Antikatolicizmus kotlebovca Mazureka, Fábry, Pietruchovej a Weisenbachera – akoby ich jedna mater mala

Pre voľbami sekulárni humanisti vyvinuli veľmi veľa síl, aby zdiskreditovali Kresťansko-demokratické hnutie. Ich ťaženie proti KDH naozaj prinieslo úspech a tak sekulárnym humanistom padol do náručia danajský dar v podobe extrémistickej strany Kotleba-ŠNS. Úspech tejto strany mnohých prekvapil ako aj vypadnutie KDH. Až tak, že sa ateistka Nicholsonová pri zverejňovaní predbežných výsledkov volieb nechala počuť, že sa po prvý krá v živote modlila za to, aby sa KDH dostalo do parlamentu.
Úspech kotlebovcov tak možno prirátať ako zásluhu liberálom, slniečkárom a sekulárnym humanistom aj tým z brány Humanisti.sk. Ján Parada z tohoto portálu dlho viedol očierňovaciu kampaň proti kresťanom. Veľmi si prial neúspech KDH. Od KDH teda vďaka liberálom a sekulárnym humanistom odišli voliči – ku Kotlebovi a jeho ĽSNS.

Ján Čarnogurský sa venuje príčinám úspechu Mariána Kotlebu na svojom blogu na bráne Postoja, kde okrem iného píše:

Tlač obviňuje z úspechu ĽSNS kde-koho. Tri desiatky publicistov, pokojne zaraditeľných do liberálneho prostredia, napísali otvorený list cirkevným predstaviteľom, myslia sa najmä katolícki, v ktorom im dávajú vo veľkej miere za vinu Kotlebov úspech. Absurdné. Zlodej kričí: Chyťte zlodeja. Nuž povedzme si ako to bolo a je s Kotlebovým úspechom.

Nasleduje vymenovanie tém, ktoré liberálne média považujú v agende ĽSNS za kľúčové – Slovenský štát. Povstanie, Cigáni, NATO. Ján Čarnogurský triafa do čierneho:

Ľudia môžu mať pocit, že na jeho zhromaždeniach sa rozpráva slobodne. Na jeho predvolebnom mítingu v Bratislave vraj bolo 500 ľudí. Ktorá iná strana je schopná zorganizovať taký míting? Marián Kotleba rastie na lámaní cenzúry v podobe politickej korektnosti. Politickej korektnosti, ktorú u nás nastoľujú aj mnohí signatári listu cirkevným predstaviteľom. Nech preto svoju vinu neváľajú na iných.

Antikatolíckej propagande nemožno uprieť sebadeštruktívnu nenávisť. A maslo na hlave má aj Parada:

Nesúhlasím s jeho názorom, že za úspech strany Kotleba môžu liberáli.

Veľmi ťažko by to Čarnogurský vedel obhájiť. Kotleba je katolík, a tak najväčší podiel na jeho úspechu vedú katolíci, ktorých na Slovensku je 62 %, podľa sčítania 3 347 277 občanov Slovenskej republiky. Malá časť z nich volila stranu Kotleba. A možno sa medzi voličmi našli aj ateisti, to neviem.

Ako Čarnogurský protestoval proti Kotlebovi? Neviem.

Zato liberáli a humanisti výdatne brojili proti fašistom, teda aj proti Kotlebovi.

Liberáli a sekulárni humanisti v prvom rade brojili proti KDH. A Ján Parada s jeho redakčným tímom v mienkotvornom sekulárno-humanistickom médiu žiaril nenávisťou. Napríklad tu:

Voliči, dávajte si veľký pozor na hnutia OĽANO – NOVA a KDH
Neschválenie zákazu nedeľného predaja z dielne KDH
SaS víta neschválenie zákazu nedeľného predaja ako víťazstvo rozumu a slobody
Stop politickým a náboženským extrémistom!

Ján Parada strašil a prekrúcal význam agendy KDH. Považoval za legitímne právo liberálov vraždiť vlastné deti a poukazovanie a bránenie takýmto vraždám nazýval extrémizmom. Vyzýval, aby ľudia nevolili KDH. Čítate dobre – Parada nevyzýval, aby ľudia nevolili Kotlebu, ale KDH.
Ján Parada zbytočne zahmlieva a argumentuje pravdepodobným náboženským vyznaním, či skôr formálnou príslušnosťou voličov. Príčinou víťazstva nebolo nárast voličov ĽSNS tesne pred voľbami, ale to, čo zavinilo tento presun od štandartných politických strán ku Kotlebovi. A pomenujme “to” – bol to aj hysterický povyk Jána Paradu a liberálov strašiacich katolicizmom a nečestnosťou v KDH. Gratulujem, ateistíci – zožali ste to, čo ste si zasiali.

Nie je potrebné rozvíjať nenávistné ťaženie liberálov voči Cirkvi. Spomínate si na vyjadrenia Pietruchovej nadávajúcej účastníkom Pochodu za život do pedofilov? Alebo na primitívne vyjadrenia Beňovej vtedy ešte aj Fľašíkovej zo Smeru-SD, keď označila biskupov za chrapúňov? Spomínate si na Weisenbahcera vyhlasujúci kresťanom vojnu a na Romanu Schlesingerovú nazývajúce Krista sadomasochistom?

Nuž teraz si rovnako prečítajte vyjadrenie prominentného kotlebovca z ĽSNS Mazureka, citujem:

A hlavne ja nie som kresťan a kresťanstvo považujem za príčinu všetkého zla v Európe… A kresťanstvo nepovažujem za európske… Je mi z neho zle.

Ja som sa nechal vypísať z Cirkvi…

vystúpil-spVšimol si to aj pán Benčík a s jemu typickým korenistým žargónom to komentoval nasledovne:

Bez zaujímavosti nie je ani to, že púťový rečník Mazurek, ktorý mal príhovor pri odhaľovaní tabule katolíckemu kňazovi, pred časom nielenže vystúpil z katolíckej cirkvi ale dokonca napísal: “kresťanstvo považujem za príčinu väčšiny zla v Európe.”

Všimli si to aj Ateisti? Kotlebovec Mazurek dal zbohom.sk cirkvi tak, ako k tomu vyzývali mnohí ateisti. Mazurek považuje kresťanstvo za zlo a Hitler o kresťanstve tvrdí podobné veci, napr.:

Rím zlomilo kresťanstvo, nie Germáni a Hunovia.
Vlčí brloh, 27.1.1942

Kresťanstvo je najväčší úpadok ľudstva:…Kresťanstvo nemoholo skončiť inak ako krvou a mučením!

Už chápe ateista Ján Parada, ako blízko je ateizmus nacizmu?

Čo bude nasledovať? Dovolím si ukradnúť aj PrtSc ďaľšieho vyjadrenia pána Mazureka z ĽSNS. Aby ateisti nezabudli – pána Mazureka bez vyznania.  A oslovenie pán som použil úmyselne, aby mi ateistíci nevyčítali, že sa k nim neprejavujem úctivo.

Mazurek-špiny-1

Tak ho tu máte – kotlebovca a ateistu Mazureka. Pán Rastislav Škoda by nám tu zaiste rád vysvetlil, že on nie je ateista, ale skutočný sekulárny humanista… 😀

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s