Vlastizradné úvahy ateistickej slečinky Hanky Fábryovej

V Nemecku, najsilnejšej mocnosti Európskej únie, schválili tzv. manželstvá pre všetkých. Nedajte sa však pomýliť tým zavádzajúcim názvom. Svetské manželstvo, ktoré donedávno tvoril pár biologického muža a biologickej ženy, mohli aj vtedy využívať všetci. Moja pripomienka, že pre vstup do mnaželstva sa skúma len dobrovoľnosť a vek, a nie pudové uprednostňovanie, rozpaľovala dúhových fašistov do dúhova. Je to smrteľná výhrada na ich zavádzanie. Do svetského manželstva totiž mohli vstupovať aj páry tvoriace heterosexuálnym mužom a jeho lesbickou priateľkou, heterosexuálnou ženou a jej homosexualitou postihnutým partnerom, prípadne doň mohli vstúpiť dve homosexuálne postihnuté dospelé osoby, gej a lezba. Kde vidíte diskrimináciu?

Schválením možnosti uzatvárať svetské manželstvá pre rovnakopohlavné páry sú tak diskriminovaní heterosexuáli. Lebo heterosexuálom zostáva využívať len doterajší inštitút manželstva, kde sa sexualita neskúmala. Teda manželstvo pre všetkých. Aj pre homosexuálne páry. No nemôžu využiť špeciálny inštitút pre heterosexuálov. Tak, ako to majú zvýhodnené homosexuálne páry. Zaiste heterosexuáli môžu využiť aj inštitút pre homosexuálov a vstúpiť do rovnakopohlavného vzťahu. Napr. by to bolo výhodné pri dedení alebo iných ekonomických benefitoch naviazaných doteraz výlučne len na prirodzené manželstvo. Lenže pre vstup do rovnakopohlavného manželstva dvaja heterosexuáli budú brať na seba podozrenie, že sú teplí. A v tomto horku je to naozaj na skapanie…

Európska únia s veľkou náručou prijíma ľudí utekajúcich z vojnou postihnutých území z Afriky a blízkeho východu. Prichádzajú nám státisíce mierumilovných a preverených vedcov, zubárov, gynekológov…  A z Európanov sa stávajú teroristi, ktorí si pletú chodníky s diaľnicami a svoju nebetyčnú sekulárnu lásku rozdávajú na všetky strany aj so svojimi vnútornosťami. Ak máme byť direktívnym superštátom schopným vstrebať aj zvyklosti a obyčaje iných kultúr, teda chceme byť multikultúrnou krajinou, musíme potom rozšíriť to dúhové manželstvo pre všetkých aj na zrušenie hranice počtov adeptov na vstup do manželstva pre všetkých, časom aj pre všetko. Polygamia je nevyhnutnou podmienkou multikultúrnosti. Lebo ak sa urýchlene neschváli, bude to prejav xenofóbie – veď dnes Nemcami prijaté manželstvo pre všetkých robí z ľudí prichádzajúcich z moslimských krajín zločincov len preto, že dokážu milovať štyri ženy súčasne. Nie ako európski sráči len jednu…Však? Neexistencia možnosti manželstva pre všetkých aj pre polygamné páry tak je skutočnou prekážkou k multikulturalizmu a prejavom diskriminácie, xenofóbie a antisemitizmu…Čo? Že to so židmi nemá nič spoločné? Nevadí, dobre sa to píše, rýmuje sa to, aj keď sa to nerýmuje a je to moderné. Lebo tam, kde sa používajú politické zaklínadlá dnešnej doby, tam je modernosť, všakže.

Bolo to Nemecko, z ktorého k nám prišiel nacizmus. Bolo to Nemecko, z ktorého vzišiel marxizmus. Bolo to Nemecko, z ktorého nám saskí kolonisti dotiahli obyčaje inkvizície a v Krupine rozpútali peklo proti domácemu slovenskému obyvateľstvu v podobe najrozsiahlejších procesov s bosorkami. A je to opäť Nemecko, z ktorého vanie dúhový smrad liberalizmu. Všetky totalitné režimy si nárokovali charizmy modernosti a všetky tieto neprirodzené systémy nachádzali v spoločnosti kolaborantov, vlastizradcov, vďaka ktorým na Slovensku mohli tieto diktatúry prekvitať.

