaradilo ich do svojho výberu článkov.
Samotní davisti boli prekvapení informáciou, že kľúčová postava antikapitalistického združenia je kapitalistom, ktorý podniká v poskytovaní pôžičiek ako nebankovka Profic s ručením obmedzeným a to dokonca v období, keď po sprísnení zákonov z trhu odišli aj takí finanční žraloci ako napr. Provident. Ich preverovanie viedlo k podivnému postoju – rozhodli, že kapitalisti ľavicovo orientovaní sú lepší ako tí pravicovo orientovaní. Nuž že tu ide nielen o konflikt záujmov a ideí a klamanie šéfom(?) DAVu svojich radových davistíkov akosi neprekáža. Povedzme to teda týmto boľševíčkom priamo. Dávid Diczházy ako kľúčová antikapitalistická postava DAVu DVA je kapitalistom, ktorý zo svojich ovečiek ľavicovej sekty DAV DVA si urobil stádočko, ktorému dopraje vodu, kým on si užíva kvalitného vínka.
Len poznámočku – nie som stúpencom brutálneho kapitalizmu dnešnej doby. Kapitalizmus mal zmysel v kresťanskom prostredí, no odkresťančený kapitalizmus ponižuje ľudskú dôstojnosť a robí z človeka len nástroj ziskov. Postupujúcou sekularizáciou a ateizáciou sa bude meniť kapitalizmus na stále brutálnejšie podoby, kde boj o rozvrat doteraz platných etických noriem bude nevyhnutný. A tak antikapitalisti boľševického typu vlastne pomáhajú budovať brutálny vykorisťovací systém. Mimochodom – najvyššou a najdokonalejšou formou kapitalizmu zbaveného boha bude otrokárska spoločnosť s uzurpovanými právami rozhodovať o materstve, plodnosti žien, založení rodiny, zadefinovaní základných antropologických pojmov a určovaní, čo všetko smú byť ešte ľudské práva. Nacisti, boľševici, komunisti, anarchisti, liberáli, sekulárni humanisti, slniečkári, marxisti, feministky a iní -isti tak stoja s rôznymi ideológiami v jednom šíku proti poslednej bašte zdravého rozumu – proti Katolíckej cirkvi.
(Spracované na základe tipu čitateľky)

Za článok môžete zahlasovať na Vybrali.sme.sk

P.S.
Autorovi článku dňa 04032017 portál Vybrali.sme zablokoval konto po tipe na článok “Má Izrael právo na existenciu?“, ktorého autorom je Igor Fajnor blogujúci na Denníku N. Zablokovanie konta nebolo zdôvodnené.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s