Nelogická otázka redakcie brány Humanisti.sk.

Možno to bol len príliš raný silvestrovský vtip, alebo priveľmi oneskorený dôsledok alkoholizmu z osláv ateistických dušičiek.

Čo sa stalo?

Známy internetový klebetník Humanisti.sk trpiaci nedostatkom zmysluplných tém včera, 29.12.2018, uverejnil článok s názvom Skončil Kaliňák v politike definitívne?

Anonymný autor anonymnej redakčnej rady húta nad rozhodnutím ministra Kaliňáka opustiť parlament, no pritom chce zostať aktívnym členom a vysokopostaveným funkcionárom vládnej strany Smer-SD. Napriek tomu, že autor toho článku doslova cituje úmysel Kaliňáka byť stále členom strany tvoriacej vládu, nelogicky sa pýta, či Kaliňák už v politike definitívne skončil. Hlúpa otázka. Veď na jasne položenú otázku redaktorky rovnako jasne odpovedá.

Citujem:

Martináková:

„Čiže upresníme si to teraz. Odchádzate z parlamentu. Končíte aj v pozícii poslanca. Zostávate v strane SMER – SD, aj na pozícii podpredsedu strany SMER – SD?“

Kaliňák:

„Tak! SMER som zakladal, tak trošku sa cítim, keď nie hneď otec, tak snáď možno ako nejaký spoluzakladateľ. Popri predsedovi Robertovi Ficovi SMER som zakladal, tak ho nemôžem ani opustiť. Nemením kabáty, nemením strany, takže v strane SMER – SD zostávam.
Ako môže niekto skončiť v politike, keď bude stále PODPREDSEDOM strany SMER-SD?
Malý hlúpy Janko sa pýta dedka:
Dedko, skončil si s jedením mäsa definitívne?
A dedko na to:
Každé ráno budem mať pečenú klobásu.
Úsudok Janka:
Dedko skončil s jedením mäsa definitívne…
Už chápete, prečo je redakcia brány Humanisti.sk utajená? Veď kto by už chcel byť za idiota… Redakcii tejto brány úplne stačí, keď robí idiotov zo svojich čitateľov. Ale inteligenčne nízkoprahovo vybaveným sekulárnym ovciam to neprekáža. Zožerú plesnivé seno a ešte si budú pochvaľovať, ako len dobre ich pohostili.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s