Spoločnosť Prometheus sa mi vyhráža…

Mnohí nazerajú na sekulárnych humanistov ako na ľudí so slušným a neagresívnym správaním. Túto falošnú auru o sebe šíria vďaka médiám kultúry smrti vypĺňajúcim mediálny priestor. Je to zaujímavý paradox – ateisti marxistickej orientácie sa dožadujú dialógu, no ak s nimi začnete viesť rozhovor, nie sú ochotní počuť nič okrem chválospevov na seba, ateizmus a Marxa. Dožadujú sa velebenia zločinov minulého režimu.

Predseda akéhosi vládneho výboru na boj proti fašizmu, pán Blaha, poslanec za Smer-SD, ktorý tradične berie nad estrádami Spoločnosti Prometheus patronát, narieka nad odstraňovaním symbolov komunistickej diktatúry a potentátov komunistického režimu. Blaha bojujúci proti hnedému fašizmu glorifikuje fašizmus červený!

Spočiatku Spoločnosť Prometheus vyzvala svojich čiatetľov, aby sa so mnou nerozprávali. Netuším prečo. Píšem slušne, oponujem vecne. Urážky sú mi cudzie a demagógii sa vyhýbam. Spoločnosť Prometheus totiž má strach, že by v diskusii so mnou ich ovečky z ich sekty začali uvažovať a premýšľať, porovnávať, vyhodnocovať, analyzovať. Samostatne mysliaci členovia sekty sú najväčším ohrozením kultu osobnosti.

Vyhrážku banom mi vyslovil Vladislav Marušic. Kedysi roky pôsobil na internete pod identitou darwax. Veľmi zanietený marxista a komunista presiaknutý do špiku nenávisťou voči kresťanom. Argumentačne slabo vybavený, no o to silnejšie veriaci v neexistenciu boha. Klasický prípad červeného fašistu skrývajúceho svoju mentálnu obmedzenosť a nenávisť za humanizmus.
Na svojom fcb sa definuje ako:

Humanista, ateista, environmentalista, komunitarista, internacionalista, kozmopolita – homo sapiens

Samozrejme aj tento červený fašista má problém s pochopením významu slova humanista. Marušic nie je humanista. Neprevádzkuje charitu, nepomáha núdznym. On sa len za humanizmus skrýva, aby touto nálepkou si udelil amnestiu za zločiny diktatúr vychádzajúcich z marxizmu. Medzi jeho priateľmi nájdeme aj ľudsko-právneho extrémistu, podvodníka, zlodeja autorských práv, širiteľa hoaxov a mimoriadne odporného marxistu Petra Weisenbachera. Už priateľstvo s dúhovým fašistom Weisenbacherom je hanlivou vizitkou každého humanistu. Ako správny komunista a marxista aj pán súdruh Marušic veselo podniká. Predmetmi podnikania sú nasledujúce činnosti:

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Vydavateľská činnosť
  • Reklamná a propagačná činnosť
  • Požičiavanie kníh / knižnica /
  • Organizovanie kultúrnych a spoločenských akcií
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

Sídlo firmy: Vladislav Marušic – ALTERNATÍVA, Za hradbami 2261/18 90201 Pezinok

Pán Marušic podniká v predaji kníh. Prevádzkuje internetový obchod Alternatíva  a aj kamennú predajňu. Ak by ste potrebovali nejaké marxisticko-leninské učebnice, Kapitál od Marxa alebo ekonomické alternatívy, budete zaiste vítaný. Aj reklamu mu urobím:

https://www.alternativa-antikvariat.sk/

O previazaní Marušica na združenia eštébákov svedčí aj baner na bráne Humanisti.sk

Pána Marušica rozrušil môj článok zaoberajúci sa vzťahmi v Spoločnosti Prometheus. Podľa jeho neurotickej reakcie je zjavné, že som trafil do čierneho. Oponentúra žiadna, len hrubý nátlak, osobné útoky, vyhrážky. Vraj dostanem ban – vyhráža sa mi Marušic 😀

Vyhrážanie sa banom Prometheus

Ja budem mať ban a pán Marušic  bude mať hanbu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s