Poliačik slepý, hluchý aj nemý k masakre v Mosule

Nie je to až tak dávno, čo Poliačik v zhode s liberálno-marxistickou líniou vyjadroval smútok nad porážkou moslimských teroristov v Aleppe. V deň porážky Islamského štátu spojeneckým zoskupením hrdej ruskej armády a vládnych sýrskych vojsk bola dobytá bašta ISIL. Západná fašistická, prepáčte liberálna, Európa vyjadrovala smútok nad touto tragickou udalosťou. Poliačik prirovnal situáciu v Aleppe ku koncentračnému táboru Osvienčim. Citujem perex z Hlavných správ z 15.12.2017:

Zrejme čiastočne ovplyvnený vojnovou propagandou mainstreamových médií o tom, ako sýrski vojaci údajne zabíjajú civilistov, prirovnal poslanec Martin Poliačik (SaS) situáciu v Aleppe ku koncentračnému táboru v Osvienčime, kde za čias nacistického Nemecka prebiehala genocída nielen Židov.

Poliačik sa tak stal užitočným idiotom v šírení protiruskej propagandy. Ukázalo sa, že poplašné správy prirovnávajúce situáciu obyvateľov ku genocíde v Srebrenici mali za cieľ poškodiť povesť Ruska a Asada. Vojna, ktorej sa naša republika zúčastňuje ako člen agresívneho vojenského zoskupenia, je vojna nespravodlivá a útočná.

Dnes som si prečítal, ako si “naši” počíňali pri oslobodzovaní Mosulu. Mosul, rovnako bašta “umiernených mohamedánskych povstalcov”, bola dobitá za výdatnej vojenskej pomoci USA a NATO (ano, my, Slovensko, sme NATO). Výsledkom je až 40 000 obetí.

Poliačik túto situáciu prehliada. Veď to vraždili naši humanitárni žoldnieri. Ano, zaiste. V Sreberenici zahynulo viac ľudí. Až 8373. V Mosule len nepatrných 40 tisíc.

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s