Ktože to chodí na protesty Za slušné Slovensko?

Na zhromaždení Za slušné Slovensko sa predviedli aj “slovenskí piráti”…

Citujem z Wikipédie:

Slovenská pirátska strana je občianske združenie na Slovensku založené v decembri 2011. Sídli v Prešove. Dvaja členovia združenia kandidujú zaOĽaNO v parlamentných voľbách v roku 2012 (Peter Blaščák č. 70 a Martin Bibko č. 77)

Predsedom je Silvester Buček.

Program strany je – zatiaľ – znôškou nič nehovoriacich taľafatiek, ošúchaných fráz. Len ťažko si predstaviť, že strana naozaj chce zobrať pár percent Progresívnemu Slovensku.

Zvesť o účasti pirátov na zhromaždení priniesol Martin Čičo, presvedčený ateistický extrémista s dosť neslušným slovníkom. Pravdu povediac, typický účastník davu “hejslušnoslovákov”. Na fcb napísal:

Človek zostáva rovnaký. Po dobu dve tisíc rokov sa kajal z niečoho, za čo nikdy nemal cítiť vinu. Už nás nebaví odopierať si pozemské rozkoše, ktoré si zaslúžime. Dnes, rovnako ako predtým, si človek potrebuje niečo užiť, práve teraz, miesto, aby čakal na odmenu v nebi. Prečo by sme nemohli mať náboženstvo, založené na holdovaní rozkošiam?

Odhliadnuc od absurdnosti, že sa ľudstvo 2000 rokov kajá za vraždu nevinného Ježiša Krista popraveného vtedajšou štátnou mocou – vari načo chodia oplakávať títo ľudia vraždu Kuciakovcov – keď vraždenie štátnou mocou považujú účastníci protestov za rozkoš?

Martin Čičo sa inšpiroval albumom Satanská biblia – výber častí. Tam prispel fejsbúker s “občianskym” menom Satanova komunita.sk. Jeho text pokračuje, citujem:

Samozrejme že to odpovedá zvieracej prirodzenosti. Už dávno nie sme prosíkajúci slabosi trasúci sa pred nemilosrdným Bohom, ktorému je pritom úplne jedno, či vôbec žijeme alebo nie. Sme hrdí ľudia, vážiaci si seba samých – sme satanisti!”

Zaujímavé. Predpokladal som, že posledné slovo bude “humanisti”. A ajhľa, nie. Takže humanisti sú vlastne satanisti. Snáď si Ján Parada povšimne aj to ateistické prerieknutie, kde ateisti sa priznávajú k svojej zvieracej podstate.

Takže ateisti so svojou zvieracou prirodzenosťou sa netrasú pred bohom. Bažia po chemicky podmienenom šťastí a rozkošiach, užívaní si.

Nepoznáme ale zvieratko, ktoré by zabíjalo vlastné mláďatá. Okrem sekulárnych humanistov variety satanistickej.

Internetový klebetník Ján Parada z brán Zošity humanistov a Humanisti to má stále horšie a horšie. Kým onoho času ospravedlňoval týchto ojedinelých zvieracích ateistov presviedčaním, že to isto-iste ja píšem v mene ateistov toľké nezmysly. V júni 2018 o tom veľkolepo informoval napr. v článku Falošný ateista z dielne bigotného katolíka?

Ten jeho článok je samozrejme taľafatkami či ako sa dnes moderne po americku hovorí – hoaxom. Ospravedlnenia som sa doteraz nedočkal.

Otázka smerujúca k zvieracej podstate ateistov však zaujíma internetovú pospolitosť. Veď jedna z mnohých tém – Sú ateisti zvieratá – bola zobrazená takmer 26 tisíc krát. Diskusia je kombináciou logiky a brilantného i prízemného humoru. Ak vám bude niekedy smutno, zahĺbajte sa do nej. Má asi 250 príspevkov.

Ktože nám to teda chodí na protesty Za slušné Slovensko? Piráti, satanisti, zvieratá… Pekný predobraz sekulárnej slušnosti….


Poznámka s logickým dôsledkom:

Piráti – komunita námorných zločincov formálne stojaca mimo kresťanského spoločenstva. De facto sekulárni humanisti 🙂

Slušní piráti

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s