Sekulárne protesty v Hamburgu brána Humanisti.sk odignorovala

Brána Humanisti.sk sa usiluje byť mienkotvorným centrom ľudí bez vyznania. Pod ľuďmi bez vyznania si však nepredstavujte tých, ktorí odmietajú sa verejne prinať k nejakému svetonázoru (preto sú bez vyznania, lebo náboženskú vieru považujú za súkromnú vec). Nepredstavujte si pod humanistami ani ľudí, ktorí pomáhajú núdznym tak, ako to robí Katolícka cirkev. Ak by ste odpadli na ceste a nájde vás sekulárny humanista, s veľkou pravdepodobnosťou by sa potešil, lebo vaša smrť by bola malým príspevkom k depopulácii preľudnenej Zeme. Brána Humanisti.sk je miestom, kam sa chodia ukájať nehumánni humanisti. Tí ateisti, pre ktorých nenávisť katolíkov sa stala vášňou rovnako ako pre nacistov vraždenie židov.

V Hamburgu sa toho času koná stretnutie predstaviteľov dvadsiatky hospodársky najvyspelejších krajín sveta – tzv. G20. Tieto krajiny predstavujú dve tretiny populácie sveta, 85% hrubého domáceho produktu a 80% celosvetového medzinárodného obchodu.

Mimochodom aktuality z G20 si môžete pozrieť priamo na ich stránke: https://www.g20.org/Webs/G20/DE/Home/home_node.html

Naše slávne médiá zlyhávajú v informovaní o podujatí. Hlavnými témami sa stali podružné súvislosti, ako napr. protesty zväčša sekulárnej ľavicovej mládeže. Tieto protesty vypĺňajú titulné stránky. O témach stretnutia lídrov najvyspelejších krajín sa nezaujímajú.

Na druhej strane aktivity ľavicovo orientovanej sekulárnej mládeže si mal všímať predovšetkým portál Humanisti.sk. Namiesto toho tam nájdeme ateistický bulvár, kde sa ateisti pozastavajú na akýmsi homosexuálnym harašením v byte akéhosi kardinála vo Vatikáne. Komu a čomu vlastne slúžia títo sekulárni humanisti? Veď oni mali byť prvými v tejto krajine, kto bude informovať o protestoch ľavicových revolucionárov. Či to nie je brána Humanisti.sk, ktorá dáva prednosť neokomunistickým združeniam napr. DAV DVA, Blaha alebo Antifa? Či to nie je brána Humanisti.sk, ktorá poskytuje mediálny priestor pre klub eštébákov Spoločnosť Prometheus?

Ateistická mládež zúčastňujúca sa protestov víta účastníkov summitu “v pekle”. Výstižné pre ľavicu. A výstižné sú aj spôsoby protestov sekularistov. Porovnajme si teda pochod za život v Írsku s protestami, ktoré neorganizuje RKC, ale je to organizované rôznymi neokomunistickými a marxistickými spolkami.

pochod-za-zivot-IRSKO

Hamburg g20

Ďaľšie fotografie tu: https://www.aktuality.sk/clanok/503810/velke-rabovanie-v-hamburgu-opiti-nasilnici-plienili-obchody/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s