Spoločnosť Prometheus prichytená pri klamstve alebo ateistická charita po slovensky

Spoločnosť Prometheus sa na svojich stránkach hrdí tým, že je u nás jedinou inštitúciou chrániacou záujmy osôb bez vyznania. A samozrejme túto definíciu spojí so žobravým sloganom – občan daj nám peniaze, lebo je nám stále málo. Citujem:

DARUJTE 2 % zo svojich daní Spoločnosti PROMETHEUS (podrobný postup) Ak sa rozhodnete poukázať 2 % z Vašich daní v prospech Spoločnosti PROMETHEUS, jedinej organizácie na Slovensku, ktorá principiálne chráni záujmy občanov bez náboženského vyznania

Kto sú ale občania bez vyznania? A aké princípy chce chrániť táto spoločnosť? Veď do celosvetovej zbierky na ochranu prenasledovaných občanov bez vyznania, (nebuďme pokrytci, ide o ľudí, ktorých zmyslom je podnecovať nenávisť voči nábožensky veriacim občanom), sa z našej krajiny zapojil len jeden jediný občan – Ján Parada. Jeden jediný ateista, ktorý sa žiaľ tiež pod tlakom davu nazýva mylne humanistom, prispel do zbierky aspoň dvadsať eurami.

Už samotná zbierka však vyvoláva rozpaky. Mala trvať jeden jediný mesiac a jej cieľom bolo vyzbierať 10 000 libier. Začala na deň letného slnovratu 21.júna 2017 a mala skončiť o 30 dní. Neskončila. Portál Humanisti.sk, ktorý poskytuje mediálne krytie partičke eštebákov zo Spoločnosti Prometheus, ešte aj dnes priamo na titulnej stránke vyzýva pokračovať v zbierke, ktorá už de facto mala skončiť pred viac ako piatimi mesiacmi. Je to podozrivé. Navyše celú zbierku organizuje NIEKTO definovaný ako sieť nejakých organizácií s nálepkou IHEU:

Sieť organizácií podporovaná Medzinárodnou humanistickou a etickou úniou (IHEU) spustila kampaň zameranú na zvýšenie objemu dostupných finančných prostriedkov v priebehu jedného mesiaca na cieľovú výšku 10 000 libier. Vyzývame všetkých našich členov, sympatizantov a podporovateľov, aby už dnes podporili túto aktivitu.

Vari je sieť právnou osobou? Vari môže účet, na ktorý prichádzajú milióny a milióny libier z celého sveta patriť “sieti”? Kto je ten ktosi v pozadí, poberateľ výhod a požitkov?

Už samotné zdôvodnenie zbierky je politicky nekorektné. Vyzýva na ochranu ateistov pred moslimami, čo je prejav antisemitizmu a xenofóbie ako vyšitý:

V krajinách ako Bangladéš, Pakistan, India a Maledivy sú humanistickí blogeri a aktivisti opakovane ohrozovaní islamskými militantmi a vo viacerých prípadoch už boli aj zavraždení za svoje presvedčenie.

A rovnaký antisemtizmus preukázal aj prezident IHEU:

Keď vidíme nárast cieleného násilia voči sekulárnym – nenábožensky mysliacim ľuďom, v posledných mesiacoch najmä prostredníctvom islamistických extrémistov, je nevyhnutné…

A Spoločnosť Prometheus, táto eštebácka parta, kde je podpredsedom priamo bývalý náčelník ŠTB Marián Baťala, za plného vedomia iného eštebáka a predsedu Romana Hrádeckého, oboch vypasených a užívajúcich si do očí bijúcu nenažranosť  až sú im saká malé. sa pripája s veľkou parádou k sieti tých, ktorí sa snažia drankať peniaze pre prenasledovaných ateistov:

…Spoločnosť Prometheus – združenie svetských humanistov je hrdá na to, že je plnoprávnym členom Medzinárodnej humanistickej a etickej únie

