Zabíjať homosexuálov je správne – tvrdí to LGBT aktivista

Medzi stúpencami liberálneho socializmu nájdeme veľmi veľa mentálnych exotov. Ľudí, ktorí sú až tak veľmi presvedčení o svojej pravde, že ich presvedčenie zachádza do tragikomických protirečení.

Nuž tak jedno na dnes.

Homosexuáli okrem svojej agendy LGBT sú aktívni aj v rôznych propotratových témach. Sami deti mať nemôžu, no o to viac sa z nich stávajú odborníci na propagáciu zabíjania detí. Ich virtuálny svet sa rozrastá o to viac, čím viac detí je zavraždených, čím viac mladých ľudí domýlia v otázkach sexuality. Potrat vnímajú ako drobný kozmetický úkon oslobodzujúci ženu od materských povinnosti a o to viac z nej robiaci sexuálny nástroj sexuchtivých mužov. Presviedčajú ženy, aby neboli chodiacimi maternicami. A tak sa zo žien stávajú chodiace vagíny – na radosť pudovému egoizmu mužov dávno odhodivších eleganciu džentlemnov.

Zo žien sa stali už len nástroje sexu. Tlak médií ich presviedča, že je to v poriadku. A kult krásy z nich časom urobím objekt pohŕdania. Veď vždy sa nájdu nové a nové sliepky a slepice, ktoré podľahnú názoru davu a mainstremu gumujúcemu mozgy.

No čo sa stane, ak právo ženy na potrat sa zrazí s LGBT aktivistami? Je potrat právom ženy aj v prípade jej rozhodovania o osude možného homosexuálneho novorodeniatka? Spor je na svete a prečítajte si výber z fcb-diskusie. Mená besedujúúcich som vymazal v záujme ochrany ich súkromia.

Diskusia bola pod vedeckým článkom z oblasti psychiatrie. Článok bol o najnovších výskumoch homosexuality a jej príčinách. V texte autor predvída, že je možné, že časom sa podarí nájsť vhodný test na zisťovanie homosexuality pred narodením a tak včas urobiť “potrebné korekcie” (potrat). Tým by rodičia mohli vylúčiť narodenie dieťaťka s homosexuálnym defektom. Ako na to reaguje LGBT aktivista?

LGBT: Homosexualita je uplne prirodzena vec, uplne normalna sexualna orientacia, ktora nikomu neublizuje. Existuje od zaciatku nasej existencie ako zivocisneho druhu. Co, prosim vas, chcete korigovat? Respektive, v com chcete robit prevenciu a comu chcete predchadzat? Tieto myslienky, ktore tu propagujete, su uplne zvratene. Vasa dusevna porucha nabozenskej viery ma priserny vplyv na vase rozmyslanie. Uvedomujete si, ake obrovske nezmysly a ake odporne navrhy tu popisujete?

Michal Patarák
Ja konkrétne nechcem ohľadne homosexuálnej orientácie korigovať nič. Myšlienky na manipuláciu s génmi považujem za nebezpečné.

Liberál: Prečo by žena nemohla rozhodovať pred narodením, či chce mať homosexuálne dieťa? Ak prenatálna diagnostika zistí homosexuálnu orientáciu, plod sa odstráni. Podobne, ako sa to robí u Downovho syndrómu. Je to telo ženy.

Náhodný čitateľ: Kresťanskí fundamentalisti by síce vymýtenie homosexuality privítali, ale neviem, či by sa stotožnili s touto metódou…

LGBT: Pretoze sa jedna o sexualny eugenizmus. Eugenizmus vseobecne je neeticky a zavrhnutiahodny. Existuju proti nemu zakony.

Michal Patarák
To je práve dôvod, prečo nie som za genetické manipulácie, pretože už tesne súvisia s eugenikou.

Michal Patarák Nedémonizujte eugeniku. Veď už hľadanie si partnera je eugenikou.

