Smejeme sa z ateistov :)

Brána Humanisti.sk zverejnila výzvu na celosvetovú zbierku akože prenasledovaným ateistom. Výzvu zverejnil náš známy internetový klebetník Parada. A okrem iného v nej píše:

Vo svete trpí mnoho ľudí za to, že nie sú nábožní. Sú štáty, kde je trestné, ak nie ste nábožní. Napríklad Saudská Arábia. Teda, môžete tam byť nábožní, len to nikomu nepovedzte! Ak sa prezradíte, hrozí vám kruté bičovanie, prípadne aj smrť…

Takže tak, priatelia moslimovia. Ak sa priznáte v Saudskej Arábii k svojmu islamu, zbičujú vás na smrť. A týmto ateistom sa pekne ešte pozbierajte na fondy, za ktoré vás budú mlátiť.

A perlička nakoniec. Ateista Parada ponúka svoj osobný účet na zasielanie finančných milodarov a garantuje svojou čestnosťou, že peniaze niekam pošle 🙂 Vari má Parada všetkých ateistov za tupcov, že ich považuje za neschopákov poslať peniaze na akýkoľvek iný účet patriaci IHEU?

Na charakternosť Paradu by som určite nevsádzal…

Zdroj: http://humanisti.sk/view.php?nazevclanku=nova-zbierka-na-ochranu-humanistov-vo-svete&cisloclanku=2018060095

P.S.: Správa o použití výnosu z minulej zbierky sa Paradovi do článku nezmestila. Napríklad koľko peňazí dali kresťanom prenasledovaným za vieru na jedlo, ošatenie, nevyhnutnú lekársku pomoc. Ach, ano, to iba “sprostí” katolíci sú skutoční humanisti a pri pomoci núdznym nevyzvedajú svetonázor núdzneho. Ateistická pomoc je samozrejme zameraná len na tých, ktorí považujú svoje právo prenasledovať veriacich za tak posvätné, že odňatie tohoto práva považujú za diskrimináciu 🙂

To nevymyslíš, to si musíš prečítať na bráne tejto ateistickej sekty. 😀

One thought on “Smejeme sa z ateistov :)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s