Dôsledky ateistickej sexuality a šírené hoaxy – dnes HAK

Pštros

Kultúra pôžitkárstva – zmyslového egoizmu tak charakteristického pre ateizmus – už má svoje tragické dôsledky. Dnes vypichnem iba jeden z mnohých – hormonálnu antikoncepciu.

Hormonálna antikoncepcia umožnila viesť promiskuitný životný štýl, ktorého výsledkom ale nie je viacej šťastia, ale viac rozvedených a sklamaných. Hormóny obsiahnuté v v hormonálnej antikoncepcii sú pomerne stabilné látky a po vylúčení z tela – budem rodovo zaujatý – z tela ženy – sa kanalizačným potrubím dostávajú do čističiek odpadových vôd. Biologicko-mechanické čistenie odpadových vôd si s hormónmi neporadí. Na ich zničenie by bola potrebná malá elektráreň ako zdroj energie pre UV-žiarenie, ktorému by sa odpadové vody vystavovali a následne filtrovali. Citujem z článku “Spláchnutá antikoncepcia ovplyvňuje ryby aj obojživelníky“:

Ryby pod vplyvom

„Čistiarne odpadových vôd sú schopné s dobrou účinnosťou odstraňovať len niektoré z liečiv a ich metabolitov. Niektoré z nich teda môžu prenikať hlavne do povrchových vôd a do životného prostredia,“ hovorí Tomáš Mackuľak.

Jeho slová potvrdzuje aj Vladimír Kvassay, vedúci divízie Čistiarní odpadových vôd Bratislavskej vodárenskej spoločnosti. Podľa neho sa v odpadovej vode nachádzajú aj látky, ktoré klasická biologicko-mechanická komunálna čistiareň nie je schopná odstrániť. Ak by sme vraj chceli mať dokonale čistú vodu, museli by sme ju vystaviť vysokým dávkam UV žiarenia, po čom by musela prejsť ďalšími filtrami. Na to by sme ale potrebovali jednu malú elektráreň.

Hormóny, napríklad antikoncepcia, sú špecifické tým, že sa v kanalizácii a v odpadových vodách nevyskytujú v takých koncentráciách ako liečivá, či drogy. Ich nebezpečenstvo ale spočíva v tom, že aj keď ich je čistiareň schopná eliminovať s účinnosťou nad 90 percent, sú stále biologicky aktívne. Už len ich malá koncentrácia môže mať na živočíchy vplyv – najmä na obojživelníky a niektoré typy rýb.

Do odpadovej vody sa okrem antikoncepcie dostávajú aj steroidy, pričom zdrojom sú opäť domácnosti, ale sčasti aj posilňovne. Ich vplyv na prostredie je podľa Tomáša Mackuľaka ťažké posúdiť, aj keď vedci už teraz vedia, že napríklad antidepresíva, či lieky proti úzkosti môžu v množstve a koncentrácii, ktorá sa objavuje v odtoku z čistiarní ovplyvňovať správanie niektorých druhov rýb.

Ad steroidy – je to celkom úsmevná predstava, ako zákazníka knokautuje dobre stavaný vianočný kapor a po takej darovanej  “nakladačke” sa vyberie do najbližšieho rybníka 😀

Z extrému do extrému

Na druhej strane je mediálny bulvár, ktorý zarába na sledovanosti a tú sa snaží znásobovať, či prinajmenšom udržiavať na čo najvyšších úrovniach. Lož v sekulárnej spoločnosti je nástrojom podnikania. A tak nám istá bulvárna sekulárna televízia priniesla senzáciu – v dôsledku hromadenia hormónov v splaškových vodách, s ktorými si čističky nevedia poradiť, vraj sa tehotným ženám mení sexuálna orientácia ich detí a rodí sa viac homosexuálov. Citujem:

Pravda je iba jedna, a to, že spomínaná televízna správa naozaj hovorila o tom, že v Nemecku a možno aj v Čechách objavili v spodných vodách estrogén, no nachádza sa tam „iba v malých množstvách“. Niektoré ďalšie veci, ktoré v správe odzneli, mali zväčša už len jediný cieľ – čím väčšmi zapôsobiť na televízneho diváka. Za zmienku stoja napríklad vyjadrenia typu: „ak sa koncetrácia estrogénu vo vode zvýši, pravdepodobne ju budeme musieť prestať piť,“ „o niekoľko rokov to môže váž- ne narušiť vývoj a zdravie ľudí“, “pohár vody s vysokým obsahom estrogénu môže už o pár rokov zmeniť u tehotnej ženy sexuálnu orientáciu dieťaťa a mužom zväčšiť prsia či boky…” alebo „…podľa jednej hypotézy s tým súvisí vyšší výskyt homosexuálov” a pod. Slovné vyjadrenia výrazne podfarbovala obrazová stránka televízneho šotu, napríklad pohľad na usmievajúcich sa a spokojne sa bozkávajúcich homosexuálnych mužov alebo množstvá rôznych balení antikoncepčných tabletiek. Správa totiž hovorila aj o tom, že cez moč žien, ktoré užívajú antikoncepciu, sa estrogén dostáva do spodných vôd a odtiaľ aj do pitnej vody, ktorá nám tečie z kohútikov.

Zdroj: Vodárenské pohľady (doporučujem prečítať článok s názvom na 9. strane s názvom Keď niektoré média zavádzajú verejnosť)

Spomínaný prípad výskytu hormónov v spodných vodách v Nemecku a Česku uviedol v rozhovore pre Topky známy sexuológ doktor Kubiš. Citujem:

Je pravda, že muži prijímajú v strave alebo vo vode ženské hormóny? Nie je to len mýtus?

Zvýšený výskyt ženských pohlavných hormónov vo vode pripisuje laická verejnosť najmä ženskej antikoncepcii. Ide však o informácie pochádzajúce z Nemecka. Približne pred ôsmimi rokmi tam laboratórne skúšky potvrdili prítomnosť hormónov v povrchových vodách. Boli to však len nepatrné koncentrácie. Podobnú situáciu vraj mali aj  v Česku, údajne sa estrogén môže dostať cez čističky do pitnej vody a niekoľko rokov narúšať zdravie ľudí. Z veľkej časti sú to fámy o možnej zmene pohlavnej orientácie u mužov a zo zženšťovania mužskej postavy, neplodnosti u mužov a podobne. Na Slovensku je vypúšťanie odpadových vôd do zdrojov pitnej vody prísne zakázané a zo strany správcov tokov sa dôsledne kontroluje. Na základe  tejto skutočnosti považujem prítomnosť hormonálnych látok v pitnej vode v podmienkach SR za odborne nepodložený mýtus zavádzajúci verejnosť.

Tak si to zhrňme. Hormonálna antikoncepcia v pitnej vode alebo vo vode spodnej či povrchovej (rieky, potoky, prírodné kúpaliská) nepredstavuje riziko pre človeka. Nezmení sa jeho (vaša) normálna sexuálna orientácia na homosexuálnu, nenarastú mu (vám) prsia, neodpadne penis. No jej zvýšená koncentrácia je rizikom pre ryby aj obojživelníky a aj tu platí zákon zachovania hmoty. Ćím dlhšie budete v nepatrných množstvách vypúšťať hormóny do kanalizácie a riek a morí, tým jej tam bude viac. A tváriť sa, že je všetko v poriadku je strkaním sekulárnej hlavy do piesku.

Ateisti sú totiž z inej planéty, z iných atomov a majú na papieri iné práva ako obojživelníci a ryby, kde vplyv hormónov je už dokázaný. Nuž klamte si naďalej, súdruhovia! 🙂

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s