Alena Mižíková, Humanistka roka 2017 – je neplatičkou daní!

O škandalóznom odovzdávaní cien Humanista roka a Veľvyslanec humanizmu partičkou eštébákov zo Spoločnosti Prometheus som už písal viackrát. A opakovane som písal aj o čerstvej nositeľke tohoto ocenenia Alene Mižíkovej v súvislosti s jej obskúrnymi podnikateľskými aktivitami:

Škandál! Podvodná firma DATA ASISTENT diskriminuje zákazníkov na základe vierovyznania

“Humanistom” roka sa stala podvodníčka, celebritou rasista

V predchádzajúcich článkoch som publikoval informácie o dlhoch Humanistky roka pani Mižíkovej a dal som jej priestor na vyjadrenie. Tento využila iba na moje osočovanie a urážanie. Namiesto vysvetlenia dlhu, ktorý má v poisťovniach, mi doporučila psychiatrické vyšetrenie.

Dnes sa budem venovať jej inému dlhu. Pani Mižíková, tohtoročná svätica združenia Spoločnosť Prometheus, vo vedení ktorého je právnik Baťala ako bývalý náčelník ŠTB vo funkcii podpredsedu, má dlhy nielen na zdravotnom a sociálnom poistení, ale aj na daniach. Aspoň tak to vyplýva z informácií, ktoré sú dostupné verejnosti na bráne https://dlznik.zoznam.sk/dlznici-na-daniach/aktor-sro-v-likvidacii

Mižíková dlh na daniach

Alena Mižíková nie je len akousi radovou ateistkou, ale nechala sa zneužiť spolkom komunistických pohrobkov, ktorí onoho času založili Spoločnosť Prometheus, ale je vyhlásenou dámou hodnou nasledovania. Je vyhlásená za ateistickú sväticu, čo je prirovnanie pre nimi udeľované tituly Humanista roka (stále bez rodového rozlíšenia!!!!!!) a Veľvyslanec humanizmu. Spoločnosť Prometheus založil niekdajší tvrdý komunista Čelko, profesor, ktorý z pozície riaditeľa Vedeckého ústavu ateizmu ničil životy veriacim študentom.

Alena Mižíková toto hanebné ocenenie prijala a ponechala si ho napriek upozorneniu, že je zneužitá komunistickými ideológmi totalitného režimu. Títo nehumánni humanisti sa tak skrývajú za pekné tváričky, naivitu držiteľov ocenení a metúci význam slova humanizmus, ktorý prekrútili, aby mýlili iných ľudí hľadajúcich zmysel života.

Alena Mižíková teda podľa dostupných informácií z portálu Dlžník.sk dĺži na daniach takmer 520 eur. Dlh je k 31.07.2017. A nevadí jej to označovať sa za HUMANISTKU.

Katolícka cirkev, ktorú ateisti toho druhu ako je Mižíková nenávidia až do špiku kosti, každoročne organizuje zbierky na pomoc núdznym. Jednou z ich aktivít je tzv. Pôstna krabička pre Afriku. Na stránkach Spoločnosti Prometheus sa o nej nedočítate.  Z textu Katolíckej charity vyberám:

Čo váš dar znamená?

  • Vašich 50 centov za sladkosť, ktorú si v pôste nekúpite, postačí na poplatok za pitnú vodu pre deti v našom rwandskom centre na týždeň.
  • Vaše 1 euro denne za kávu vo vašej obľúbenej kaviarni, zabezpečí nutričnú kašu pre 40 detí v našom rwandskom centre na jeden deň.
  • Vaše 2 eurá denne počas pôstu nám pomôžu postaviť väčšie centrum v Rwande a prijať dvojnásobný počet detí.

Amorálnosť neplatenia daní si ukážeme na prepočte konkrétneho dlhu konkrétnej svätice Aleny Mižíkovej:

Z jej cca 520 nezaplatených eur by mohlo mať pitnú vodu rwandské centrum 7280 dní. To je viac ako 19 rokov.
Alebo zomrie od hladu 20 800 detí, hoci mohlo mať za každé euro jej dlhu nutričnú kašu až 40 detí.
A tak by sme mohli pokračovať.

Títo nehumánni humanisti sa skrývajú za pláštik ľudskosti, ktorú cynicky pošliapavajú. Možno sa znovu dožijeme času, keď nás pre kritiku ich amorálnosti, vrátane krátenia daní a odvodov, nebudú už posielať do psychiatrických ústavov len verbálne, ale aj naozaj, na základe vykonštruovaných súdnych procesov a krivých obvinení.

Láska, to je nenávisť ku komunizmu. Ako sa pani podnikateľka Mížiková môže bratať s ľuďmi, ktorí vzišli z totalitného režimu a pre ktorých boj proti úspechu iných bol zmyslom ich životov v mene ideálu gýčového rovnostárstva, je pre mňa záhadou. Napriek tomu treba na týchto ľudí poukazovať, lebo ich protirečivosť deklarovanej morálky a amorálneho konania je nebezpečná.

Pani Mížiková má priestor na reakciu. Môže vysvetliť dôvody krátenia daní alebo vyvrátiť moje tvrdenia, ak sú mylné.

Kontakt: TvojOponent@gmail.com

Príloha: PrtSc Výpisu z Obchodného registra, spoločnosť AKTOR, s.r.o.

Výpis_z_obchodného_registra_SR_-_2017-09-16_17.05.39

Konanie sekulárnych humanistov a sekulárnych humanistiek smerujúce ku kráteniu daní a odvodov odsudzuje aj Július Voskár, ktorý pri príležitosti 20. výročia vzniku Spoločnosti Prometheus dostal ocenenie Medalia Za vernosť humanizmu (v roku 2010):

Jasne, že odsudzujem. Kto také niečo spraví nie je humanista, ale čierna ovca humanizmu.

Zdroj: Forum humanitov, 17.09.2017

Čo z toho vyplýva pre pani Mižíkovú? Že Humanistkou roka sa stala humanistka, ktorá však nie je humanistka, ale čierna ovca humanizmu.

Za článok môžete zahlasovať na Vybrali.sme.sk

 

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s