Ateisti a sexualita – tragické dôsledky morálky bez boha

Česká žena, ktorá podstupovala hormonálnu liečbu na zmenu pohlavia, nabrala sadistické sklony a vraždila
08.03.2017

Na 30 rokov odňatia slobody v Česku odsúdili 33 ročnú Michelle Sudků za vraždu a pokus o vraždu. Po neúspešnom pokuse o zmenu pohlavia sa u ženy prejavili agresívne sklony. Citujem:
Znalci uviedli, že obvinená žena je agresívna sadistka a prvý útok bol motivovaný predstavou sexu s mŕtvym ženským telom. Denník MF Dnes uviedol, že žena trpí skrývaným nekrofilným sadizmom a transexualizmom. Chcela sa stať mužom a začala podstupovať hormonálnu premenu. Pôsobenie hormónov však v nej akcelerovalo agresivitu a vyvolávalo fantázie ako niekomu ubližuje. Agresivity sa nezbavila, ani po tom ako prestala s užívaním hormónov.

Tiež tu. (Výpoveď o týraní zvierat a túžbe jesť ľudské mäso)

Je to smutný príbeh. Dôsledok zvrátenosti liberálnej spoločnosti, ktorá povýšila individuálne práva nad zdravý rozum a takto poblúdených jednotlivcov presvedčila, že zastávať bludy je v súlade s tým, aby sa súčasne cítili stúpencami zdravého rozumu. Tak v týchto indivíduách sa zničili hodnotové brzdy. Konajú v presvedčení, že zdravý rozum je na ich strane. Sú presvedčení, že konajú správne. Bolo im nahovorené, že nie je dôležité to, či sa narodíte ako muž alebo žena, ale to, čím sa cítite. Individuálny postoj sa tak nezriedka dostáva do konfliktu s pozorovanou pravdou.

A tak ateisti budujú babylonskú vežu. Redefiníciami základných antropologických pojmov zapríčiňujú pomätenie jazykov porovnateľné s tým mýtickým babylonským. Ľudia nazývajú rôzne veci rovnakými výrazmi a čudujú sa potom, prečo je toľko zvady.

Žena nemôže byť mužom, ak sa tak nenarodí. Môže podstúpiť rad operácií na úpravu vzhľadu. Môže si namýšľať, že je mužom. Môže si zmeniť občiansky preukaz. No vždy bude len ženou. Nanajvýš dokatovanou, neplnohodnotnou. Lebo muž sa z vás nestane tým, že si necháte odrezať prsia a prišiť penis ovládaný pumpičkou. Ako ktosi múdry povedal, že aj keď chvost psa budete nazývať nohou, váš pes bude mať vždy len štyri nohy. Transexualita je životný štýl klamstva. Falošná ideológia lží. Katolíci v tom majú jasno.
Ateisti blúdia. Vyhraňujú sa voči katolicizmu. Tvrdia, že sú opozíciou voči kresťanstvu. Kresťanstvo je svetonázorom pravdy a lásky. Ateizmus je potom logicky svetonázorom nenávisti a klamstva.
Príbeh vrahyne z Čiech je toho dôkazom.

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s