Vari potraty sú etcké? Znovu opakujem – je to telo ženy. Etiku dajte bokom. Už dnes je prípustné robiť potraty aj pre požiadavku farby očí alebo voľbu pohlavia. Aké prekvapenie. Tak LGBT aktivista nakoniec bude proti potratom? Ak je homosexualita chyba v DNK, treba ju opäť vrátiť do zoznamu genetických chorôb. Pozerajme sa na to striktne očami vedy. Ak veda dokazuje, že homosexuáli sú ľudia s genetickým defektom, nie je to nijaká homofóbia – iba veda. Je to defekt koreniaci v génetickej výbave – podobne ako inteligencia, agresivita, deviácie, downov syndrom. Vo Francúzsku už dnes nie sú downíci. Zabíjajú sa pred narodením. Ak sa podarí prenatálna diagnostika, vyzabíjanie homosexuálov je len otázkou času. Vari nechcete, aby na svet prichádzali genetickí mutanti a trpeli celý život?

 

LGBT: Dawnow syndrom je geneticka porucha. Vy si myslite, ze homosexualita je choroba alebo geneticka porucha? Gratulujem vam k prvej cene v homofobii. Homosexualita versus heterosexualita je asi taky rozdiel, ako clovek s modrymi alebo zelenymi ocami, alebo rozdiel medzi tym ci je clovek lavak alebo pravak. To, co navrhujete, je sexualny eugenizmus. Inak, informacia len pre vas, eugenizmus zavrhuje aj katolicka cirkev. Takze mate dvojaky problem: ste hnusny homofob a propagujete cinnosti odsudzovane katolickou cirkvou.

Downov syndrom je geneticka porucha. Homosexualita je geneticka porucha. V čom je rozdiel?
Ja nie som katolik ale ateista. A heterosexualita nie je geneticka porucha. Ak má žena slobodnú voľbu pri rozhodovaní o svojom tele, chcete jej zakázať zbaviť sa plodu s homosexuálnym defektom? Akým právom? Nie ste náhodou katolícka konzerva?
Homofob nie som, lebo nevolám po vraždení už narodených homosexuálov, ale zasadzujem sa o dôsledné naplnenie liberálnych ideálov. Žena má mať právo rozhodnúť o svojom tele aj v prípade, že sa rozhodne vypudiť defektný plod pre anomáliu na mozgu spôsobuj…See More

 

LGBT: Ano, potraty su eticke. Preto su eticke, pretoze (1) odstranenie embrya nema nasledky, embrio do 12 tyzdna gravidity nic neciti, nie je to este absolutne nic okrem zhluku buniek; (2) Zakazom umeleho prerusenia tehotenstva riskujeme ovela viac: riskujeme umrtia mladych zien po spackanom zasahu andelickarky. Vas pristup je uplna klasika nabozenskeho fundamentalistu: degradujete zenu na masinu na rodenie deti. Pravo zeny na umele prerusenie tehotenstva je ustavne pravo zeny.

Veď o tom je reč – obhajujem právo ženy na prerušenie tehotenstva, ak sa dokáže, že jej dieťa by mohlo mať genetickú anomáliu vedúcu k homosexualite. Teší ma, že tu sa zhodneme a osvojujem si váš slovník – zabíjanie homosexuálov je etické, lebo do 12 týždňa nič necíti (akokeby 40 ročný uspatý homosexuál v narkóze vraždu cítil) a každý homosexuál je do 12 týždňa len zhluk buniek. Tu sa však natíska otázka, prečo je prípustné zabíjať muchy tse-tse a homosexuálov nie, keď tieto rovnako (ako oni) cítia bolesť a nie sú len zhlukom buniek? Zrejme si nevystačíte pri posudzovaní etiky potratu len stupňom vývoja a schopnosťou vnímania bolesti.

LGBT: Homosexualita je podla vas geneticka porucha? Odmietam s Vami dalej dikutovat, pretoze s hovadom zastavajucim taketo zvratene idey sa neda diskutovat. Prajem vam vela homosexualnych deti.

Veď o tom je článok – je o geneticky podmienených príčinách homosexuality. Vy máte problém s vedou? Pozrite si to protirečenie. Ak totiž homosexualita nie je geneticky podmienená, potom je to záležitosť slobodnej voľby. V tom prípade by človek zmenil orientáciu po jednej dobrej po papule. Ale farbu očí a ani orientáciu nezmeníte – je daná geneticky. Váš útek z diskusie beriem ako priznanie faktickej porážky. Utekáte pred vedou – a to je vizitka vašej osobnosti.
Ja vám, pán Hermann, neudem priať choré deti. Prajem vám, aby Vaše deti boli bez akéhokoľvek genetického defektu. Aby boli zdravé a krásne a aby si v dospelosti založili prirodzené rodiny.

 

 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s