Upresnime si to. Spoločnosť Prometheus je hrdá na to, že IHEU zastrešuje celosvetovú zbierku na pomoc prenasledovaným ateistom a môže sa zviesť na tejto hrdosti a vyhoniť si svoje ego a prestíž do absolútneho mediálneho lesku a tak oklamať ďaľších ateistov, aby im posielali peniaze, aj cez 2% z daní, ktoré akože investujú do ochrany práv ľudí bez vyznania (akože ateistov). Ďalej citujem z brány Humanisti.sk (aby neunikli súvislosti, teda z tej brány, ktorá eštébákom zo Spoločnosti Prometheus poskytuje mediálne krytie):

Spoločnosť Prometheus – združenie svetských humanistov sa pripája k sieti humanistických organizácií, aby sme spoločne získali dostatočné finančné prostriedky na poskytovanie právnej podpory humanistom a ateistom, ktorí čelia prenasledovaniu a cielenému násiliu na celom svete.

Humanistka roka 2011 Ľudmila Rešovská tvrdí, že na Slovensku máme  JEDEN a POL MILÓNA ateistov. Táto zbierka ukáže, koľko je ich na Slovensku naozaj a koľkí svoju vieru v nevieru v boha, a nielen toho jedného, myslia vážne a sú ochotní za svoju vieru poslať aspoň 10 centov. Zbierka ešte ani nezačala a sám najvyšší ateistický pápež (oni ho volajú prezidentom !!!)  Andrew Copson stihol už Spoločnosti Prometheus poďakovať za účasť na zbierke a vyzbierané milióny eur. Veď keby každý ateista poslal aspoň dvacku… :

„Nikdy nebolo dôležitejšie, aby sa naše globálne humanistické spoločenstvo spojilo na podporu tých, ktorí sú v núdzi, a sme nesmierne vďační za podporu organizácií ako je Spoločnosť Prometheus – združenie svetských humanistov. Keď vidíme nárast cieleného násilia voči sekulárnym – nenábožensky mysliacim ľuďom, v posledných mesiacoch najmä prostredníctvom islamistických extrémistov, je nevyhnutné, aby sme my, ako celosvetová organizácia mali dostatočné zdroje, potrebné na poskytnutie účinnej pomoci a podporu tým, ktorí ich potrebujú.“

Ateistický vajda je nesmierne vďačný vopred za milióny eur, ktoré zo Slovenska mali pritiecť (presnejšie by mali) na účet akejsi neznámej osoby skrývajúcej sa za neidentifikavteľné slovo SIEŤ. Pripomeňme si perex článku Spoločnosti Prometheus:

Spoločnosť Prometheus – združenie svetských humanistov sa pripája ku globálnej kampani na ochranu humanistov v ohrození

Úvod a zápletku máme za sebou, poďme na rozuzlenie. Na Vianoce tohoto roku (2017) napísal Ján Parada článok s návom Tak je mi to ľúto:

Prečo nie je záujem pomáhať?

Help us protect humanists at risk (24. 12. 2017 o 2.26 h)
Ešte jedna moja smutná poznámka na záver roka:

Podľa mňa je to dôležitá vec. Okrem mňa nikto zo Slovenska alebo z Česka neprispel na zbierku na ochranu humanistov vo svete.emotikon

Sú medzi darcami anonymní darcovia. Ak si niekto myslí, že som neuviedol svoju poznámku správne, môže sa vyjadriť v diskusnom fóre humanistov, že vtedy a takou sumou prispel ako anonym. Nehádam sa, slovom „nikto“ označujem verejne známych humanistov.

Nasleduje zoznam darcov. Je ich celkom 150. Jediný ateista zo Slovenska je Ján Parada.

Je mi naozaj veľmi ľúto Jána Paradu. Je presvedčený o tom, že úmysly ateistov Spoločnosti Prometheus sú čisté. Slepo verí tejto bande, ktorá bagatelizuje zločiny minulého režimu a snaží sa rekonštrukciu diktatúry, kde je správne kresťanov prenasledovať. Veď zakladateľom tejto ustanovizne bol bývalý riaditeľ Ústavu vedeckého ateizmu profesor Čelko, ktorý z pozície profesora ničil životy študentom na vysokej škole len preto, lebo boli kresťania. Ústav vedeckého ateizmu vypracovával podklady Komunistickej strane Československa k proticirkevnej propagande. O zločinoch komunistov voči obyvateľstvu sa na bráne Spoločnosti Prometheus nedočítate!

