Weisenbacher šíri hoax o AzR. Vraj chcú posielať deti do plynu…

Takmer zabudnutý kontroverzný pseudokativista z tzv. Inštitútu ľudských práv Peter Weisenbacher zverejnil na svojom fcb príspevok, kde označuje občianskej združenie chrániace záujmy rodiny za fašistické:

Propagátori fašizmu z Aliancie za rodinu sa snažia vydierať politikov, ktorí podporili Pride antikampaňou na platených bilboardoch. Sú chvíle keď by som podporil návrh na prísnu kontrolu financovania mimovládok, toto je jedna z nich.

Weisenbacher nemá problém odnímať slobodu slova každému, kto nezdieľa jeho názory. Zatiaľ len v úvahách. No od výziev k bojkotovaniu mimovládiek ako je napr. Úsmev ako dar alebo štvavá kampaň proti zakladateľke Ligy proti rakovine staručkej pani Sirackej k výzvam k páchaniu násiliu u psychopatov nie je ďaleko. Výroky Weisenbachera dokazujú, ako to majú títo slniečkári v hlavičkách pomotané.

Podľa Weisenbachera je Aliancia za rodinu fašistická. Pozrime sa, aké ciele má táto mimovládka:

  • aby manželstvo zostalo pevne definované v slovenskej legislatíve ako zväzok jedného muža a jednej ženy a aby bola táto definícia zabezpečená na najvyššej možnej legislatívnej úrovni;

  • aby boli mladí ľudia lepšie informovaní o zmysle, výnimočnosti a prínosoch manželstva a rodiny, ktorá vzniká manželstvom;

  • aby rodina založená manželstvom bola spoločensky, kultúrne, sociálne a legislatívne podporovaná a rešpektovaná ako základná bunka spoločnosti, od ktorej závisí dobro jednotlivcov, rodín, detí, seniorov i  celková prosperita spoločnosti;

  • aby nedochádzalo k oslabovaniu jedinečného postavenia manželstva v spoločnosti, napríklad zavádzaním nových rodinnoprávnych inštitútov, ktoré by sa svojou povahou pripodobňovali manželstvu;

  • aby v adopčnej politike štátu zostal vždy na prvom mieste záujem dieťaťa vyrastať v kompletnej a stabilnej rodine s matkou a otcom a aby neboli na jej úkor rozširované možnosti adopcie ľuďmi, ktorí tieto kritériá nespĺňajú.

Slovo fašista Weisenbacher používa na stigmatizáciu osôb s iným názorom. Nie je prvým demagógom tohoto druhu. Je to zaužívaná a osvedčená prax, ako ovplyvniť davy a lúzu tam, kde zlyháva demokratická, slobodná diskusia a korektná argumentácia. Weisenbacher nevie argumentovať. Tak nálepkuje.

Toto je bilboard, ktorý znervóznel dotyčného pána netolerantného z Inštitútu ľudských práv:

22196451_2414562242016339_5173343903492516843_n

AzR pred župnými voľbami upozornila, že ani pravicový kandidát a ani ľavicový nepodporujú agendu prirodzenej rodiny, práve naopak, obaja kandidáti podporujú protirodinnú politiku v zmysle redefinície rodiny. Z tejto agendy vyplývajú adopcie detí homosexuálmi a poníženie dieťaťa na zobchodovateľnú komoditu. Weisenbacher, Ftáčnik aj Droba sú kultúrou smrti. Ani jeden z nich neprotestoval proti výstave pravdepodobne zavraždených ľudí, ktorých telý boli vypreparované a vystavené na komerčnej výstave. Weisenbacher zavádza, ak tvrdí:

„No omnoho závažnejší je fakt, že samotná Aliancia za rodinu pred parlamentnými voľbami (v roku 2016, pozn. red.) na svojej webovej stránke podporila viacerých kandidátov z neonacistickej strany Kotleba – ĽS NS,“ pripomenul Weisenbacher.

Združenie vtedy na webe hlaszarodinu.sk zverejnilo zoznam kandidátov do parlamentu, ktorí podpísali tzv. Deklaráciu za rodinu. Stránka stále funguje a dodnes na nej svieti päť mien, ktoré kandidovali do parlamentu za kotlebovcov. Ani jeden z nich sa napokon do Národnej rady nedostal.

„Na mieste aliancie by som sa veľmi hanbil. Otázka neznie, či si deti zaslúžia mamu a otca, ale či chce Aliancia za rodinu naše deti a naše rodiny poslať do plynu, tak, ako to hlásajú priaznivci strany Kotleba -ĽS NS, ktorých propagovali pred voľbami.“ povedal náš kolega Peter Weisenbacher.

AzR nepropagovala fašizmus, ako zavádzajúco podsúva Weisenbacher. Ale zverejnila zoznam poslancov, ktorí súhlasia s prorodinnou agendou. Ak by Weisenbacher kandidoval do parlamentu a túto agendu by si osvojil, mohol byť tiež “vysvietený” a nemusel by závidieť.

Mimochodom nie je mi známe, že by Weisenbacher mal nejaké deti…  Možno má niečo so svätým Mikulášom Lúčnym…

Nuž ale čo môžeme očakávať od denníka Pravda, ktorý je nositeľom titulu Veľvyslanec humanizmu? Ten titul totiž udeľuje partička eštébákov zo Spoločnosti Prometheus. V tom roku ho prevzala za redakciu Nora Sližková za nevídanú cenzúru blogerov podporujúcich Referendum o rodine. Weisenbacher je zlatým teľaťom Pravdy. Diskusie k jeho článkom nie sú povolené a všetci vieme prečo. Pravda sa bojí hlasu ľudu a hnevu spravodlivých. Weisenbacher si to uvedomuje. On, človek zdieľajúci fotomontáž s hlavami odrezaných v duchu teroristov z ISIS. Či on ako vyzývateľ k vojne proti kresťanom.

Je to skutočný sekulárny humanista.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s