Sekulárni humanisti – horší od pedofilov

Je všeobecne známe, že sekulárni humanisti združení okolo Spoločnosti Prometheus a brány Humanisti.sk sú partičkou eštébákov, komunistických pohrobkov, ľavičiarov, marxistov a bojovných ateistov.
Na šírenie protináboženskej propagandy zneužijú akúkoľvek tému. Dokonca nedávno boli ochorní zaprieť aj “humanizmus” len preto, aby urobili búrku v pohári vody a Cirkev vykreslili ako odporkyňu ľudskosti. No zosmiešnili sa… 😀

29.06.2017 médiá priniesli správu, zaiste s bombastickými titulkami, že blízky spolupracovník pápeža Františka – George Pell, austrálsky kardinál, ktorý je v tíme deviatich kardinálov tvoriacich poradný zbor pápeža – bol predvolaný do Melbourn na výpoveď ohľadom obvinenia z pedofílie. Pell zopakoval, že je nevinný a prejavil radosť nad možnosťou očistiť svoje meno od krivých obvinení.

Mienkotvorný ateista blízky portálu Humanisti.sk a Spoločnosti Prometheus Ján Parada zverejnil zavádzajúci článok, ktorý podsúva informáciu, že Pell je vinný a namiesto vyšetrovania niekdajších zločinov pedofílie kňazov v RKC sám priniesol skazu do Vatikánu. O tom, že platí prezumpcia neviny, zrejme nepočul. Parada zneužíva Pellovo predvolanie na súd na spájanie vyšetrovania s konzervatívnymi postojmi katolíkov a Cirkvi k problematike nadpráv homosexuálov alebo celibátu. Parada sa tak dopúšťa argumentačného klamu. Opäť podsúva vtieravú myšlienku, že každý, kto má výhrady k významvému zrovnoprávneniu prirodzeného manželstva a prirodzenej rodiny s rôznymi sociálnymi neprirodzenými konštruktmi, je pedofil. Alebo minimálne je toho označenia hodný. Prekvapuje to ešte niekoho?

Parada o Pellovi 2Parada o Pellovi

Zdroje obrázkov: tu a tu (fórum humanistov)

Pre zaujímavosť som si zagúglil na jeho fóre ateistov výraz – pedofília. Chcel som si overiť, ako je to s jeho sekularizmom v prípadoch týchto zločinov. Vyhodilo mi 11 výsledkov, no žiadny sa netýkal prípadov zneužitia detí v spoločnosti. Len pre porovnania dám odkaz na článok z brány Katolíckej cirkvi:

Přibývá pedofilního násilí na novorozencích a batolatech

Ak sa domnievate, že sa Parada zaujíma aj o iné prípady pedofílie, budete sa mýliť. Osudy miliónov zneužitých detí za rok v krajinách EU sú Paradovi ukradnuté. Parada ako úchyl sa vytešuje z toho, že sa takýchto zločinov dopúšťajú kňazi a môže na tomto utrpení parazitovať. Je to nevídaný a neslýchaný hyenizmus, keď sekulárni humanisti zneužívajú utrpenie detí na ideologické preferencie.

To nemá nič spoločné s ľudskosťou, teda s humanizmom. Jedine s humanizmom nehumánnym. Teda sekulárnym.


Všetky zdroje sú archivované na Drive

https://drive.google.com/drive/folders/0By7Ek6VklZVwOW5HVF9xU000d28

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s