Po zničení IŠ sú ateisti najväčšou hrozbou pre mier

Keď nastupoval do prezidentskej funkcie Trump, bývalý prezident Obama mu v rozhovore načrtol základné ciele a bezpečnostné hrozby, ktorým sa USA musia venovať prednostne. Jednou z nich je aj narastajúci potenciál ateistického štátu – Severnej Kóreje.

26.04.2017 12:00

PCHJONGJANG – Napätie neutícha. Práve naopak. Severná Kórea spustila najväčšie vojenské cvičenie v dejinách. Prichádza práve v čase, keď diktátor Kim Čong-un skúšal jadrové testy. Dve najväčšie svetové mocnosti USA a Čína varujú – môže to mať neblahé následky. Náhoda alebo chyba môžu viesť ku katastrofálnym následkom. Experti varujú pred vojnou.

Zdroj: Severná Kórea ukázala najväčšie vojenské manévre v histórii

Bezpečnostná rada OSN 5. augusta jednomyseľne schválila návrh Spojených štátov na uvalenie sankcií voči Severnej Kórei za dve júlové skúšky medzikontinentálnych balistických striel. Ide o doposiaľ najtvrdšie sankcie, na základe ktorých môže KĽDR prísť o zhruba tretinu svojich príjmov z exportu. (Zdroj)

Slovenskí organizovaní ateisti sa venujú prednostne Rímsko-katolíckej cirkvi. Hoci tá, na rozdiel od sekulárnych režimov, nevlastní zbrane hromadného ničenia, ľoďstvo. tanky, tony chemických zbraní. Nebombarduje civilné ciele a ani vojenské. Obetiam vojen pomáha. Katolíkov a kresťanov iných náboženských obcí nájdete v tých najnebezpečnejších regiónoch. Pomáhajú v mene ľudskosti, skutočného humanizmu. Kým dobre živení sekulárni humanisti bezpečnostné hrozby, ktoré zavinili, prehliadajú, ignorujú. A dávajú si ocenenia Humanista roka za šírenie nenávisti voči tým, ktorí pomáhajú iným núdznym napĺňať ich základné ľudské potreby – predovšetkým právo na život.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s