Prekvapivý postoj mienkotvorného ateistu Paradu k masakre v kostole v Texase

Masová vražda, ktorá sa udiala v Texase, stála životy takmer 30 ľudí. Bývalý učiteľ náboženstva, bývalý vojak a bývalý pacient psychiatrickej nemocnice sa rozhodol vysporiadať si spory so svokrou a zastreliť ju v kostole, kam často chodila. No a v osudný deň tam táto pani neprišla. Koho by to nenaštvalo? A tak sa už ako militantný ateista pustil do práce, výsledkom ktorej je hromada mŕtvych.

Masakry v USA už nás akosi nevytŕhajú z rutinnej pohody. Neprekvapujú. Zbrojná lobby v USA si urobila z bezpečnosti biznis a na obranu je ochotná komukoľvek predať aj guľomet. A tým “ktokoľvek” sa až príliš často stávajú psychopati.

Ateista Parada napísal zriedkavú sebareflexiu. vyjadril ľútosť nad týmto zločinom, ktorého sa dopustil ateista. Vhodné na prečítanie:

Čierny deň pre ateizmus 5. november 2017!

Citujem:

Z celého srdca kričím:

Je suis église! I am Church!

Som humanista, ale musím povedať aj to známe „Som cirkev“ v tom význame, že humanisti sa musia postaviť na odpor aj militantným ateistom, ktorí neváhajú vraždiť, ničiť ľudské životy!

Ateista Ján Parada dozrieva. Vždy som si myslel, že lídrom slovenského ateizmu sa stane Eduard Chmelár. Snažil som sa ho upozorňovať na hodnotové úlety. Márne. Posledné jeho vystúpenie na pohrebe preživšej nacistický masaker v Ostrom Grúni,  pani Novákovej, kde bez súhlasu pozostalých vystúpil na pohrebe v katolíckom ríte a propagoval sekulárny humanizmus, bol hyenizmom a trápnosťou. Chmelára dlhodobo upozorňujem na jeho samoľúbosť, narcizmus, vlastné spupné ego. Jeho JÁ jje nad všetkých a všetko. Chmelár sa mení na psychopatického extrémistu.

Ján Parada sa mení na skutočného humanistu, kultúrneho ateistu. Už dlhšie u neho badám aj vzdanie sa nadradenosti, ktorú tak rád používal v blogoch. Jeho povýšenecké frázy o tom, kde-kto je hlupák, nevie o čom hovorí, je nevzdelaný…a podobne, robili z neho práve to, akú nálepku používal. A stačí tak málo, ponúknuť pokoru faktov a rozhovoru a stane sa ktokoľvek lepším a hodnotnejším. Ľudia nemajú radi aroganciu. A ani u blogerov.

Je to paradox. Kým v USA môžete beztrestne vlastniť samopal, v takom Dánsku sa nesmiete ani len brániť pred znásilnením slzotvorným sprejom. Obe krajiny sú vraj demokratické:

Dánka sa ubránila znásilneniu, čaká ju však pokuta

Neodpustím si zlomyseľnú poznámku diskutéra:

..mala použiť dovolený nôž, mačetu, kladivo, sekeru, vidly a nakoniec krompáč naprieč celým telom.
…a všetko by bolo kosher….

Politická korektnosť právom poburuje občanov. Ako za socializmu. Nuž blázni vládnu tomuto sekulárnemu svetu.

To je jak keby policajti povedali v inej nazornej situacii:
“Pachatel nam ušiel , nechceli sme porušiť dopravné predpisy .”

Pre zujímavosť fcb skupina Sutherland Springs Church Shooting

Internetové zdroje však vyvracajú tvrdenie, o ktoré sa opiera aj ateista Ján Parada, že motiváciou k streľbe bola nenávisť k veriacim. Ukazuje sa, že ide o hoax. Podobne boli za klamstvá označené zvesti, že strelec vošiel do kostola s vlajkou Antify alebo že patril k radikálnym mohamedánom.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sutherland_Springs_church_shooting#cite_note-griffin-72

https://en.wikipedia.org/wiki/Sutherland_Springs_church_shooting

https://www.yahoo.com/news/texas-shooting-us-far-try-085600412.html

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s