KSS chce nadviazať priateľstvo s FARC!

Občiasnka vojna v Kolumbii, v ktorej hlavnou zápornou postavou boli Revolučné ozbrojené sily Kolumbie (FARC), si od prepuknutia v roku 1964vyžiadala viac ako štvrť milióna obetí a neuveriteľných sedem miliónov utečencov. Je to akokeby na Slovensku nezostala ani živá noha a utekajúci Slováci by so sebou vzali ešte aj dva milióny neboštíkov.

FARC vznikla ako ozbrojené krídlo Komunistickej strany Kolumbie. Od začiatku jej financovanie zabezpečovalo vydieranie, únosy, vraždy a drogy. V nedávnej minulosti boli podpísané mierové dohody, ktoré umožňujú ukončenie tothoto mnohoročného ozbrojeného konfliktu.

Na mierovom procese významne participovala aj Katolícka cirkev a podpísania mierovej dohody sa zúčastnil priamo zástupca vatikánu kardinál Parolini vo funkcii štátneho sekretára Vatikánu. O zástupcovi Medzinárodnej únie humanistov som doteraz nepočul…

Kolumbijskí povstali však neodchádzajú z politiky. Zakladajú politickú stranu. Ochotu spolupracovať verejne vyjadrila KSS na svojej fcb stránke.

KSS a teroristi z Kolumbie

FARC je demokratickými krajinami považovaná za teroristickú organizáciu. Krytie slovenským komunistom robí sekulárny humanista Ľuboš Blaha. To je ten sociálny demokrat zo strany Smer-SD, ktorý berie záštitu aj nad odovzdávaním cien Humanista roka občianskym združením Spoločnosť Prometheus, známym skôr ako združenie eštébákov.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s