Sloboda prejavu a protirečenie ateistu Weisenbachera

Ateista Weisenbacher je trpko-smiešna figúrka psychopatického profilu, ktorá si z agendy ľudských práv vytvorila živobytie. Patologická túžba po sláve a obdive ho núti do prečudesných exhibicionistických kúskov.
Jeho posledná exhibícia pri príležitosti návštevy bieloruského premiéra v Bratislave nemohla ujsť povšimnutiu bystrého oka oponenta. Veď aj slepému to musí udrieť do očí, keď Weisenbacher volá po slobode slova a ten istý Weisenbacher precízne čistí svoj profil i profil kontroverzného Inštitútu ľudských práv od vecných a kritických príspevkov. Heslá o slobode v rukách darebákov a pokrytcov z Inštitútu ľudských práv tak vyznievajú mrazivo-smiešne ako volanie po ľudskosti z úst gestapa. (viem, viem, argumentum ad Hitlerum, ale neodolal som – na hrubé a sprosté vrece hrubá záplata)

Weisenbacher a sloboda prejavu

Zdroj: fcb

Reklamy

3 thoughts on “Sloboda prejavu a protirečenie ateistu Weisenbachera

  1. … a na tej fotke ten pán úplne vpravo – to je Andrej Lúčny? (tentokrát v civilnom – nemikulášskom – oblečení…) Pán, ktorý sa tu v diskusii prejavoval svojou verziou “SLOBODY PREJAVU”, keď len z virtuálnych dojmov nazval jemu neznámeho človeka fanatikom (ak teda majiteľ nicku AndyLucny je naozaj Andrej Lúčny z inštitútu ľudských práv)…

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s