Sekulárny humanista Pavol Rusko je obvinený z vraždy

Nepochybujem, že tejto téma sa Parada z ateistického portálu so zavádzajúcim názvom Humanisti.sk nebude venovať. Poklesky ateistov eštébácka banda Prometheus zametá pod koberec. A čo je horšie, mafiánske praktiky starých eštébákov si osvojili aj noví svätci tohoto združenia. Po tom, čo som odhalil a zverejnil dlhy novej ateistickej svätice Mižíkovej, táto sa mi začala vyhrážať pomstou a uchýlila sa aj k zneužitiu silových zložiek – polície. Podala všeobecné oznámenie, ktoré nazýva trestným. A to im v Prometheuse robia poradcov eštébácki právnici. To vyštudovali práva za prasa?

Ateista Paľo Rusko sa v roku 2006, ako predseda politickej strany ANO naparoval, s kým všetkým do vlády pôjde alebo nepôjde. Pre Topky v roku 2006 – pred parlamentnými voľbami – vyhlasoval:

Ktorý politický subjekt je pre vás po voľbách prijateľný na spoluprácu, ktorý nie?
Pre ANO je neprijateľná spolupráca s KSS a KDH.

Pripomeňme si, že pre tohoto ateistu a liberála bol prijateľný nielen komunista Fico, nacionalisti z SNS a SMK, ale aj chlapci z HZDS. Tí chlapci, ktorí zavraždili Remiáša a uniesli mladého Kováča. To sa udialo v rokoch 1995 až 1998. V roku 2006 nebol pre ateistu Ruska problémom ísť do kolaície s vrahmi. Mečiar bol Ruskovi dokonca aj na svadbe. Ten Mečiar, ktorý dal amnestie vrahom. Ten Mečiar, ktorý dal Ruskovej Markíze licenciu…

Ruskova Aliancia nového občana napokon naozaj nešla do koalície s KDH – hlavným oponentom Mečiarizmu. Ono s volebným výsledkom slovenských ateistov 1,42 nemohli ísť do koalície s nikým. Nanajvýš tak s mafiánmi.

Preto neprekvapuje ani dnešný perex Nového času. Citujem:

Obrovský šok! Bývalého šéfa Markízy a exministra hospodárstva Pavla Ruska obvinili z objednávky vraždy svojej vtedajšej spoločníčky Sylvie Volzovej.

Bulvárny a sekulárno-humanistický denník Nový čas ďalej píše, citujem:

Bývalý šéf Markízy je podozrivý z toho, že si v roku 1997 objednal u Černáka vraždu Volzovej, s ktoru mali spoločný podiel v Markíze a mali spolu spory. Podľa informácií denníka SME si najal priamo mafiánskeho bossa Černáka za 20 miliónov korún (664-tisíc eur), pričom 500-tisíc korún aj dopredu zaplatil. „Rusko povedal, že to bude dobre zaplatené a že jemu tam ide o veľa. Hlavne, že to musí byť urobené čisto,“uviedol podľa SME Černák v trestnom oznámení, na základe ktorého začala polícia konať. Obávaný boss si odpykáva za vraždy doživotie, pred niekoľkými rokmi sa rozhodol postupne odkrývať svoju minulosť a zločiny.

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/610925/exriaditela-markizy-ruska-obvinili-z-objednavky-vrazdy-reakcia-exmanzelky-viery-hovori-za-vsetko/

Pavol Rusko vošiel do povedomia ako liberálny ochranca žien. Projekt Každá piata žena bol – podľa neho – taký úspešný, že na ďaší rok pokračoval už len ako Každá štvrtá žena žena. Tým sa vraj štatisticky znížil počet týraných žien… Kto ovláda percentá, smeje sa. Zrejme tam zabudol zarátať spoločníčku Markízy Sylviu Volzovú, ktorú dal zavraždiť. No tí darebáci z Polície všetko zbabrali a bosa vrahov Černáka zatkli…

Charakter ateistu Paľa Ruska dokresluje aj kauza Maják nádeje. Išlo o azylový dom pre týrané ženy, o ktorý mal záujem aj spomínaný liberál a ateistický humanista Paľo Rusko. Viac tu:

Keď ateisti robia charitu. Kauza Maják nádeje
Keď robia ateisti charitu 🙂 😦 🙂 😦

Veľmi výstižne sa o Ruskovi vyjadril politik Boris Kollár. Citujem:

Ten Paľo Rusko je čisté prasa!“ začína svoje vyjadrenie na sociálnej sieti Kollár a pokračuje, „všetko prehajdákal a teraz ide ukradnúť budovu, ktorá mu nepatrí a majú tam útočisko týrané ženy!…„Rusko, ty z*sratý lúzer zlodejský, sa nehanbíš?“ a v kladení otázok pokračuje, „to si už padol tak hlboko, že už nemáš koho okradnúť, tak ukradneš posledné útočisko týraných žien?“ Svoj príspevok uzavrel krátkym skonštatovaním: „Opľuť ťa je málo…“

Kollár udrel do bývalého šéfa Markízy: Ten Paľo Rusko je čisté prasa. A sú za tým týrané ženy

