Weisenbacher šíri hoax o Chmelárovi. Obaja sú ateisti…

Keď ide o moc a vplyv, ani ateistické vierovyznanie z ateistov bratov neurobí. Dokonca ani marxizmus nie je dobrým lepidlom.

15.02.2018 kontroverzný ľudskoprávny extrémista Weisenbacher  napísal na svojom fcb:

Prečo nebudem voliť Eduarda Chmelára? Dnes povedal, že na rokovaní s Činou by sa nezasadil za dodržiavanie ľudských práv, lebo vyviedli veľa ľudí z chudoby. Edo tá návšteva Slovutného vysierača a demonštrovanie s náckami nechali trvalé následky?

Naozaj to povedal?

Brána Aktuality.sk prináša znenie vyjadrenia Chmelára. k dodržiavaniu ľudských práv v Číne:

Medzi základné ľudské práva patria nielen politické, ale aj sociálne. Štát, ktorý si nevie poradiť s chudobou 300-tisíc občanov, by nemal poučovať štát, ktorý vyviedol z pásma chudoby 300 miliónov ľudí. Tým nevylučujem, že budem o tejto otázke s čínskymi partnermi hovoriť, ale treba to urobiť tak, aby sme nevyzneli trápne.

Weisenbacher prezentuje seba ako mienkotvornú osobu s právom súdenia a odsudzovania ľudí za výroky. No chýba mu zmysel pre súvislosti a tomu priradený rozumový a vedomostný záber. Pritom Weisenbacherovi stačilo použiť vyhľadávače a zistil by, ako veľmi Chmelár pranieruje nedodržiavanie ľudských práv v Číne.

Napr. tu:

https://www.noveslovo.sk/c/10577/Ludske_prava_v_Cine_prilis_vela_otaznikov

Ateista Weisenbacher z Inštitútu ľudských práv tak vstúpil do prezidentskej kampane s odporúčaním, koho nevoliť. Urobil to navyše veľmi primitívnym a ponižujúcim slovníkom. Mimochodom, nie sú títo páni s ľudskoprávneho sektora tou skupinou, ktorá vybľakuje, že Cirkev nesmie odporučovať veriacim, koho voliť a koho nie?

Spoločensky neuznávaný Weisenbacher si tak rieši svoje kariérne traumičky vytváraním ilúzie, že má právo hodnotiť a znevažovať ľudí okolo seba podľa svojej ľubovôle. Na to má zaiste právo. No súčasťou jeho paranoidného sebaklamu je pocit moci. Chuť a baženie po moci nad osudmi iných.

Veď čo iné zostáva ateistovi … Iba veci prízemné a statky pozemské.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s