Ateistická islamofóbia v ČR prepadá do hystérie. Budú tam moslimov vraždiť?

Keď pred pár rokmi sa v Sýrii rozpútala občioanska vojna a začali k nám prichádzať utečenci vo väčšom množstve, ateisti nadšene tlieskali a tešili sa, že budú mať spojencov proti kresťanom. Katolícka cirkev pre nich predstavovala to najväčšie zlo a zbraň proti nej bola vhodná akákoľvek. Slovenský ateistický fanklub Ateisti.sk sa vtedy na svojej fcb- stránke zlomyseľne pýtal, že prečo by sme prijímať prednostne utečencov kresťanských? Pre ateistov je to vraj jedno.

Potom prišlo niekoľko desiatok teroriostických útokov v Európe a niekoľko kampaní typu Je suis Charlies!

Dnes sa slniečkári tvária vydesene. Citujem mienkotvorného českého ateistu a ateistického aktivistu:

A.S. Pergill

@Jaroslav Štejfa Jsem velice sorry, ale v momentě, kdy nás „demokraté“ vedou do islámské totality (z níž se ještě nikdo v historii nedokázal sám vyhrabat), tak je menší zlo ta vláda tvrdé ruky (z té se svépomocí dokázala vyhrabat řada zemí). Nehledě k tomu, že demokracii už tu v podstatě nemáme (masívní cenzura, nerovnost před zákonem a další dnes již bohužel běžné jevy).
Nehledě k tomu, že ve válce (a my ve válce s islámem fakticky jsme) suspendují některé prvky demoracie i jinak téměř ideálně demokratické státy. I USA internovaly po Pearl Harbouru Japonoameričany a bylo to správné. My bychom měli to samé udělat s muslimy a jejich pomahači. Nejlépe po celé Evropě.

Je zvláštne, že slovenskí ateisti sú zaskočení. Či skôr príznačné. Nevedia rozpoznať trendy v antikatoliczme a tak – mlčia. To, že by mali odsúdiť špirálu xenofóbie a antiislamizmu, akosi pozabudli. No bodaj by aj nie. Katolícka cirkev totiž má pravdu, ak tvrdí, že to nie sú humanisti.

Slovenskí sekulárni humanisti sú len bandou svetonázorových zúfalcov, ktorým už ani pristihnutie pri protirečení nie je trápne.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s