Hitlerove a Poliačikove nechcené deti

Viete, aký je rozdiel medzi sekulárnymi humanistami Hitlerom a Poliačikom? Že nechápovo krútite hlavou až vám idú atlas s čapovcom zhorieť? Veru, ani ja vlastne neviem, čím by sa títo páni riadiaci sa výhradne zdravým rozumom a tarotovými kartami mali líšiť. Tak pomôžme si toutu fotomontážou:

Toto sú židovské deti, ktoré by urobili lepšie, aspoň podľa nacistov, keby boli potratené a nikdy by sa neboli narodili.

Hitler o Židochresized.jpg

Iný liberál, Martin Poliačik, zastáva rovnaké postoje k inej menšine. V konečnom dôsledku však rovnako nehumánne:

Poliačik o downíkochdownov syndrom

Zaiste veta pri vyobrazení liberála a bludára Poliačika nie je jeho výrokom. Je parafrázou jeho myslenia, konania a hlásania v duchu Cynickej obludy. Vo svojej podstate mrazivo vystihuje brutalitu liberalizmu.

Na jeseň 2016 sa v Poľsku konal protest žien v čiernom – Čierny pondelok. Išlo o vyjadrenie odporu stúpenkýň kultúry smrti proti zákonu, ktorým by sa vrátila dôstojnosť života človeka od jeho počatia. Médiá udalosti prekrútili aj významným pričinením pôsobenia nielen Martina Poliačika. Ten protest žien v čiernom podporil a pre Parlamentné listy napísal:

Poliačik k čiernemu pondelku

Je to paradox. Martin Poliačik správne usiloval o predefinovanie psa z veci na zviera – hoci označením psa ako veci sa vyjadroval právny vzťah so svojimi dôsledkami ohľadom vymáhania zákonných povinností a zodpovednosti majiteľov psov. Zákon bol len vykopnutím otvorených dverí. Teda pre Martina Poliačika je zabehnutá prašivá suka hodná ochrany, lebo je to živá bytosť a nie vec. A podľa toho istého politika počaté dieťa s downovým syndrómom nie je človek a cítiaca bytosť, ale vec, o osude ktorej môže rozhodnúť jej majiteľ rovnako ako o osude prázdnej pixly od piva.

Už viete, aký je rozdiel medzi Hitlerom a Poliačikom? Ten rozdiel spočíva len v dátume – letopočte – národenia.

O demagógii, na vlne ktorej sa Poliačik aj so svojou trápnučkou fotkou s Dalajlámom zviezol, sa pán Politik nechce baviť. A tak všetkým doporučujem kvalitné čítanie od Mareka Michalčíka,  osobnosti spájanej s propagáciou kultúry života:

https://marekmichalcik.blog.sme.sk/c/416559/ad-sprisnia-v-polsku-interrupcie.html

…alebo článok od Takáča z brány Postoj.sk:
https://www.postoj.sk/13313/proti-zakazu-potratov-sa-v-polsku-buria-feministky-aj-falosni-teologovia

Vážený pán Martin Poliačik (SaS)! Ak ste náhodou predsa len našli odvahu čítať svoju kritiku, tak si dovolím Vám položiť otázku. Pýšite sa fotkou s Dalajlámom. Viem, že na otázku, či by ste sa chceli stretnúť s pápežom, ste onoho času odpovedali – verím. že úprimne – súhlasne, teda že ano. Ale chceli by ste sa stretnúť s Bohom?

Všetky zdroje sú archivované na DriveOdkazované stránky sú zálohované na Google Drive

Za článok môžete zahlasovať na Vybrali.sme.sk

2 thoughts on “Hitlerove a Poliačikove nechcené deti

  1. Aleba! Liberál a vyhráža sa mi? Ale prečo? Máte možnosť reagovať. Na rozdiel od Vášho fcb som nikdy nescenzúroval žiadny príspevok. Moje meno je pre vás neznáme a moja tvár rovnako. Nie som žiadny aktivista. No napriek tomu bolo na mňa podaných viacero trestných oznámení – ako sa pozeráte na prenasledovanie ľudí za názor, ak majú iný ako vy? Tam už nehájite to povestné “Nesúhlasím s vami, ale urobím všetko pre to, aby ste mohli povedať svoj názor!”
    Len tak ďalej, vyhrážajte sa! Iba potvrdzujete, že liberalizmus a nacizmus sú ideológiami potláčania slobody prejavu, nenávisti a diktatúry. Len na okraj – k meritu veci ste nenapísali nič. Iba ste si odpľuli. Nehanbíte sa? A aj za moje dane žijete…

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s