V Spoločnosti Prometheus nájdeme okrem vyžratých prominentných pohlavárov pôsobiacich ako dobre platení právnici aj kapitalistov. Napríklad komunálna politička Ľudmila Rešovská (Podtatranský kuriér), Oľga Pietruchová pracujúca pre vládu Slovenskej republiky známa z kauzy, keď nadávala účastníkom pochodu za život do pedofilov, dedko-biológ Škoda dožívajúci v Nemecku, lebo postsocialistickému zdravotníctvu neverí, profesor Erich Mistrík ocenený titulom Humanista roka za lživú kampaň proti národnej eurominci s vyobrazením svätých Konštantína a Metoda, ktorý sa onoho času hral na špecialistu numizmatiky a dejín. Ani veľký sekulárny humanista lutheránskeho pôvodu rovnako parazitujúci na našom školstve a známy zo sexuálnych pokleskov so svojimi študentkami Chmelár. Alebo ateistická intelektuálka – zaiste len samozvaná – ktorá verí na duchov pomáhajúcich ateistom zo záhrobia, Marína Čarnogurská. Ani zakladateľ Spoločnosti Prometheus komunistický ateista a eštebák Čelko, ktorý je už pár dní na pravde božej. Ani nikoho z SaS, komunistickej strany, DAVistov. Žiadnych držiteľov čestných titulov humanizmu. Kizek, Voskár, Baťala. Ani zmámy komunista a majiteľ kníhkupectva Alternatíva Marušic alias darwax. Ani jeho mama, účtovníčka SP. Ani známa neplatička dani a povinných odvodov a Humanistka roka Alenka Mižíková… Nikto! Dokonca ani správca komunity ateistov Ateisti.sk veľký Buran a ani jeho ateistické kocúry… Alebo Inštitút ľudských práv s kontroverznými Weisenbacherom, Krempaskou či Lúčnym, spoludržiteľmi Nobelovej ceny mieru za boj proti jadrovým zbraniam, ktorý nikdy neviedli. Zato bez akejkoľvek hanby vyhlasovali vojnu kresťanom!!!

Ako bonbónik nakoniec som si nechal pripomenutie, že Spoločnosť Prometheus dostala nepeňažný grant od Google závratných niekoľko miliónov slovenských korún! A títo ateisti tváriaci sa ako ochrancovia ľudí bez vyznania nedokázali poslať ani pár eur na ateistov v núdzi. S prepáčením, vysrali ste sa na nich a poslali ste im VEĽKÉ HOVNO! A hlavne, že ste si nechali za to HOVNO vopred poďakovať od vášho vajdu z IHEU Andreja Cocosa (či ako sa volal) a nezabudli ste o tom písať. Vaša pravá ruka chválila ruku ľavú za jej štedrosť a vaša ľavá ruka chválila ruku pravú za podporu a pomoc. Pritom je to Spoločnosť Prometheus, ktorá podporuje také zákony, ktoré by umožnili na Slovensku vytváranie moslimských get tým že bojuje proti zvýšeniu kvóty na registráciu islamu ako registrovaného náboženstva. Vari sú ateisti na Slovensku už naozaj na hlavu padnutí, keď zbierajú peňažné prostriedky na ochranu ateistov pred mohamedánmi a súčasne podporujú islamizáciu Slovenska??? Vari nie je protirečením, ako komunistickí pohrobkovia odmietajú kapitalizmus a tí istí nemajú problém žiadať grant od ikony svetového kapitalizmu – Google vyhýbajúcej sa plateniu daní?

Katolícka Cirkev nástojením na výhrade vo svedomí bojuje za právo ateistov byť neveriacimi a nebyť za taký postoj trestaný. A slovenskí ateisti zo Spoločnosti Prometheus majú problém s katolíckym postojom k výhrade vo svedomí, lebo si katolíci budú môcť nárokovať nebyť prenasledovaní za svoju vieru.

Tak to veru nevymyslíš. Na to musíš byť naozaj veľmi hlúpym sekulárnym humanistom.

 


Použité zdroje:

Globálna kampaň na ochranu humanistov (Humanisti.sk)

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s