Sekularizmus v praxi – šialená cenzúra v Nemecku realitou!!!

Zaiste si spomínate na lovcov konšpirátorov a aj na démonizovanie Ruska, Bieloruska alebo Číny pre potláčanie slobody prejavu. No viete, že Rusko aj Bielorusko prijalo zákony kopírujúce európske štandartdy slobody slova?

A tak dúhoví socialisti presadili zákon, ktorého výsledkom je hrozba drakonických trestov za prejavy nenávisti, ak nebudú tieto zo sociálnych sietí zmazané de facto okamžite. Výsledok sa dostavil – v Nemecku zavládla panika!

Prečítajte si vynikajúci článok z klávesnice konzervatívneho Lukáša Krivošíka:

Nemecký zákon o cenzúre na sociálnych sieťach sa zatiaľ vyvíja ako fraška

Citujem ukážku:

V Kolíne nad Rýnom, kde počas Silvestra v roku 2015 došlo k hromadnému obťažovaniu žien prevažne mužmi prisťahovaleckého pôvodu, teraz polícia uverejnila novoročný vinš vo viacerých jazykoch, vrátane arabčiny. Poslankyňu to pobúrilo: „Čo do pekla sa deje v tejto krajine?“ Napísala na Twitteri. „Prečo tvítuje oficiálna policajná stránka zo Severného Porýnia-Vestfálska po arabsky? Myslíte, že tým utíši barbarské, moslimské skupinovo znásilňujúce mužské hordy?“

Následne Twitter zablokoval na 12 hodín poslankyni účet. Kvôli zverejnenému odkazu na ňu vraj bolo podaných niekoľko stoviek trestných oznámení.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s