V ateistickom Česku “liečia” rakovinu meditáciou

Uf! Tak toto je sila!

Vravia si sekulárni humanisti a označujú sa stúpencov zdravého rozumu. No odmietajú potláčať povery a bludy. Na moju výzvu, aby ateisti odsúdili praktiky spoločnosti Aquapol predávajúcej nefunkčný odvlhčovací systém propagovaný pavedou – nereagujú. Rovnako tak skrývajú hlavu do piesku pred podvodným zariadenín na šetrenie elektriky. Ale ak tomuto Parada nevenuje článok, budem musieť všetkým tým Paradom, Marušicom, Čelkom, Chmelárom, Weisenbacherom a LGBT vyhlásiť otvorenú vojnu.

Jak léčit rakovinu a proč je chemoterapie nebezpečná

Citujem:

Dr. Hardin B. Jones zjistil při svých rozsáhlých výzkumech, že pacienti, kteří svou rakovinu nijak neléčili, žili až 4 x déle, než pacienti, kteří se léčili pomocí chemoterapie.
“Lidé, kteří odmítli konvenční léčbu, žijí v průměru ještě 12 a půl roku. Ti, kteří akceptovali standardní metody léčby (chemoterapie), žili v průměru jen 3 roky.” uvádí Dr. Jones
Je zajímavé, že odborníci, kteří nám tvrdí, že radiace je nebezpečná (Černobyl, Fukušima), zároveň tvrdí, že je léčivá (radioterapie). Přitom jde o jednu a tu samou radiaci. Tak proč nám jednou říkají, že je nebezpečná a podruhé, že je zdraví prospěšná? To by přece pacienti trpící rakovinou mohli jezdit na ozdravné pobyty do Černobylu, nebo ne?
To, že niekto šíri takéto bludy, beriem skôr ako prejav vlastného presvedčenia. To, že Spoločnosť Prometheus vyhlasuje za ateistické svätice hodné nasledovania daňové podvodníčky, eštebákov a samozvané ateistické intelektuálky veriace v duchov zomretých, je možno smutné a príznačné pre isté komunity. To, že sa tieto komunity zaštitujú zdravým rozumom, je hanebné.
Ale to, že títo mentálni obmedzenci chcú mať vplyv na výchovu detí a nedokážu zaujať stanovisko voči jóge, horoskopom, astrológii a popularizačným článkom na neúčinné postupy liečby život ohrozujúcich chorôb, je neodpustiteľný zločin proti racionálnemu mysleniu.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s