Netolerantný a trápny český ateizmus

Militantný ateista Peter Tomek v článku Ještě jednou o sekularismu, hidžábech a křížích sa vracia ku kauze somálskej študentky, ktorej súd zakázal nosiť na hlave šatku. Českí ateisti tento rozsudok uvítali ako víťazstvo a svoju radosť (nenávisť voči moslimom) skrývajú za obranu sekularizmu.

Zaujímavé je, že ateisti nadšene tlieskali debilkovi, ktorému v Rakúsku priznali právo byť na vodičskom preukaze s cedidlom na hlave zdôrazňujúc tak právo ateistov vyznávať Špagetové monštrum. Vtedy to bolo – podľa nich víťazstvo – sekularizmu.

Českí ateisti budujú multikultúrny svet presadzovaním uniformity. Ich vízia multikultúry je ohraničená iba ich kultúrou a všetko, čo presahuje tento ich mantinel, sú rozhodnutí zničiť, spáliť, zakázať… Českí ateisti, liberáli a podobná ľavicová chamraď tak opäť dokázali, že sa správajú podľa rovnakých vzorcov ako nacisti, kotlebopvci, esesáci, rasisti a podobná chamraď s nálepkou extrémna pravica.

Je zaujímavé, že sa českí ateisti sťažujú na nerovnosť, hoci aj oni mohli nosiť na hlave šatky. No nechcú a ak nechcú oni, podľa ich vnímania spravodlivosti, NESMÚ ani tí druhí. A nazývajú sa liberáli. Čo je to za liberalizmus, ktorý rozhoduje o tom, ako sa kto oblečie?

Českí ateisti tak trúbia na víťazstvo. Ale čoho? Český súd totiž žalobu zamietol z iného dôvodu. Dievčina zo Somálska totiž nemohla na škole študovať z iných dôvodov ako pre nosenie akejsi zástery na krku – nepredložila povolenie k pobytu nevyhnutné pre štúdium. Takže víťazstvo sa nekoná – súd totiž nerozhodoval o šatke, ako to tvrdia českí ateisti. Preto to zamietnutie.

šatka verzus cedník

Pokiaľ sekulárni humanisti doteraz nepochopil protirečivosť svojich postojov, použijem voči nim silný kaliber – ateistickú sväticu Oľgu Pietruchovú, ktorej slovenskí a českí ateisti nesiahajú ani len po členky. Táto vzdelaná ateistická dáma podrobne rozoberá problematiku v článku Zákaz burky je prejavom islamofóbie. Príjemné čítanie, súdruhovia kapitalisti 😀

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s