Ateistická solidarita verzus ateistický egoizmus v Spoločnosti Prometheus

Rozumovo vyhranení (sic!) ateisti naviazali ateizmus na metafyziku, keď si za Medzinárodný deň humanizmu zvolili magický dátum letného slnovratu. Toho roku sa od 21. júna (2017) koná zbierka na pomoc prenasledovaným ateistom, ktorých ateisti neprávom nazývajú humanistami. Cieľom zbierky je celosvetovo vyzbierať 10 000 libier. Čo je 8817 eur.

18.júna sa v bývalom arcibiskupskom paláci konala estráda vyhlasovania ateistických svätíc. Humanistkou roka sa stala podvodníčka dlhujúca desaťtisíce korún na povinných odvodoch. V zdôvodnení sa okrem iného uvádza, že pomohla Spoločnosti Prometheus získať grant od spoločnosti Google vo výške závratných 140 000 dolárov, čo je viac ako 4 milióny korún. A títo “chudobní” ateisti majú za cieľ na celom svete celosvetovou zbierkou pomôcť prenasledovaným ateistom nepatrnou sumou niečo cez 8 000 eur.

Len pre porovnanie – ak by sme rovnakým pomerom mali financovať náboženské obce na Slovensku, tak by sa v rozpočte musela nájsť na dotáciu suma v rozpätí medzi 10 a 20 miliardami korún za rok…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s