Ateisti a sexualita – obdiv k vrahom…

Susedné ateistické Česko zažilo šok. Český prezident – ktorý sa mimochodom rovnako hrdí ateizmom – udelil milosť najznámejšiemu českému vrahovi Kajínkovi. Zdôvodnil to tým, že v kauze tohoto zločinca je mnoho nezrovnalostí a že si už odpykal podstatnú časť trestu. Potiaľto je teda všetko v poriadku.
Citujem z brány Nový čas:

Kajínek má obrovský fanklub, desiatky ctiteliek mu ponúkalo svoju priazeň, peniaze aj ponuky na sobáš. Najznámejší český väzeň však už svoju vyvolenú má. V roku 2014 priniesol magazín Týden rozhovor s Kajínkovou partnerkou – psychologičkou. Modrooká blondína chcela zostať v anonymite. Dvojica sa zoznámila ešte pred rokom 1998. Tomu, že je Kajínek vrah, nikdy neverila. A aký je podľa nej? „Chytrý, príjemný, vtipný, pozitívny, vzhľadom na svoju situáciu optimistický, kreatívny, harmonický… A predovšetkým je to láskavý človek,“ nešetrila chválami.

Kajínek nie je jediný zločinec, ktorého obdivujú dievčatá a ženy. Mám rovnako kamaráta, ktorý vyvraždil svoju rodinu a až do pokročilej staroby ho sprevádzala akási dáma v pozadí. A veru vyberal si ženy dobre situované.

Keď polícia zverejnila fotku tridsaťjeden ročného zločinca Jeremy Meeksa, netušila, akú popularitu mu urobí. Len za prvých 24 hodín jeho fotku lajklo cez 20 tisíc žien. Mnohé pridali sexistický komentár a priznalo, že sa zaľúbili na prvcý pohľad a súhlasili by so svadbou.. (zdroj: napr. tu: Zločinec, ktorý pobláznil tisíce žien: Sexi Jeremy (30) je hviezdou internetu)

“Urobím z Jeremyho modela. Kde môžem za neho zaplatiť kauciu?,”zaklincovala pobláznenie krásnym zločincom Deborah Ann Mitchellová.

Osobitnú kapitolu tvoria dievčatá túžiace sa vydať za vrahov z teroristickej skupiny Islamský štát. Mediálne známym je príbeh dvoch rakúskych dievčat, Samra Kesinovičová a jej priateľka Sabina Selimovičová bez vedomia rodičov utiekli na blízky východ. Najprv lietadlom do Turecka a tam sa stratili. Stali sa nevestami džihádistov.  Predpokladá sa, že sa radikalizovali pod vplyvom istého rakúskeho kazateľa. Cez sociálne siete poslali rodičom odkaz: “„Nehľadajte nás, slúžime Alahovi a pre neho aj zomrieme.“…”
Citujem z Denníka N:

Viaceré zdroje – vrátane izraelského experta OSN Davida Šariu – potvrdili, že Sabina zomrela dva mesiace po tom, čo poskytla rozhovor. Zrejme zahynula v boji, detaily nie sú známe.

Samra zostala v Rakke bez priateľky. To len umocňovalo jej strach aj túžbu vrátiť sa domov. Tento týždeň rakúske bulvárne denníky Kronen Zeitung a Österreich priniesli správu, že ju dobili kladivom pri pokuse o útek. Údajne to dosvedčila Tunisanka, ktorá s mladými Rakúšankami žila v Rakke a podarilo sa jej utiecť.

Patologický obdiv sme mohli sledovať aj v kauze slovenského herca Dušana Cinkotu. Za opakované drogové delikty si odpykáva dlhoročný trest. Absurdnou sa stala petícia pána Hryca, ktorú podpísali tisíce ľudí a v nej sa píše:

My, podpísaní pod touto petíciou si svojim podpisom dovoľujeme požiadať J.E. Ivana Gašparoviča, prezidenta Slovenskej republiky, aby ako právnik posúdil neprimeranú tvrdosť trestu, ktorým bol postihnutý herec Dušan Cinkota, a udelil mu prezidentskú milosť.

Na záver si pripomenieme prípad českého učiteľa Jaroslava Doležala. Sympatický gambler čelil celej rade exekúcií a svoje finančné ťažkosti si riešil cez dôverčivé ženy, ktorým sľuboval manželstvo, rodinu a spoločnú domácnosť. V istej dobe mal tento svadobný podvodník súbežne až 6 vzťahov. Za dva roky splodil sedem detí. Takže svoj sľub založit si/ im rodinu aj čiastočne ženám splnil. No nesplnenými sľubmi zostali vypožičané peniaze, ktoré od dôverčivých dám vymámil pod rôznymi legendami – napríklad príbehom o prestavbe bytu príbuznej postihnutou telesným znevýhodnením. Z viac ako 9 miliónov vypožičaných korún prestávkoval tri milióny…

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s