Eštébáci z o.z. Prometheus šíria ateizmus zneužívaním pacientov v nemocnici!!!!!!!

Spoločnosť Prometheus netreba obzvlášť predstavovať. Toto združenie niekdajších kolaborantov s totalitným režimom, na čele ktorého nájdete tie najodpornejšie eštébácke prasce a zradcov slobody slova, si založili po zmene režimu v roku 1989 neziskovku. Na začiatku bol niekdajší riaditeľ Ústavu vedeckého ateizmu pri SAV Čelko. Ten je už po smrti. No jeho nasledovatelia si osvojili komunistické intrigy. Spoločnosť Prometheus sa zmenila na ateistickú sektu s množstvom prisluhovačov, sektárov. Odlišujú sa od inkvizítorov iba tým, že neveria v boha. Odporné a zákerné praktiky im zostali.

Diskusia s nimi je nemožná. Pred otázkami utekajú, skrývajú sa pred oponentúrou. Za to si osvojili ponižovanie ľudskej dôstojnosti cez klebety v médiách, štvanie, intrigy, udavačstvo… všetky tie najodpornejšie metódy manipulácie, aké kedysi používali nacisti v protižidovskej propagande alebo komunisti v protikresťanskej agende.

13. apríla 2018 Spoločnosť Prometheus zverejnila na svojom fcb nasledovný príspevok:

Taktika rímskokatolíckej cirkvi:
Postavme kaplnky a chrámy všade, kde vkročí ľudská noha. Kto by sa už len v rámci charity staral o bezdomovcov, tí predsa nedajú do zvončeka ani cent 😦 A v nemocnici má človek plný strachu zo smrti k bohu najbližšie, nebude ľutovať ani eurká.
A manažment (ako vidíme aj v nemocniciach) cirkvi poklonkuje a pricmrndáva 😦

Nasleduje odkaz na video na tejto adrese:

http://www.tvnoviny.sk/domace/1914755_ludia-su-rozhorceni-z-cakarne-idu-urobit-kaplnku

Bulvárny nadpis strháva prízemne mysliacich čitateľov – to je záujmová skupina obyvateľstva pre Spoločnosť Prometheus, v ktorej lovia budúcich svojich platiacich členov – do afektu voči Cirkvi. No v diskusii sa dočítate drsnú pravdu, ktorú eštebácki chrapúni zamlčali:

Vyjadrenie kompetentného kňaza, ktorý má na starosti duchovnú službu v Nemocnici v Poprade: “Chcel by som napísať pár slov k dnešnej situácii, čo ste poniektorí videl v TV novinách na komerčnej Tv stanici Markíza.
Bohužial konštatujem, že redaktor Ján Tribula povedal polopravdu a jeho reči sú irónou na Katolícku Cikrev. Po diskusii s MUDr. – zubné, sme sa dohodli že sa vytvoria nové priestory pre veriacích na slúženie sv. omší a že čakáreň bude vytvorená v spoločných priestoroch druhej čakárni. Vedenie nám vyšlo v ústrety a spolupráca je veľmi dobrá.
Pacienti, ktorí navštevujú zubné ambulancie, môžu využívať veľký priestor čakárne pri odborných ambulanciach. Všetky zmeny boli písomne konzultované aj s RÚVZ Poprad a s príslušným stavebným úradom. Nemocnica Poprad, a. s., sa nepodieľa na financovaní rekonštrukčných prác.
Dostupnosť poskytovanej zdravotnej starostlivosti nebude v súvislosti s uvedenými stavebnými úpravami obmedzená.
Bohužial ako duchovný správca Nemocnica Poprad konštatujem že táto správa ktorá bola uverejnená v TV novinách je špinavá práca redaktora a niektorých ľudí, ktorí sú proti Katolíckej Cirkvi.” František Bebko

Takže tak. Z polovrady o zabratí čakárne pre kaplnku pre veriacich nakoniec vzišla výmena priestorov.

Opakovane zacitujem odporné klamstvo ateistov zo Spoločnosti Prometheus:

Kto by sa už len v rámci charity staral o bezdomovcov, tí predsa nedajú do zvončeka ani cent…

Aká je pravda? Katolícka charita pomáha aj ľuďom bez domova. Napríklad:

Bratislavská katolícka charita rozdala na Hlavnej stanici za jeden týždeň teplú stravu vyše tristo bezdomovcom.

https://www.bratislavskenoviny.sk/zivot-v-meste/9031-za-tyzden-nakrmili-300-bezdomovcov

Nielenže pomáha. Je lídrom v pomoci ľuďom bez domova. Počuli ste napríklad o projekte Hlinený dukát?

https://hlinenydukat.sk/o-projekte/

Katolícka cirkev sa nechváli stovkami projektov a tisíckami vydaných porcií jedál ľuďom v núdzi. Špinavé klamstvo občianskeho združenia Spoločnosť Prometheus je krajným suterénom. Združenie, ktoré sa hrdí tým, že zastupuje milión ľudí bez vyznania na Slovensku, nedokázalo vyzbierať ani stovku eur na pomoc ateistom v núdzi. Ich údajná miliónová základňa nepomohla žiadnemu bezdomovcovi. Ich revír je internet, ich pracovné metódy sú intrigy. To je organizovaný ateizmus na Slovensku.

S ľútosťou musím konštatovať, že túto zákernú a podlú bandu kolaborantov s teroristickou organizáciou ŠTB podporuje aj samokandidát na prezidenta – Eduard Chmelár. Muž, ktorý okrem rečí nič nedokázal. Politický krikľúň a táraj, ktorý s radosťou chodí páčikovať statusy na fcb Spoločnosti Prometheus, no iných inofarebných extrémistov by najradšej nechal zniesť zo sveta.

 

 

2 thoughts on “Eštébáci z o.z. Prometheus šíria ateizmus zneužívaním pacientov v nemocnici!!!!!!!

  1. Predpokladám že by ste vytvorili hranice a upálili Prometheus. Alebo priviazať o skalu? Cirkev sa vôbec nezmenila. Nech žie slobodná myseľ.

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s