Židovský národ treba urýchlene eliminovať až o 94%

Nie, nebojte sa! Nie som fašista a ani tento článok nie je prevzatým textom akéhosi nadšenca od kotlebovcov. A už vonkoncom nie som reinkarnácia Hitlera. Nadpis som zvolil úmyselne, aby výrazne vyznela absurdita prominentného sekulárneho humanistu Rastislava Škodu, ktorý na sklonku života už jednou nohou v hrobe si robi starosti o budúcnosť ľudstva. Je až na smrť vystrašený z preľudnenia, z nedostatku surovín, hromadenia odpadkov a plytvania energií. Až tak, že volá po rýchlom znížení populácie na pár sto miliónov na celom svete. Citujem z článku Slovensko nemusí byť kresťanské od Rastislava Škodu:

Je nevyhnutné znížiť počet obyvateľov dlhodobo z neúnosných vyše 7,5 miliardy na 500 miliónov…

Podľa stránky http://www.worldometers.info/world-population/ je na tejto zemi už 7,515 miliardy ľudí (05062017). Rastislav Škoda volá po znížení tohoto počtu na závratných 500 miliónov. O viac ako 7 miliárd. 7 miliárd ľudí na tejto planéte podľa prominentného ateistu nemá mať právo na založenie rodiny, lásku, suroviny, základné ľudské práva, holý život, vodu ani vzduch, existenciu. Ak celkovú dnešnú populáciu si označíme ako 100%, cieľ počtu ľudí podľa Rastislava Škodu je dosiahnuť 6,65% z dnešného stavu ľudnatosti. Tento humanista (sic!) volá po znížení ľudskej populácie o takmer 94%!

Ak by sa dnes dostal k moci opäť Hitler a z celkovej dnešnej populácie Židov – 15 871 000 – by vyvraždil opäť 6 miliónov, zostalo by ich ešte stále viac ako 62%. cez 9 miliónov. Po eugenickom experimente sekulárneho humanistu Rastislava Škodu by sa populácia židov znížila na necelých 106 000. Toto je podľa tohoto sekulárneho humanistu cieľ, o ktorom tak veľmi sníva.

Počet obyvateľov Slovenska by sa v podľa vízií Rastislava Škodu znižil z 5 424 000 (r.2015) na 360 696. Celé Slovensko by sa zmestilo do Bratislavy a ešte jej časť by bola ľudoprázdna.
Z 10,55 miliónovej populácie v susednom Česku by zostalo 701 575 obyvateľov.

Výsledkom demografickej krízy v EU je obsadzovanie európskeho priestoru imigrantmi, prisťahovalcami. Priemyselníci volajú po pracovnej sile, lebo nemá kto robiť na majiteľov fabrík a hrozí, že budú musieť robiť spolu so svojimi rodinami za pásmi vlastných tovární. Dediny na Slovensku sa vyľudňujú. Ulice, na ktorých sa ešte pred 30 rokmi hrali haranti, sú dnes ľudoprázdne.

Ateista Rastislav Škoda si kupuje sympatie egoizmom a ponúka svetlú budúcnosť, v ktorej si budú ľudia môcť dovoliť kupovať autá drahšie ako 300 000 eur:

Nepochybujem, že dômyselné ľudstvo v súvislosti s nárastom počtu obyvateľov planéty na 10 miliárd okolo roku 2060 zvládne potravinový problém, bude to však pretrhnutie cieľovej pásky pri behu na 100 metrov – ľudstvo vyhrá, ale vysilené sa zrúti a vypadne zo súťaže. Výbuch nastane skôr v autosalónoch – autá, od 300 000 eur a viac, idú na odbyt ako čerstvé žemle – môže to tak ísť dlhodobo? Môže.

Zmyslom života nie je vlastnenie drahých áut a premávať sa nimi po ľudoprázdnych cestách vybudovaných robotmi. Stravovať sa v reštauráciách s automatickou robotickou obsluhou.  Každý jeden z nás má v genetickej výbave svoj biologický program. Prvým programom je uspokojovanie základných ľudských potrieb a následne sekundárnych. Zdraví ľudia chcú mať rodinu a dať svojim deťom to najlešpei. Odovzdať im skúsenosti a štafetu večnosti. Žiť ohľaduplne a zmysluplne. Zmysluplnosť ateistu sa aj v ponímaní Rastislava Škodu zužuje na prežívanie dostatku a slastí. Na jednej strane Škoda spomína nedostatok potravín – potravinovú krízu. No akosi zabúda prízvukovať trestuhodné plytvanie potravinami a zastavovanie ornej pôdy priemyselnými parkami, aby následne mohli zase lamentovať nad nedostatkom potravín.

S maľovaním ružovej budúcnosti pán Škoda zachádza až do fantasmagórií:

Nepovažujem za pravdepodobné, že pri takom obrovskom počte ľudí a všeobecnom trende k automatizácii, robotizácii a umelej inteligencii nemal by kto pracovať na poliach či v továrňach. Problematické to bude skôr v ústavoch pre nevládnych s vekom nad sto rokov… Pardon, vďaka pokrokom medicíny a etiky vraj nevládni nebudú existovať.

Ateistická budúcnosť v ponímaní sekulárnych humanistov nevládnym a starým predpíše eutanáziu.

Hitler budoval rovnako sekulárnu spoločnosť a chcel ľudstvu to najlepšie. Výsledkom jeho sekulárneho humanizmu – mimochodom tiež zahrňujúceho likvidáciu nechcených, nadbytočných, neplánovaných a menej cenných, programy eutanázie a potratov – bolo doposiaľ najstrašnejšie peklo, aké sa ateistom budujúcim raj na Zemi podarilo kedy vytvoriť.

To, čo nám tu sekulárni humanisti a liberáli po troške servírujú, je fašizmus. Systém, kde zosieťované štátne orgány a zložky moci budú rozhodovať o vašich základných prirodzených ľudských právach. Budú vám diktovať, koľko môžete mať detí, kedy si máte založiť rodinu. Čo môžete sledovať, čítať a myslieť si. Koho máte uznávať a koho zatracovať. Koho milovať a nenávidieť.  Spolu so stratou slobody rozhodovania dokráča strata slobody prejavu aj myslenia. Veď samotný pôvod slova fašizmus sa odvodzuje od talianskeho slova fasces – zväzok. Zväzky prútov a sekery boli antickým, presnejšie rímskym symbolom moci. Nosili ich osobní strážcovia pred konzulmi rímskeho impéria ako znak ich autority a moci. Autoritárske systémy nemajú nič spoločné s demokraciou, ale sú systémom diktátu, kde človek stráca práva pochádzajúce zo samotnej existnej človeka. Prirodzené práva sú nahradené diktátom moci a ideológie.

A tak sa nám zo sekulárneho humanizmu stáva štátny fašizmus. A z Rastislava Škodu fašista.

2 thoughts on “Židovský národ treba urýchlene eliminovať až o 94%

  1. Ak Vám dám príklad veriaceho, ktorý koná zlo, argumentujete tým, že koná v rozpore s vierou, nie je to teda reprezentatívne.
    Výrok humanistu, že počet obyvateľov je potrebné znížiť o takmer 94% je v rozpore s humanizmom. Podľa vašej logiky to teda nie je reprezentatívne.
    Pokiaľ to nie je reprezentatívne, aký má význam na to poukazovať?
    Prečo nepoukazujete rovnako na nereprezentatívne činy veriacich?

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s