Niet divu, že Ruskovi najviac vadia kresťania. Rovnakom ako Paradovi, ktorý pred poslednými parlamentnými voľbami vyzýval, aby ľudia volili kohokoľvek, len nie KDH. A ľudia volili kohokoľvek. Napríklad Kotlebu… Niet divu, že ateistom a komunistom tak vadil Matovič – bol zrkadlom ich bezcharakterného podnikania. najatý pes Weisenbacher dokonca zaútočil na poslanca Matoviča priamo v priestoroch Národnej rady, kam sa dostal so súhlasom boľševika Blahu (to je ten červený hajzl… pardon, boľševik, ktorý robí záštitu sekulárnym humanistom na ich estráde odovzdávania pseudoceny Humanista roka – za šírenie nenávisti voči kresťanom.

O ateistovi, liberálovi a sekulárnom humanistovi Ruskovi píše na fcb aj poslankyňa za OĽANO Remišová:

Remišová k Ruskovi

Zdroj: http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Kollar-udrel-do-byvaleho-sefa-Markizy-Ten-Palo-Rusko-je-ciste-prasa-A-su-za-tym-tyrane-zeny-272713

Lokálny ateistický portál Humanisti.sk, hlásna trúba eštébákov zo Spoločnosti Prometheus, však tejto megakauze nevenuje pozornosť. Rieši polopodzemné kontajnery či sólový recitál Suzuki. Podobne, ako to v roku 1989 skúšali uhrať eštébáci, keď do televízie zaradili mimoriadne filmový suterén Angeliku s veľkým poprsím. Ej, vy červení fašisti, bojíte sa pravdy!

Spomenie si dnes niekto na megaškandál ateistu Ruska so zmenkami za 100 miliónov?

Vtedy sa na stranu ateistu a liberála Ruska postavila (okrem Markízy) aj Pravda a celá tlupa sociológov a politológov. S odstupom času môžeme nadšene tlieskať tým, ktorí včas rozpoznali nebezpečenstvo a bezcharakternosť liberálneho ateizmu Paľa Ruska. Napríklad brána Impulz zverejnila článok pána Daniška (toľko nenávideného ateistom Paradom):

Proticirkevnú a protikresťanskú kartu používal v politike kadekto, od SDĽ, SOP, Smeru až po HZDS. Nasadenie strany ANO (a televízie Markíza) však nedosiahli. Tejto strane totiž vadilo všetko: návšteva Jána Pavla II., náklady, ktoré s tým mala Slovenská republika (ktorá pápeža na návštevu pozvala), voliteľné náboženstvo na školách, zastúpenie kňazov v armáde a na polícii, vadili jej mzdy duchovných, majetok cirkví, prirodzene učenie cirkví, cirkevné školy, skrátka všetko. Ruskovým programom nebola žiadna tolerancia, naopak, vášňami vybičovaná netolerancia, akú tu po roku 1989 nepredviedli ani reformovaní komunisti zo SDĽ. Veľmi jasne to bolo vidieť napríklad počas diskusií o zmluve o výhradách vo svedomí. Strana ANO síce vo svojom programe píše, že odmieta akékoľvek „formy individuálneho, skupinového či štátneho násilia“, v skutočnosti však práve takéto formy násilia svojím odmietaním výhrad vo svedomí presadzovala. Čo iné mal na mysli poslanec Malchárek, keď tvrdil, že kto chce byť učiteľom alebo lekárom, mal by sa so svojimi výhradami svedomia vysporiadať predtým, alebo takéto povolanie nikdy nevykonávať?! Ak nie je toto „forma skupinového či štátneho násilia“, čo potom je? A ak by chcel predísť formám individuálneho násilia, ako inak než právnou ochranou slobôd jednotlivcov zoči-voči riaditeľom škôl či primárom na gynekológii? A nešlo len o Malchárka. Poslanci Heriban, Banáš, poslankyne Černá či Brestenská, vystupovali rovnako. A dalo by sa pokračovať.

A na dokreslenie ešte jeden výstižný odsek, ktorý charakterizuje ponímanie ľudských práv sekulárnymi humanistami:

Ruskovou agendou totiž neboli žiadne slobody, ich ochrana či obmedzenie moci štátu, ale od samého začiatku do konca presný opak. Stačí si otvoriť dokumenty strany ANO. Medzi jeho základnými princípmi bolo napríklad „presvedčenie, že najvyššou hodnotou je jednotlivec, jeho sloboda a práva“, či „presvedčenie, že jednotlivec má prirodzené práva – najmä právo na život a slobodu“. Pekné slová, kto by nesúhlasil. Rusko a jeho intelektuáli pod nimi však vždy rozumeli napríklad právo na usmrtenie neželaného či hendikepovaného nenarodeného ľudského života. Teda niečo, čo nemá s prirodzeným právom, slobodou a jednotlivcom nič spoločné. Pri potrate predsa ide o bezprávie proti slobode jednotlivca, ktorý sa nedokáže brániť. Ako v Osvienčime.

Zdroj. Pavol Rusko, R. I. P. , 2005

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s