Ako novorodeniatko Martinko Kiska z premiéra a Chmelára idiotov urobilo

 

Štátne oslavy príchodu vierozvestcov Cyrila a Metoda sú tŕňom v oku mnohých ľavičiarov. Od v podstate nevinného pľuvania a pohŕdania homoaktivistky slečny Hanky Fábryovej na svojom fejzbúku až po žlčovité vyjadrenia politológa Chmelára. A dokonca zaperlil aj principiálny ateista premiér Fico. Pripomeňme si, čo k udalostiam v Nitre napísal náš marxistický Edko Vševedko:

Nech sa na mňa pán prezident nehnevá, ale vyhovárať sa na to, že jeho manželka je vo vysokom štádiu tehotenstva, je detinské až trápne. S čím príde nabudúce, keď sa jeho bábätko narodí a jemu sa nebude chcieť plniť si štátnické povinnosti? Že musí prebaľovať alebo kočíkovať? Nech sa páči, zákon mu umožňuje nastúpiť na rodičovskú dovolenku, ale ak si vybral službu štátu, tak sa má správať ako hlava štátu na plný úväzok.

Traja najvyšší ústavní činitelia sa dnes pokúšali zahanbiť jeden druhého, namiesto toho zahanbili celý štát. Stále sa správame ako nezrelá vazalská provincia. A bežný občan sa môže naďalej pýtať, či naozaj nemáme na viac, či si tento štát musí vyberať medzi marketingovým pajácom, narcisistickým egomaniakom a konfliktným psychopatom,

Samoľúby Chmelár nazval premiéra našej vlasti marketingovým pajácom. Pána prezidenta našej vlasti Andreja Kisku narcistickým pajácom. A tretieho najvyššieho ústavného činiteľa Andreja Danka konfliktným psychopatom. Takto sa vyjadruje rektor, docent, historik, politológ Eduard Chmelár. On v tej chvíli ešte netušil, že tými nálepkami vlastne popísal sám seba. Ale nepredbiehajme udalosti.

Mienkotvorný ateista Ján Parada z portálu nehumánnych humanistov, teda ateistov skrývajúcich svoju nenávisť voči katolíkom do pláštika ľudskosti, sa posmieva z katolíckej vierouky, ktorá tvrdí, že krst je na večnosť a tento úkon robí z krsteného kresťana na stálo. Zaiste možno z Cirkvi vystúpiť. No aj taký kresťan neprestáva byť formálnym členom spoločenstva. Dostáva nanajvýš nálepku odpadlík. Pre potreby práva z vystúpenia pre odpadlíkov nevyplývajú žiadne povinnosti voči RKC. Môžu si navrávať, že nie sú kresťanmi. Môžu si navrávať čokoľvek. Že majú iné pohlavie, že majú 12 nôh alebo sú Napoleon Bonaparte. Premiér Fico sa priznal, že prešiel kresťanskými sviatosťami krstu, prvého svätého prijímania a má za sebou aj birmovku. Toto jeho priznanie v očiach Paradu z neho robí kresťana a neberie ho za ateistu napriek tomu, že po týchto úkonoch vstúpil do KSČ a do prihlášky napísal, že je principiálny ateista. Tu Parada vníma krst aj birmovku ako úkony na večnosť a ateizmus Fica neberie na vedomie. Parada si protirečí. A protirečivosť je základným znakom nedôveryhodnosti postojov.

Ateista Fico sa vyjadril k neúčasti prezidenta Kisku veľmi útočným štýlom nehodným úrovne vysokého štátneho úradníka. Citujem:

„Haló – kričím a hovorím aj k najvyššiemu ústavnému činiteľovi tohto štátu, že je najvýznamnejší štátny sviatok,“ zakričal Fico do mikrofónu a pripomenul, že sa mu nepáči, komu dáva prezident štátne vyznamenania.

„Ako je možné, že štátne vyznamenania dostávajú ľudia, ktorí boli proti vzniku Slovenskej republiky? Ak to takto pôjde ďalej, nebudeme zapierať iba minulosť, ale aj budúcnosť a samých seba, čo je to najhoršie, čo sa tomuto národu môže stať,“ vyhlásil Fico.

Ateisti Chmelár aj Fico dobre vedeli, že pán prezident čaká svoje piate dieťa a má ženu vo vysokom stupni tehotenstva. Kdesi som zachytil, že mala rodiť o tridsať dní.  A nenávistní tzv sekulárni humanisti prišli s pózou, že no a čo? Že až o mesiac!..atď… Že mal dať prednosť tejto slávnosti… Nie je to zvláštne, keď ateisti vyčítajú kresťanovi Kiáskovi neúčasť na slávnosti pripomenutia príchodu vierozvestcov Cyrila a Metoda. teda tých svätých, ktorými oni opovrhujú a dokonca banda eštébákov zo spoločnosti Prometheus (zastupujúcej záujmy ateistov) onoho času dala ocenenie za šírenie protikatolíckej nenávisti profesorovi estetiky Mistríkovi práve za štvanicu proti Cyrilovi a Metodovi? (tiež tu) No a potom to prišlo. Pánovi Andrejovi Kiskovi sa narodil syn Martinko. Hneď na druhý deň. Kiskova neúčasť tým dostala ospravedlnenku. Kiska sa zachoval ako statočný chlap. Či nie je viac byť pri rodiacej manželke ako na formálnej slávnosti? Fico aj Chmelár tak dostali riadnu po papauli práve od toho novorodeniatka. Martinko Kiska, si chlapík! 🙂

Zopakujem urážky, ktorými častoval marxista Chmelár najvyšších predstaviteľov štátu:

…či si tento štát musí vyberať medzi marketingovým pajácom, narcisistickým egomaniakom a konfliktným psychopatom,..

Nie, nemusíme si ako občania vyberať vás, pán Chmelár, ako marketingového pajáca, ani ako narcistického egomaniaka a ani ako konfliktného psychopata. Toto včatko totiž ste Vy, pán Chmelár. Váš pokus o vstup do politiky občania už ocenili a to dokonca aj naposledy, keď ste sa snažili dostať do politiky podvodom. Predložením hárkov s falošnými podpismi potrebnými na registráciu Vašej strany SEN. Urobili ste si zo svojho fcb kult osobnosti, kde sa obklopujete pätolizačmi a dôsledne cenzúrujete kritické prejavy. Blokujete oponentov.

A navyše sa podliezate eštébákom.

Preto Vás, pán marxista Chmelár vyzývam, aby ste sa ospravedlnili prezidentovi Kiskovi a jeho manželke a poprosili ich o odpustenie za Vaše nenávistné statusy. Keby ste boli čestným a statočným človekom, museli by ste sa červeňať od hanby. Vy sa zaiste červenáte, ale nie pre výčitku svedomia. Ale preto, že ste červeným fašistom.

 

 

Reklamy

10 thoughts on “Ako novorodeniatko Martinko Kiska z premiéra a Chmelára idiotov urobilo

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s