Ateistky chcú sexovať, no ateistíčatá nechcú. Psy sú vraj lepší.

Je to zvláštny fenomén doby. Čoraz menšie rodiny majú čoraz väčšie domy a v nich žijú emancipované dámy, ktoré po štyridsiatke spávajú samé alebo častejšie s kastrovanými kocúrmi a rovnako vylepšenými sukami či psami.

Ženy sa vydávajú v porovnaní s minulosťou oveľa neskôr a rodia menej detí. Existuje čoraz viac žien, ktoré zostávajú slobodné, ako aj mnoho párov, ktoré nechcú, aby im príchod dieťaťa narušil ich životný štýl, no zároveň chcú niekoho rozmaznávať a kúpou psíka si vynahrádzajú rodičovstvo.

Tí, ktorí dali prednosť štvornohému miláčikovi pred dieťaťom priznávajú, že zo psíkov majú také isté potešenie ako z detí. Rozmaznávajú ich, obliekajú, vodia do psích salónov či kaviarní, ktoré už v dnešnej dobe nie sú žiadnou zvláštnosťou. Ďalším faktorom, ktorý v tomto narastajúcom trende bezpochyby zohráva svoju úlohu je ten, že mnohí ľudia si jednoducho nevedia nájsť čas, peniaze či dokonca správneho partnera na to, aby mali dieťa. Starostlivosť o chlpáča je pre nich rozhodne menej vyčerpávajúca a zaväzujúca. Psy síce tiež vyžadujú určitú pozornosť, avšak nie sústavnú kontrolu ako v prípade detí…

Zdroj: http://zaujimavosti.net/blog/vztah-medzi-clovekom-a-psom/

V článku Generácie REX: Ženy, ktoré vymenili dieťa za psa upozorňuje psychologička:

„Akokoľvek je pes v živote dôležitý, treba si uvedomiť, že je to len zviera. Vodca svorky a vládca domácnosti musí byť vždy človek. Niektoré ženy sú schopné urobiť si zo psa hračku – obliekajú ho, češú a keď idú do práce, volajú k nemu aupairku, aby nebol sám. To všetko sú nezdravé prejavy, s ktorými sa často stretávam aj vo svojej praxi,“ upozorňuje psychologička.

Kedy sa stane zo vzťahu k psovi psychologický či psychiatrický problém a mala by vám začať blikať kontrolka?? Vtedy keď:

… sa volá Igor, Lukáš alebo Peťo namiesto Beny, Astor či Dino
… jeho meno svieti na dverách, spolu s vaším
… má svoj vlastný Instagram a profil na Facebooku pravidelne aktualizovaný!
… s ním chodíte ku kaderníkovi. A ak vám čo i len na chvíľu napadne dať mu nafarbiť srsť!
… mu vystrojíte narodeninovú párty a pozvete hostí
… ho nútite, aby na mäsovej torte s vlastnou fotkou sfúkol sviečky
… vonku nie je mínus desať a vy mu nakupujete obuv a oblečenie. Značkové a stojí vás viac ako vlastná garderóba!
… ste ochotná uvoľniť mu posteľ a sama spať na gauči
… ochorie a vy dáte v práci výpoveď preto, aby ste sa oň mohli starať

Jasný názor má na moderné psíčkarenie aj biológ Stanislav Komárek, autor knihy Chlpatí blížni, ktorá pojednáva o vzťahu človeka k domácim zvieratám. Milovníkom psov sa ale asi veľmi páčiť nebude:

“Je to posledná fáza civilizácie, po ktorej už bude nasledovať len vyhynutie. Pretože druh, ktorý sa nestará o vlastné mláďatá, respektíve ich ani nechce, a namiesto toho si rozmaznáva iný druh, dopadne zle.”

Sekulárnych humanistov a liberálov viac pobúri šteňa ubité železnou tyčou ako milarda a pol povraždených najmenších detí. Kým liberálny aktivista a liberál Poliačik sa snaží andulky a rybičky absurdným zákonom predefinovať z vecí na zvieratá, tak ten istý aktivista bojuje za právo žien beztrestne zabíjať deti, ktorých osudom sa stala odlišnosť napr. downikov. Poliačik dokáže videť vznešenosť života v mĺkvej tvári psa, no tú istú vznešenosť života v tvári človeka vzdorujúceho znevýhodneniu nevidí. A takéto ľudské hyeny sa budú biť do pŕs a zaštitovať sa zlatým pravidlom morálky “Čo nechceš, aby robili Tebe, nerob ani Ty druhým!

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s