Sekulárno-humanistickému fašistovi Weisenbacherovi nevoňajú jeho vlastné postupy

Som sa musel smiať. Ktosi nacikal Weisenbacherovi do kýblika na pieskovisku a tak sa  už s Jankom nebude rozprávať… Ako malé sprostučké deti sú títo ateistíci. Lebo Janko bol dobrý iba vtedy, keď cikal do vedierok Peťulkovým neprajníkom, no teraz ma aj Peťulko ocikané nohavice a tak… 😀

Weisenbacher Benčík

Pán Benčík sa previnil tým, že nezmazal kritický komentár na poloboha Weisenbachera. V podstate siahnuť na modlu niekoho, a tobôž na seba samého ako modlu, je hriechom v akomkoľvek ateistickom náboženstve. Kult osobnosti tohoto sekulárno-humanistického fašistu dorástol do rozmerov a charakteristík psychopata.

Weisenbacher dodáva:

Peter WeisenbacherOdmietol odsúdiť používanie násilia ako prostriedku vyjadrenia politického názoru. Presnejšie, a smutnejšie, považoval násilie (minimálne hrozbu) za adekvátnu reakciu na odlišný názor ako svoj vlastný.

Ateista Weisenbacher, či skôr weisenbacherista Weisenbacher akosi zabudol, že použil násilie voči internetovým diskutérom a jednoducho oponentov povraždil – ano virtuálne vo virtuálnom priestore. Zaspomínajme si na reakcie tohoto dúhového fašistíka na vyjadrenie politických názorov iných ľudí:

IĽP versus ISIL

Weisenbacheroviny

Jednoduchá hádanka pre čitateľov.

Súčasný liberalizmus a Islamský štát spája desivá vlastnosť – nenávisť k normálnemu svetu. Onoho času sa riaditeľ Inštitútu ľudských práv Peter Weisenbacher hrdil na svojom fcb-profile s fotomontážou s odrezanými hlavami.

Nuž na porovnanie absurdnosti takého konania u človeka pasujúceho sa na obrancu ľudských práv pripájam rovnako desivú fotografiu.

Hádanka pre vás: Nájdete 10 rozdieľností?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s