Ateista Jedinák (oz Prometheus) narieka nad tým, že mu RKC neukradla “dušičky”

Nuž je to bieda s týmito našimi slovenskými ateistami. Vymierajúca generácia eštébákov nás neprestáva prekvapovať svojimi svetonázorovými fikciami. Tak teraz tu máme – ako každý rok – duchárčenie ateistov. František Jedinák – ktorý sa  mimochodom dialógu bojí ako Araňa kúpeľne – píše na svojom Google účte:

Spomínam/e na tých, ktorí už nie sú medzi nami.
Za sviatkami, zvlášť tými štátnymi je často nejaké politické šibalstvo 🙂 Napríklad u nás na Slovensku parlament neschválil za deň pracovného pokoja 2. november – Pamiatku zosnulých – ale 1. november – kresťanský Sviatok všetkých svätých. A tak ho oficiálne “musia” svätiť aj judaisti, hinduisti, ateisti, budhisti, muslimovia… teda všetci, ktorí žijú na Slovensku. 
V skutočnosti si však všetkých svätých pripomínajú len tí, čo zájdu v tento deň do kostola. Ostatní, teda aj väčšina kresťanov si pripomína iba svoje rodinné, blízke i vzdialenejšie dušičky a na svätých sa ani v tento deň veľmi nespomína. 
Ale RKC je spokojná, má svoj sviatok v kalendári a občania chtiac nechtiac musia 2. novembra nastúpiť do práce, a “pripomenúť si” Pamiatku zosnulých prácou. Tak to chodí 😦
Pritom tí istí ateisti každý rok nariekajú, že im kresťania ukradli Vianoce a oni, úbožiaci zdravého rozumu, nemajú čo sláviť. Lebo oni si chceli práve toho 24.decembra pripomenúť deň zimného slnovratu (hoci býva každoročne o tri dni skôr ako Vianoce). Ale čo na tom, ateistu so zdravým rozumom v úvodzovkách nepresvedčíš, že sa mýli. Jednoducho bude nariekať nad tou kalendárovou krádežou. Nevadí mu ani to, že každoročne tento – a nielen jeden – ateista popierajúc historicitu Ježiša Krista píše denno-denne letopočet rátajúci sa od narodenia Ježiša, v ktorého ateisti neveria a ani nemusia veriť. Hoci ani počítať ten letopočet nemusia, počítajú s ním. Je ešte úsmevnejšie, ak im pripomenieme, že používajú kalendár reformátora pápeža Gregora a ich slávny antický kalendár Júlia Ceasara sa váľa ateistami zabudnutý a nespomínaný.
Na Juliánsky kalendár si však môžu ateistíci a sekhumanistíci spomínať na dušičky.
.. ale prečo chodia ateisti na cintoríny? Z pohľadu ateizmu je morbídne spomínať na zosnulých nad kopou zahnívajúceho mäsa. Nie je lepšie spomínať na zosnulého pri pohári piva alebo šampanského a pri fotografiách z rodinného albumu?
Je zvláštne, že ľudské telá zodraté z kože, ktoré majú pôvod v koncentračných táboroch Číny a sú vystavované pre zisk, považujú za nehodné úcty, no pre 50 kg hnilého mäsa sú ochotní zájsť na cintorín a na znak úcty k hmote, ktorej je to jedno, prispejú metafyzickým rituálom k nárastu ozónovej diery. Uznávajú, že pre ateistu je toto úlet od ateizmu k metafyzike?
Jedinák teda narieka, že musí chodiť do práce v deň, kedy by mal konať podivné rituály so sviečkami, voskom , zápalkami na smetisku mŕtvol. Nevedno prečo stúpenci logiky musia chodiť na tieto miesta. Akokeby im pamäť nefungovala a na zosnulého otca, matku, dedka alebo psa či koňa alebo havarované auto či ukradnutý bicykel nemohli spomínať v bordeloch, v práci, pri sexe, chlaste, marihuane alebo kokaíne. Je to veľmi zvláštne s tými ateistickými mozočkami. Fungujú iba na cintorínoch.
No lámem si hlavu aj nad inými zlozvykmi našich brajtíkov. Napríklad toto ma už dlho trápi:
… prečo v životopisoch ateistov sa píšu letopočty ohraničujúce narodenie a smrť. No zaujíma ma to dôležitejšie. Prečo sa smrť ateistu označuje križíkom.
Karol Marx: sk.wikipedia.orgTento odkaz smeruje mimo DF.sk
Stalin: sk.wikipedia.orgTento odkaz smeruje mimo DF.sk
Engels: sk.wikipedia.orgTento odkaz smeruje mimo DF.sk
Paul Heinrich Dietrich von Holbach (považovaný za jedného z prvých ateistov) sk.wikipedia.orgTento odkaz smeruje mimo DF.sk
Arthur Schopenhauer sk.wikipedia.orgTento odkaz smeruje mimo DF.sk
atď…
Ateisti ! Prečo? Prečo si ateisti k dátumu smrti priraďujú krížik?
Inak pán František Jedinák, humanista s veľkým H hľadajúci úplnú odluku od cirkví, už niekoľko desaťročí chodí po tomto svete s menom – FRANTIŠEK!!!. František ako František z Asisi. Alebo František Paduánsky či František ako Bergholio. Pritom by mal chodiť tak sekulárne – s číslom na predlaktí. Tak sa predsa chodilo v inštitúciách a ústavoch zdravého rozumu.
Keby hlúposť kvitla, oz Prometheus bude najväčší dodávateľ orchideí na svete.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s