Individualizmus ako príčina ufosexuality

Alebo ateistická sexualita po už nieviem koľký raz 🙂

Tak tak… Zase sa nám rozrástla komunita LGBTI o ďaľšie písmenko. Máme tu bezpohlavný mimozemšťanizmus 🙂

Citujem:

Mladý Američan podstúpil už 110 plastických zákrokov, aby sa navždy zmenil na bezpohlavného mimozemšťana. Teraz ho čaká odstránenie genitálií, spodného brucha a bradaviek.

Vinny Ohh (22) z Los Angeles v Kalifornii má za sebou už 110 zákrokov. Prominentný vizážista je totiž presvedčený, že nie je žena ani muž. Napísal Daily Mail.

Liberáli zaiste budú nadšene tlieskať, lebo opäť sebectvo individualizmu zvíťazilo nad zdravým rozumom. Potešenie z víťazstva nad vlastnou prirodzenosťou aj za cenu sebadeštrukcie prináša odluka zdravého rozumu. Znovu sa ukazuje pravdivosť tvrdenia, že poslednou baštou zdravého ozumu je Katolícka cirkev.

Veď prečo nie? Ak je správne podporovať sebadeštruktívne presvedčenie o nestotožnení sa s vlastným pohlavím a takýto chorý postoj ste nazvali zdravou sexualitou a individualizmom, prečo nedať slobodu aj tým, čo sa “vnútorne” cítia byť mimozemšťanom? Nuž otvorme brány psychiatrických kliník dokorán – nie pre pacientov a núdznych hľadajúcich pomoc, ale pre chorých, nech na uliciach požadujú redefiníciu patológie na alternatívny životný štýl.

Zdroj: fcb:

Mimozemšťanista

Oh joj!

Má 23 rokov a volá Vinny Ohh. Keďže chce byť bezpohlavný – šmyk, a bude bez pohlavných orgánov. Ó aké jednoduché! TV- Noviny uvádzajú, že tento “mladík” už má za sebou stovku plastických operácií a desťatisíce eur vo výdavkoch. Niekdajší LGBT aktivista sa zúčastnil aj “prestížnej” šou The Plastics of Hollywood – program pre závislých na plastických operáciách. A komplimenty nášho oh-jojka iba utvrdzujú v tom, že to, čo robí, je správne. Veľmi ho tešia slová dospelých ľudí, že aj oni chcú mať také deti.

Mňa skôr napadli slová istého Rusa, ktorý prehlásil na adresu vyspelej západnej civilizácie, že trpí obezitou z tučnoty.

Citujem z brány tvnoviny:

„Mojím cieľom je zmeniť myslenie ľudí. Chcem, aby sa ľudia prebrali a pochopili, že na roliach pohlaví v spoločnosti nezáleží. Že potrebujeme byť k sebe lepší a zároveň aj lepšími ľudskými bytosťami.

Vinny bude účastníkom novej reality show, ktorá zmeneným ľuďom pomáha získať hollywoodsku slávu bez toho, aby sa spoliehali iba na výzor.

„Vinny je mimozemšťan, nová generácia ľudí, ktorí chcú vyzerať inak. Za pár rokov mu budú podobné stovky ľudí,” myslí si producentka show Marcela Iglesias.

Vyhľadal som agentúru Caters News Agency a ako som si všimol, zdrojom článkov je práve text z tejto agentúry. (Stále tak trošku dúfam, že ide o hoax – ale na to je odborník Parada a Dovičín – nech to berú ako výzvu):

„Chceme byť prvou agentúrou, ktorá sa bude zaoberať týmito mimozemšťanmi, bábikami a rozprávkovými postavičkami, ako normálnou súčasťou spoločnosti. Chceme, aby spoločnosť týmto čudákom, strašiakom a podivínom porozumela,” dodala.

I keby šlo o hoax, otázka, ktorá sa vynára pre stúpencov ateizmu je úplne logická – a prečo nie?

 

 

One thought on “Individualizmus ako príčina ufosexuality

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s