Hlas Svätého Mikuláša Lúčneho v ankete Homofób roka ateistovi Sulíkovi =D

To, čím dnes možno zadefinovať ateizmus na Slovensku, je absurdnosť. Ateisti medzi sebou vedú zápas o to, kto je ateistom pravovernejším a tých druhých ostrakizujú nálepkovaním – na pobavenie pospolitého ľudu. Do štandartnej výbavy ateistu patria ostrakizujúce samolepky:

Fašista
Homofób
Konšpirátor
Rusofil

Na titul Homofób roka bol nominovaný ateistami z prostredia ateistu Weisenbachera a kontroverzného Inštitútu ľudských práv aj ateista Sulík, ktorý sa preslávil liberalizmom a propagáciou homosexuality s požiadavkami na registrované partnerstvá. V rozhovore pre Postoj si Sulík dovolil celkom logickú poznámku. Citujem:

„keby tu žili len homosexuáli, zanikneme v priebehu jednej generácie“.

Pán Sulík tak vtipne zdôraznil bláznovstvo rovnosti tam, kde prináleží výnimočnosť. Plodivý vzťah muža a ženy je výnimočný a odlišuje sa svojim významom od vzťahu dvoch homosexuálov. Vtip pána Sulíka nebol docenený a tak suchári z Inštitútu ľudských práv navrhli pána liberála Sulíka na anticenu. Na pobúrené reakcie pravicových ateistov a voličov SaS reagoval náš dobre známy ateista Andrej Lúčny – ktorého poznáme ako mikulášske strašidlo s veľkým kresťanským krížom na hlave – a zdôvodňoval správnosť udelenia ceny Sulíkovi v článku Parafrázy Sulíkovej homofóbie.

Vo všetkých uvedených prípadoch ide o bohapusté táranie, ktoré má ospravedlniť, že niekomu odmietame dať, čo mu dávno patrí. Konkrétne v Sulíkovom prípade Slovensko pri vstupe do EÚ pridalo svoj podpis pod Európsky dohovor o ľudských právach, čím sa zaviazalo odstrániť diskrimináciu sexuálnych menšín, ale odvtedy sa nenašla ochota premeniť tento abstraktný záväzok do podoby konkrétnych zákonov, ba tie sa menia opačným smerom. Tak, ako nikdy nebudú všetci ženami, nevidomými alebo katolíckymi kňazmi, nebudú všetci ani homosexuálmi. Ak máte o tom pochybnosti a ste heterosexuál, stačí si položiť otázku, čo by vám museli sľúbiť, aby ste sa zmenili na homosexuála. Prídete aj sami na to, čo vedci vyskúmali pri výskume mozgu, embryonálneho vývoja a genetiky: a to, že taká zmena nie je možná. Sexuálnu orientáciu nemôžete ovplyvniť vôľou, ani cvičením a už vôbec nie legislatívnym procesom. Takže, pán Sulík a ostatní: Nebojte sa! Tým, že umožníte registrované partnerstvá, nespôsobíte žiadnu lavínu v zmene sexuálnej orientácie, ktorá by viedla k zániku našej spoločnosti. A nikdy nezabúdajte, že aj vypovedaním niečoho, čo sa vám zdá normálne, môžeme niekoho druhého zraniť. Často na to stačí jediné ALE.

Samozrejme, bolo by nadmieru komické, keby sa anticena Homofób roka dostala po Štefanovi Kuffovi, Antonovi Chromíkovi a Mariánovi Kotlebovi do rúk Richarda Sulíka, ktorý sa vo voľbách v roku 2010 dostal do parlamentu práve s ambíciou presadiť registrované partnerstvá (aby ju obratom obetoval vytvoreniu pravicovej vlády a tú obratom obetoval svojmu euroskepticizmu). Tak mu držme palce!

[1] https://www.facebook.com/RichardSulik/posts/1373196212760103
[2] http://www.ludskeprava.sk/homofob/
[3] https://www.postoj.sk/23343/umiernujeme-sa

Pán Andrej Lúčny nepatrí medzi mužov dialógu a tak sa diskusnej polemiky nezúčastní. Pripomeňme tomuto pánovi, že dnešná legislatíva umožňuje homosexuálom vstupovať do manželstva aj na Slovensku bez obmedzení. Pri vstupe do manželstva sa totiž neskúma, či adepti na manželstvo sú homosexuáli alebo heterosexuáli. Žiadna legislatívna norma, vyhláška či zákon nedefinuje manželstvo ako vzťah dvoch heterosexuálov a môžu do tohoto potenciálne plodivého vzťahu vstupovať aj homosexuálne páry, napr. homosexuálny muž s heterosexuálnou ženou alebo dokonca s lezbou. Aj takýto manželský vzťah bude legislatívne platný. Nakoniec homosexuál Dočolomanský by o tom mohol rozprávať,… keby o tom rozprávať mohol…

Manželstvo je potenciálne plodivý vzťah muža a ženy. Niet tam ani len zmienky o sexuálnej orientácii či homosexuálnej úchylke. Nástojením na uzákonení homosexuálnych manželstiev tak posúvate moc štátu do intímnych sfér človeka. Presadzujete silnejší štát a nariaďujete štátu povinnosť skúmať sexuálnu preferenciu adeptov na manželstvo. Kým homosexuálne manželstvo – v ponímaní tak, ako vy predkladáte – zakladá povinnosť verejne deklarovať svoju sexualitu, manželstvo tak, ako je doposiaľ uzákonené, zakladá len povinnosť verejne deklarovať súhlas so vstupom do manželstva a sexualita zostáva naďalej intímnou vecou a záležitosťou slobody voľby každého jednotlivca. Je to sféra, ktorú štát nemá právo skúmať.

Manželstvo definované na základe zdravého rozumu teda nie je vzťahom dvoch mužov alebo helikoptér poletujúcich nad “prájdom”…

Hlavný dôvod, prečo sa šohajci z kontroverzného Inštitútu ľudských práv rozhodli devalvovať voličský potenciál Richarda Sulíka, je vnútroateistická rivalita. Marxisti z IĽP otvorene podporujú vládu socialistu a bývalého komunistu Fica, kým ateista Sulík usiluje o zvrhnutie ateistu vládu a nastolenie vlády pravicovej, v ktorej by boli aj konzervatívni politici hlásiaci sa ku kresťanstvu. Ateista Lúčny a atiesta Weisenbacher tak robia prieky ateistovi Sulíkovi, lebo nejde o ateizmus, ale o politické doktríny, ktoré rozvášňujú ateistov navzájom a nútia ich k prečudesným koalíciám s kresťanmi na oboch stranách.

Mimochodom je to paradox, že antifašisti usilujú o zachovanie národne-socialistickej, teda skrátenie nacistickej, vlády, ktorej sú členmi socialisti aj národniari slovenskí a maďarskí 😀

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s