Príklad antikatolíckej propagandy brány Humanisti.sk

Brána Humanisti.sk je dnes považovaná za posledný postkomunistický relikt antikatolicizmu. Nečudo, veď jej korene vyrastajú z hnoja komunistických špičiek minulého režimu. Keď onoho času niekdajší riaditeľ Ústavu vedeckého ateizmu pri SAV profesor Čelko založil Spoločnosť Prometheus a eštebáci sa začali tváriť ako voľnomyšlienkári, liberáli a HUMANISTI, pozlietali rôzne vyplašené holuby čo by prisluhovači červeného fašizmu a svoju ideologickú nenávisť inštituciovali aj do rôznych mimovládok a internetových aktivít. Niečo z toho smradu sa pretvorilo aj do brány Humanisti.sk.

Dnes vám ponúknem opäť obrázok dokresľujúci manipuláciu s čitateľom.

Pridruženým diskusným fórom brány Humanisti.sj jeforum.humanisti.sk. Na ňom som našiel časť z blogu Kataríny Antenoziovej. Miekotvorný ateista práve z brány Humanisti.sk vybral – akože inak – účelovo časť textu tejto blogerky a zaradil ho do výberu v oddiele Cirkev a mafia. V ním citovanom odseku sa dočítame o prepojení cirkvi a mafie a o prazvláštnych náboženských zvyklostiach mafiánov.

Ten rozpor hádam ani nemôže byť väčší – zločinci, vrahovia a najhorší kriminálnici sa vydávajú za oddaných prívržencov Cirkvi, dobrodincov a svätcov. Mafián bez viery nie je mafián. Ako je to možné?

Náš ateistík nezabudol farebne zvýrazniť vetu “Mafián bez viery nie je mafián!”, čím si riadne uľavil a čitateľovi podsunul neomylnú pravdu sekulárneho humanizmu. Podprahový text v blúdiacej neveriacej ovci nie veľmi excelentného rozumu má zafixovať posolstvo o nevyhnutnosti zavrhnutia cirkvi rovnako ako aj mafie.

Nuž nebol by som to ja, duša hĺbavá, aby som sa na článok blogerky nepozrel bližšie a tak vám sem zacitujem aj to, čo sa ateistovi do jeho “Katechizmu ateistického hlupáka” nepopratalo:

Klin do tolerantného spolunažívania „padrinov“ a kléru razantne zasadil Ján Pavol II. Jeho prejav vo Valle dei Templi 9. mája 1993 nemal nič spoločné s dovtedajším obrazom láskavého pápeža. Rozhodným hlasom odsúdil zločinecké praktiky a zabíjanie. Isteže, hlava Cirkvi, ktorá vyzývala mafiánov na obrátenie a kajanie sa, mohla vyznieť príliš mierne až úsmevne, no pre mafiu to bol jasný odkaz. Toto kamarátstvo už nikdy nebude také ako predtým.

Mafia je na zradu veľmi citlivá a rozhodne neodpúšťa. Kým dovtedy bola zhovievavá k „rebélii“ niektorých kňazov, po odsudzujúcom prejave z úst hlavy katolíckej cirkvi dala zreteľne najavo aká bude jej taktika. 15. septembra, v deň svojich 56 narodenín, bol zavraždený don Pino Puglisi, kňaz z palermského predmestia, známy svojim otvoreným postojom proti Cosa Nostra. Ani nie o rok nato popravila nepolská camorra ďalšieho kňaza, Giuseppe Dianu.

a ešte jeden úryvok:

Cirkev na mnohých miestach aktívne a odvážne angažuje v boji proti organizovanému zločinu. Príkladom môže byť don Luigi Ciotti, ktorý roku 1995 založil asociáciu Libera. Dnes združuje vyše 1600 protimafiánskych organizácií a spoločenstiev. Don Ciotti sa stal symbolom antimafiánskej cirkvi, ktorá pokračuje v odkaze zavraždených kňazov. Sám sa viackrát stal terčom výhražok, Totó Riina dokonca nariadil spoza mreží jeho likvidáciu.

Je viac než jasné, že sekulárny humanizmus a jeho prívrženci nehľadajú pravdu, ale len ideologickú propagandu a na ciele vlastnej nenávistnej ideológie s jasnými črtami antikatolicizmu použijú propagandu – v duchu “účel svätí prostriedky”. Lživá ateistická propaganda sa tak posväcuje svojimi ateistickými cieľmi v duchu náboženstvá lží – sekulárneho humanizmu.

Snaha vykresľovať Cirkev ako kolaborantku mafie a zamlčiavať jej boj so zločinom a korupciou je prejavom manipulácie, propagandy.

Sekulárny humanizmus, podobne ako národný socializmus, je svetonázorom lží. Poznáte ho po ovocí. Jeho ovocím je lož, zloba, ohováranie. Jeho korene sú marxistické. Jeho plody sú skazené. Nejdzte ich, nepite ich šťavy. Je to otrávené jedlo…


Inak prečítajte si aj tento zaujímavý článok blogerky:

https://mojemilano.sk/milanska-katedrala-zvonka/

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s