Dovolím si malú časovú odbočku. Spomínate si na Referendum o rodine? V tom čase som pôsobil na blogovisku Pravdy a dôsledne som vysvetľoval zmysluplnosť Referenda. Moje blogy boli tak dobré, že ich redakcia stiahla. Zásluhu na tom mali “slobodomyseľné” aktivistky Hana Fábry a akási “šéfredaktorka” Norika Slišková. Tá druhá sa aktívne zapájala do moderovania diskusií. Moderovaním mám na mysli upravovanie komentárov, zmazávanie ideologicky nevhodných, cenzúru. Následne mi boli odstránené všetky blogové príspevky (>,>,>) Za túto činnosť ideologickej propagandy dostala Pravda ocenenie Veľvyslanec humanizmu (sic!) od bandy eštébákov združených v Spoločnosti Prometheus. Prevzala ho práve tá kráľovná cenzúry Slišková.
Slečna Fábryová sa onoho času snažila dostať do politiky cez Stranu zelených:
Hana Fábry Strana zelených

A kliknite si aj na odkaz Stránky vtedajších zelených tu: Strana zelených. Všimnite si tie svätice, ktorým až tak záleží na dobre vlastných spoluobčanov, že sa im snažia nanútiť vlastný ideologický koncept – marxistickú diktatúrou. Je tam Chmelár (ktorý nedostal titul Humanista roka po osobnej intervencii zakladateľa Spoločnosti Prometheus Čelka, ale až zomrie Čelko a Škoda, tak ten titul dostane),  spomínaná slečinka Fábryová, Oľga Piteruchová (Humanista roka), sexuálny partner Pietruchovej Mesík…

Hana Fábryová má stále svoje miesto v komunistickom plátku Pravda, kde píše a píše.  V článku Hádaj, kto príde na večeru, ktorý vytvorila po schválení nadpráv pre homosexuálov v oblasti rozšírenia definície manželstva aj pre tieto postihnuté osoby v Nemecku, píše:

Európska únia dnes stojí na rázcestí, či ísť cestou rozhodnutí národných štátov a nechať niektoré z nich diskriminovať nemalú časť európskej populácie, alebo či presadiť záväznú spoločnú politiku aj v oblasti rodinného života, keď iné segmenty nemá problém regulovať.

Tento odsek je výzvou k tomu, aby o našich právach nerozhodovali občania vo voľbách, ale bez ohľadu na to, čo si myslia, aké hodnoty vyznávajú, bez ohľadu na spravovanie vecí verejných a vlastné vízie Slovenského národa, museli prijímať koncepty marxistických ideológov z Bruselu. V bežnej reči zrozumiteľnej každému z nás je takýto počin vlastizradou.
Marxisti, podobne ako Hitler, sa snažia vytrhnúť národy zo svojich historických, folklórnych, náboženských či kultúrnych koreňov a vytvoriť tak nové národy naviazané na nové ideológie kultúry smrti. Pošliapavajú myšlienky extrémenho nacionalizmu o Veľkom Maďarsku, Veľkom Srbsku, Veľkom Albánsku, Veľkom Turecku, Veľkom Nemecku, panslavizme, panarabizme či panamerikanizme na jednej strane, no tí istí politici nás presviedčajú o nevyhnutnosti Veľkej Európskej únie. A v mene ideálov zvrátenosti rozpínavosti EU sú ochotní podnecovať či priamo konať vlastizradne.

Pavolo Martinický na bráne Postoj.sk napísal k udalostiam v Nemecku článok s názvom Nemeckí homosexuáli a slovenské rodiny, z ktorého vyberám tento odsek:

 Už samotný názov zákona „manželstvo pre všetkých” („Ehe für alle“). je manipuláciou, akú opísal G. Orwell v antiutopickom románe “1984”: zmenou významu slov mení myslenie ľudí, aby s nimi mohlo lepšie manipulovať. V Nemecku mal, rovnako ako v celej Európe, každý dospelý muž a žena právo uzavrieť manželstvo, a nikto nebol z dôvodu sexuálnej orientácie diskriminovaný. Tento zákon nemení túto slobodu, ale obsah a zmysel pojmu “manželstvo” oproti tomu ako ho už od antiky chápala Európska kultúra. V Nemecku od r. 2001 štát uznával „životné partnerstvá homosexuálov” („Lebenspartnerschaften“), ktoré však títo len slabo využívali (viac M. Hanus v uvedenom článku) To dokazuje, že tu ide viac o kultúrnu revolúciu než o dobro všetkých homosexuálov.

Tieto nejasné formulácie nakoniec mätú aj samotných homosexuálov. Známy slovenský homosexuálny propagandista Branislav Ondrášik sa nechal počuť, že aká sú skvelá rodina – on, jeho sexuálny pratner a pes. Že aj pes môže tvoriť rodinu, som nevedel.

Skutočnosť, že hodnotové koncepty v našej krajine tvoria psychopati prerastení s totalitnými ideológiami a dokonca priamo profesori z Ústavu vedeckého ateizmu a funkcionári ŠTB, je hodná pozornosti.

 

Za článok môžete zahlasovať na Vybrali.sme.sk

Všetky zdroje sú archivované na Drive

Kľúčové zdroje sú v archíve Google Disk

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s